Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euroopa Parlamendi valimised

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kelle poolt hääle andsid?

 

Kas on üldse plaanis valida?

 

Kas uurisid ka, mida antud isik esindab või andsid/annad hääle ainult "mine valmima, muidu oled jobu" pärast?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Andsin Hääle Kaja Kallasele

 

Kuna just sai valimija ikka jõutud, siis kasutan võimalust ikka valida ja olen tubli kodanik.

 

Põhiliselt andsin hääle kuna lihtsalt tundus, et see koht temale sobilik. Usun, et isa oleks talle igati toeks jne.

Ausaltöeldes erilist tähelepanu neile valimistele ei pööranud, kuna kui mõni poliitik sinna Euroopasse läheb, siis Eestis temast eriti ei kuule (ehk kui ei taha oma lemmikpoliitikust lahti saada, siis ära saada teda ära). Ei tundunud eriti tähtis ka.

 

Aga muidu tundus Kaja Kallas asjalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nüüd on nii palju maailma parandajaid väljas, kui kuhugi vaja saada, arvatavasti ei lähe valima. Juba need reklaamid võtavad tuju valida ära.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Hääletasin internetis.

Enam lihtsamaks asja vist teha ei anna, väga mugav ja kiire hääletamis süsteem ikka välja mõeldud.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei käi valimas. Aga paratamatult näen poliitreklaame iga päev. Kõik kandidaadid on võrdselt juhmid ja/või selgrootud - võta üks ja viska teist.

Karismaatilisi ja sihikindlaid juhte Eesti poliitikas tänasel päeval ei ole. Eks meie väike rahvaarv mängib ka selles oma rolli - talente on vähem lihtsalt.

 

Uue põlvkonna poliitikud ei ärata ka erilist lootust - Sven Mikser, Taavi Rõivas. Näost näha, et nad on nõrgad isiksused ja suht piiratud mõtlemisega. Ei ole tõsiseltvõetavad tegelased.

 

Abdul Turay on ka üks naljakas nähtus. Ma olen ise mitmes välisriigis elanud, aga mul ei tulnud kunagi pähe, et hakata kohalikke õpetama, kuidas nad elama peaksid või kuidas nad oma riiki juhtima peaksid. See on absurdne! Igaüks peaks jääma lojaalseks oma rahvale ja oma juurtele. (tema siis Inglismaale, aga noh, sel teemal võib ka veel vaielda) Iga eestlane peaks jääma eestlaseks, ükskõik kus ta maailmas hetkel asub. Ja siis tuleb see vend, elab paar aastat Eestis, mõtleb ennast eestlaseks ja hakkab meedias targutama rassiteemadel ja ronib veel poliitikasse ka. SDE kasutab teda lihtsalt maskotina, kuna "neeger = lahe", eriti noorte seas.

 

Aga lõppude lõpuks: õiged juhid on erasektoris. Ainult nõrgad juhid, kes erasektoris ellu ei jää, ronivad maksumaksja raha raiskama. :)


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Endal pole igatahes plaanis valima minna. Ei ole lihtsalt enam soovi selle näitemänguga kaasa minna. Meie praegune süsteem on ennast lihtsalt ammendanud, vahet pole, millega suured erakonnad vahele jäävad, tulemuseks on ikka see, et muutusi ei ole, tuleb ehk uus erakond siin ja seal, aga edasi läheb ikka vanatviisi. Tahaks öelda, et rahvas on enamjaolt kari lolle, kes ei suuda mõelda, aga eks selle põhjuseks on meie riiklik haridussüsteem, mis võimalikult palju kainet mõistust alla surub. Ma ei väida, et kõik valijad on nüüd kari debiile(peer pressure and shit),aga palju puudu ka ei jää. Kui keegi veel siiralt usub, et me suudame ennast sellest seisust välja hääletada, siis palju õnne, sest sina oled küll DEBIILIK.

 

Tahaks, et valimisaktiivsus oleks alla 50%, siis saaks poliitikutele otse näkku öelda, et nad ei esinda enamust.

 

Revolutsiooni oleks vaja, mitte valimisi!

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal pole igatahes plaanis valima minna. Ei ole lihtsalt enam soovi selle näitemänguga kaasa minna. Meie praegune süsteem on ennast lihtsalt ammendanud, vahet pole, millega suured erakonnad vahele jäävad, tulemuseks on ikka see, et muutusi ei ole, tuleb ehk uus erakond siin ja seal, aga edasi läheb ikka vanatviisi. Tahaks öelda, et rahvas on enamjaolt kari lolle, kes ei suuda mõelda, aga eks selle põhjuseks on meie riiklik haridussüsteem, mis võimalikult palju kainet mõistust alla surub. Ma ei väida, et kõik valijad on nüüd kari debiile(peer pressure and shit),aga palju puudu ka ei jää. Kui keegi veel siiralt usub, et me suudame ennast sellest seisust välja hääletada, siis palju õnne, sest sina oled küll DEBIILIK.

 

Tahaks, et valimisaktiivsus oleks alla 50%, siis saaks poliitikutele otse näkku öelda, et nad ei esinda enamust.

 

Revolutsiooni oleks vaja, mitte valimisi!

 

Just. Inimesed võiksid valimiste suhtes nii pasiivseteks muutuda, et ükski valitsus ei saavutaks legitiimsust. Kogu riik võiks kokku kukkuda, et oleks võimalik ta uuesti üles ehitada - seekord õigetel alustel. Esimene katse on ilmselgelt aia taha läinud. Esiteks võiks kõik need vanad kommunistid sundida pensionile - Ansip, Savisaar, Lauristin, Rüütel jne.

 

Taasiseseisvunud Eesti on üles ehitatud põhimõttele, et tegelased,

kes tegid koostööd okupantidega on nüüd järsku kõik eestimeelsed?

194trtw9lwx2hjpg.jpg

Kõik vanad kommarid tuleb Eesti riigiaparaadist välja suruda.

 

Kuigi jah, sattusin eile valimisdebatti vaatama. Martin Helme äratab lootust minus veidi - ei ole vana kommunist ja ei ole ka selgrootu ussike, nagu enamus temavanuseid poliitikuid. Ta seisab põhimõtete eest, millega ma enamasti nõus olen. V.a see tugev Vene-vastane retoorika. Mõned aastad tagasi pidasin teda veel närviliseks väikseks natsiks, aga ta on kõvasti arenenud.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Amichie, sa olid see vend, kes vanasti dice/rune24 bänneriribale toppisid vahvaid perekonnatraditsioone toetavaid/homovastaseid loosungeid?

 

Jep, ühe korra tõesti taoline banner oli Rune24 headeris.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Just. Inimesed võiksid valimiste suhtes nii pasiivseteks muutuda, et ükski valitsus ei saavutaks legitiimsust. Kogu riik võiks kokku kukkuda, et oleks võimalik ta uuesti üles ehitada - seekord õigetel alustel. Esimene katse on ilmselgelt aia taha läinud. Esiteks võiks kõik need vanad kommunistid sundida pensionile - Ansip, Savisaar, Lauristin, Rüütel jne.

 

Taasiseseisvunud Eesti on üles ehitatud põhimõttele, et tegelased,

kes tegid koostööd okupantidega on nüüd järsku kõik eestimeelsed?

194trtw9lwx2hjpg.jpg

Kõik vanad kommarid tuleb Eesti riigiaparaadist välja suruda.

 

Kuigi jah, sattusin eile valimisdebatti vaatama. Martin Helme äratab lootust minus veidi - ei ole vana kommunist ja ei ole ka selgrootu ussike, nagu enamus temavanuseid poliitikuid. Ta seisab põhimõtete eest, millega ma enamasti nõus olen. V.a see tugev Vene-vastane retoorika. Mõned aastad tagasi pidasin teda veel närviliseks väikseks natsiks, aga ta on kõvasti arenenud.

 

Meeldiv lugeda, et leidub mõttekaaslasi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kavatsen ka Martin Helme poolt hääletada. Ja pean nõustuma, et ta on natuke võib-olla liiga radikaalne, aga minu hääle ta saab. Vanasid sinna tagasi saata täiesti mõttetu, ei suutnud nad ju seal eelnevalt mitte midagi ära teha. Tarand on ka minu jaoks täiesti OUT.

Muidu ise ei ole veel kordagi valimas käinud, kuigi 2 korda on see võimalus juba olnud. Pole lihtsalt keda valida ja vanade kommarite poolt ei viitsi ka hääletada.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tahaks ainult loota, et riigikogu valimistel oleks taoline aktiivsus, 36.44%.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina isiklikult ei mõista inimesi, kes valimas ei käi (Okei vb kui sa mingi täielik hipi oled ja poliitika sind ei mõjuta). Muideks 22 riigis on valimas mitte käimine trahvitav. Olen isiklikult kõiki tuttavaid ässitanud valima, kuna mul on juba ammu Savisaare võim Tallinnas üle visanud. Tallinn on ikka üsna p**sis omadega. Europarlamendi puhul jäi jumal tänatud väga napilt Keskerakond teisest kohast ilma. Oleks 200 inimest vähem hääletanud Kelami poolt ja olekski kööga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Abdul Turay poolt hääletasin. Kõik need tondid tahavad sinna vaid raha pärast, ega kedagi reaalselt Eesti huvid ei huvitagi, seega erilist vahet pole keda valid :D

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Veidikene võiks ju ikka poliitikast huvituda, sest osakene Eesti selle peale toetuma ongi jäetud.

 

Muidu olen siiamaani päris nõus siinsete inimestega.

Mina ei saa aru nendest inimestest, kes hääletavad Savisaare poolt.

Võib-olla ma ei saa nendest aru sellepärast, et nad on venelased ja mina ei kõnele vene keelt,

aga võib-olla on see nii sellepärast, et nad ei oska tuua välja põhjuseid, miks nad Savisaare poolt

hääletavad ja mida see Savisaar siis nii väga head on teinud? Nujah, võib-olla teletorni vabastamisel

kostitas kommusid paari piuksuga, aga vananedes keeras ikka täitsa ära.

Veel üks huvitav fakt on ka see, et Reformierakond ning Keskerakond on ju Euroopa Parlamendis kõik

ühes peres ehk samas erakonnas seal. Aga siin Eestis on nad, nagu vihavaenlased. Täiesti üksteise vastu.

Seda näitab juba kasvõi Reformierakonna valimisreklaam, kus nad vastandavad Savisaart Ansipile.

Tegelikult on hetkel kõige normaalsemad inimesed minu arust sotsid. Ja teate miks?

Reformierakond - Veidikene palju skandaale, ei usu enam teid, sry.

Keskerakond - Nii kaua, kui seal istub Savisaar, ei hakka ma sellest erakonnast juttugi tegema.

IRL - Nad ärkasid alles praegu üles.

SDE - Pole skandaale, vaikselt ja targu tegutsevad, kuid kisub ka vaikselt ära.

Rohelised - No, liiga rohelised, liiiiiga rohelised...

Vasakpartei - Neil pole inimesi mitte üldsegi.'

Iseseisvuspartei - Tore oleks, kui te oma vaateid avaldaksite.

 

Ühesõnaga,

igal inimesel on oma arvamus ja maitse üle ei vaielda.


Parimate soovidega, Ott.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olles ise pidevalt seotud sellega, siis pajatan ka natukene :)

Väga huvitav on lugeda inimeste arvamust, ei saa kellelegi midagi ette heita! Oma hääl ja oma mure- ära hiljem tule vinguma, et midagi ei muutu!(See selleks)

Kuid lihtsalt tahaksin natukene mõtteainet pakkuda sel teemal...

Algatuseks tsiteerin riigiteatajat.

Põhikooli- ja gümnaasiumiseadus (PGS) § 17. (2) Kooli õppekava kehtestab kooli direktor. Kooli õppekava ja selle muudatused esitatakse enne kehtestamist arvamuse andmiseks kooli hoolekogule, õpilasesindusele ja õppenõukogule.

Huvi korral link ka siin: https://www.riigiteataja.ee/akt/102072012014

Me kõik oleme käinud koolis, sh ka mina. Õpilasesindus (edaspidi ÕE) on üks organisatsioon kooli sees, mis aitab koos kooli personaliga kooli elu arendada. Koolis oleks al'a paremad toidud, õpetajad ja VAFFAD sündmused.

 

Kuid, kes rääkis, et valijaskonnal pole jõudud. Tänu Eesti õpilaste tahte ja jõule on loodud õiguskantselei alla lasteombudsman, kes tegeleb laste õiguste ja asjadega (huvi korral viska pilk peale http://lasteombudsman.ee/ ). Teie, kes te gümnaasiumis käite peaksite mingil ajaperioodil saama tasuta koolilõunaid (Free party). (huvitav lugemine http://www.postimees.ee/2729412/tasuta-koolilounat-hakkavad-saama-ka-gumnasistid ) See kõik on saanud teoks tänu EÕEL'ile (Eesti Õpilasesinduste Liit) aastate pikkuse tööga.

 

Arvan, et sina valisid kellegi klassivanemaks. Klassivanem esindas sinu häält koolis ÕE's (parimal juhul). Kooli ÕE president esindas kooli häält EÕEL'i Üldkoosolekul, kus on saanud alguse mitmeid TEID (mõeldes koolinoortele) kõiki puudutavad seadused (sh eelmainitud tasuta koolilõunad).

 

Mina, kui üks vanadest uhketest liidukatest, võin öelda- Ma hääletasin!

See, kui inimene (halvimal juhul NOOR) ütleb, et miks ma pean valima minema- midagi nii kui nii ei muutu! Muutub!!! Muutuvad tegevused, mis on järgnev(ad) aasta(d) prioriteedid. Mis saab tehtud ja mis jääb tegemata!

 

Seaduseloomeid, millega noored 24/7 tegelevad on palju. Organisatsioone, kes noori toetavad on palju. Ehk olgem uhked, et meile on antud võimalus rääkida kaasa riigitasandil!

 

Või soovime, et meil oleks too aeg kus ainult "rikkad" juhtisid maaila ning naised tegid kodupidamis töid ja ei TOHTINUD mõelda rohkemast kui laste ilmale toomisest ning toidu tegemisest!

 

Seega minu moto on "Rohkem putru ja vähem mõla!"

 

 

Kutt projektist LVY Eesti

(Endiselt väheke lugemist ja mõtteainet: http://www.youngvoters.eu/eu)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Või soovime, et meil oleks too aeg kus ainult "rikkad" juhtisid maaila ning naised tegid kodupidamis töid ja ei TOHTINUD mõelda rohkemast kui laste ilmale toomisest ning toidu tegemisest!

 

Seega minu moto on "Rohkem putru ja vähem mõla!"

 

Ma ei oska sulle täpset linki tuua, aga USA põhjal tehti uuring, kus uuriti uusi seadusi ja toetust neile. Tulemuseks oli see, et kui isegi valdav enamus inimestest oli mingi kindla seaduse vastu, kuid kui lobbijad olid selle seaduse pool, siis oli seadusel siiski kõrge vastuvõtmise protsent. Pole kuulnud, et Eesti taolist uuringut oleks tehtud, kuid ma usun, et see oleks midagi taolist. Seega väide, et rikkad ei juhi maailma on pigem soovunelm kui reaalsus.

 

Minu meeleheaks ja sinu meelehärmiks saavad üha rohkem inimesi aru, milline nali kogu meie valimissüsteem on. Tundub, et võimul olijad on ise ka hakanud aru saama, et inimesed on usku kaotamas ja üritavad inimesi tagasi süsteemi (valima) meelitada. See jutt, et valimised toovad kaasa muutuse on paras mõla, tulevad uued inimesed pukki, kuid käsud tulevad jätkuvalt Brüsselist. Veena mind ümber ja too kasvõi 1 näide, kus meie valitsejad on teinud midagi ootamatut, mis ei ole seotud häälte ostmise või Brüsseli käskudega.

 

Rohkem putru ja vähem mõla, tänan!


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei kujuta ette, miks see pihv mul pähe lõi, kuid

9aedv.jpg

 

Ma loodan, et ma ei eksi oma poliitiliste teadmistega.

Tänu praegusele Haridus- ja teadusministrile sai teoks tasuta koolilõunad.

 

Kahjuks oleme "ise" valinud selle tee, et soovime olla liidus ning need on ka liidu reeglid. Al'a toon sulle näite RS'st- kui sa ikka tiimi töös ei osale korralikult, et maha noppida keegi "raskem" player/tavaelanik, siis sinust pole kasu- seega you are kicked. Ehk, et me oleksime võrdväärsed liikmed, peame vastama normidele ning peame neid norme koguaeg täitma.

 

See, et meil USA'st appi tuldi on super- kui me poleks ala kuskil liidus siis me peaksime ise enda eest seisma, juhul kui seda tarvis.

 

Minu enda soovitus- toetage noortekvooti!

Kuna noored teavad, mis on valesti ning meiega asjad liiguvad kiiremini :)

 

Loodan, et see üks näide sobib sulle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina ei saa aru nendest inimestest, kes hääletavad Savisaare poolt.

 

Tegelikult on hetkel kõige normaalsemad inimesed minu arust sotsid. Ja teate miks?

Reformierakond - Veidikene palju skandaale, ei usu enam teid, sry.

Keskerakond - Nii kaua, kui seal istub Savisaar, ei hakka ma sellest erakonnast juttugi tegema.

IRL - Nad ärkasid alles praegu üles.

SDE - Pole skandaale, vaikselt ja targu tegutsevad, kuid kisub ka vaikselt ära.

 

Minu arvamus asjaks oleks pigem selline:

 

Tuleks lõpetada tänitamine, et kes kurat see loll Savisaare valib vaid tuleks leida põhjused miks seda tehakse. Ma leian, et paljud poliitikud loodavad rahva haritusele ja mõistvusele, aga tõsiasi on et kõik valijad ei ole haritud ja veelvähem teadlikud poliitikast. Ja ega kõik ei peagi ja ei tahagi süveneda poliitikasse.

 

Savisaar annab kartuli = savisaar on hea

Ansip annab raha Kreekale (või tõstab makse) = Ansip on paha

 

Ja paljudele polegi rohkem vaja. Vene valijad on praegu metsikult hirmunud, et kui Savisaar kaob, siis tuleb suur katastroof.

 

SDE ei meeldi mulle kuna nad ei julge otsuseid langetada. Tõesti skandaale pole, sest nad ei tee häält. Nad väldivad otsuseid, mis rahvale ei meeldi.

 

Reform on mind lihtsalt sutsu ära tüüdanud, kuna ta nii kaua juba valitsuses istunud.

 

IRL on nii ja naa.

 

Selle USA seaduse jutu kohta. Ma uuringust ei tea midagi ja praegu pole aega süveneda metsikult, aga kas kõiki neid ACTA-si ja SOPA-si mitte rahvahääletuste ja kirjade saatmisega maha ei surutud? Praegu käib ka lahing selle FDA-ga, kus siis USA elanikud koguvad allkirju ja saadavad oma saadikutele kirju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma ei kujuta ette, miks see pihv mul pähe lõi, kuid

9aedv.jpg

 

Ma loodan, et ma ei eksi oma poliitiliste teadmistega.

Tänu praegusele Haridus- ja teadusministrile sai teoks tasuta koolilõunad.

 

Kahjuks oleme "ise" valinud selle tee, et soovime olla liidus ning need on ka liidu reeglid. Al'a toon sulle näite RS'st- kui sa ikka tiimi töös ei osale korralikult, et maha noppida keegi "raskem" player/tavaelanik, siis sinust pole kasu- seega you are kicked. Ehk, et me oleksime võrdväärsed liikmed, peame vastama normidele ning peame neid norme koguaeg täitma.

 

See, et meil USA'st appi tuldi on super- kui me poleks ala kuskil liidus siis me peaksime ise enda eest seisma, juhul kui seda tarvis.

 

Minu enda soovitus- toetage noortekvooti!

Kuna noored teavad, mis on valesti ning meiega asjad liiguvad kiiremini :)

 

Loodan, et see üks näide sobib sulle!

 

Sinusugusele tuleks vist enne labidaga vastu pead lüüa ja siis rääkima hakata. Mina räägin riigi võimu kärpimisest ja sina räägid raha printimisest.

dafuq.jpg

 

Tõid näiteks tasuta koolilõunad. Häbi peaks olema juba kasutada sõna "tasuta", kuna lollilegi selge, et taolist asja ei eksisteeri. Mitu inimest koolisööklas tasuta neid lõunaid valmistab? Mitu hulgimüüjat annab koolidele tasuta tooraineid? Vastus on lihtne, mitte ükski. Kõik need lõunad on kinni makstud ja väide, et tasuta koolilõunad on mingi maailma ime on lihtsalt vale.

 

Räägime parem sellest, kui ebaefektiivne on riik maksuraha ümberjagamises. Ise ei tea, aga huvitav oleks teada kui suur % läheb kaduma maksurahast, mis on riigiaparatuuri läbinud, kas see on 10%, 20%, 50%? Kahjuks peab paika ütlus, et kõik, mida riik puutub muutub sitaks ja ega naljapärast öelda, et kõik, kes erasektoris hakkama ei saa liiguvad avalikku sektorisse.

 

Kui sa oled tõesti nii asjalik ja mõtlev isik, siis soovitan käia korra oma kohaliku omavalitsuse istungil ja kuulaksid, mis juttu need valitud inimesed räägivad, siis saaksid ise ka aru, et sealt ei olegi midagi head oodata.

 

Kahjuks oleme "ise" valinud selle tee, et soovime olla liidus ning need on ka liidu reeglid. Al'a toon sulle näite RS'st- kui sa ikka tiimi töös ei osale korralikult, et maha noppida keegi "raskem" player/tavaelanik, siis sinust pole kasu- seega you are kicked. Ehk, et me oleksime võrdväärsed liikmed, peame vastama normidele ning peame neid norme koguaeg täitma.

 

Mina ei ole seda valinud! See sinu loogika ei toimi, et pead tegema täpselt nagu öeldakse, muidu visatakse välja. Tooks mõned näited: Kreeka, Portugal, Hispaania, Küpros jne. Kõik nad on omal ajal valetanud ja euroliidule vilistanud, kuid ma ei näe, et keegi neid liidust välja oleks viskamas.

 

See, et meil USA'st appi tuldi on super- kui me poleks ala kuskil liidus siis me peaksime ise enda eest seisma, juhul kui seda tarvis.

 

Palun täpsustust, et millal USA meile appi tuli? Kui varsti Vene gaasi eest 2x kõrgemat hinda maksad, siis maksab USA selle vahe kinni?

 

 

Minu enda soovitus- toetage noortekvooti!

Kuna noored teavad, mis on valesti ning meiega asjad liiguvad kiiremini :)

Täpselt seda ongi vaja, teeme nüüd veel naistekvoodi, penskarite kvoodi, keskealiste kvoodi jne. Enamus noori on täpselt sama lollid kui neist vanemad isikud, kui asi puudutab poliitikat ja endale raha kinkimist. Valimissüsteemi peaks muutma, mitte mingitest kvootidest rääkima. 1 nimekiri, kus inimesed on juhuslikult paigutatud. Ei mingeid millioneid erakondadele, et nad saaksid ennast promoda ja lollidele pudrumägesid kokku lubada.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Veidikene võiks ju ikka poliitikast huvituda, sest osakene Eesti selle peale toetuma ongi jäetud.

 

Muidu olen siiamaani päris nõus siinsete inimestega.

Mina ei saa aru nendest inimestest, kes hääletavad Savisaare poolt.

Võib-olla ma ei saa nendest aru sellepärast, et nad on venelased ja mina ei kõnele vene keelt,

aga võib-olla on see nii sellepärast, et nad ei oska tuua välja põhjuseid, miks nad Savisaare poolt

hääletavad ja mida see Savisaar siis nii väga head on teinud? Nujah, võib-olla teletorni vabastamisel

kostitas kommusid paari piuksuga, aga vananedes keeras ikka täitsa ära.

Veel üks huvitav fakt on ka see, et Reformierakond ning Keskerakond on ju Euroopa Parlamendis kõik

ühes peres ehk samas erakonnas seal. Aga siin Eestis on nad, nagu vihavaenlased. Täiesti üksteise vastu.

Seda näitab juba kasvõi Reformierakonna valimisreklaam, kus nad vastandavad Savisaart Ansipile.

Tegelikult on hetkel kõige normaalsemad inimesed minu arust sotsid. Ja teate miks?

Reformierakond - Veidikene palju skandaale, ei usu enam teid, sry.

Keskerakond - Nii kaua, kui seal istub Savisaar, ei hakka ma sellest erakonnast juttugi tegema.

IRL - Nad ärkasid alles praegu üles.

SDE - Pole skandaale, vaikselt ja targu tegutsevad, kuid kisub ka vaikselt ära.

Rohelised - No, liiga rohelised, liiiiiga rohelised...

Vasakpartei - Neil pole inimesi mitte üldsegi.'

Iseseisvuspartei - Tore oleks, kui te oma vaateid avaldaksite.

 

Ühesõnaga,

igal inimesel on oma arvamus ja maitse üle ei vaielda.

 

Võiksid ikka lugeda ja uurida enne, kui kirjutad midagi. Näiteks see, et Eesti Iseseisvuspartei pole oma vaateid avalikustanud.

Soovitan kõigil läbi lugeda: http://www.iseseisvuspartei.ee/test/index.php/programm.html

Muudetud liikme Äädikakärbes'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arvamus asjaks oleks pigem selline:

Tuleks lõpetada tänitamine, et kes kurat see loll Savisaare valib vaid tuleks leida põhjused miks seda tehakse. Ma leian, et paljud poliitikud loodavad rahva haritusele ja mõistvusele, aga tõsiasi on et kõik valijad ei ole haritud ja veelvähem teadlikud poliitikast. Ja ega kõik ei peagi ja ei tahagi süveneda poliitikasse.

 

Siin kohal ongi minu "ülesanne" teavitada noori inimesi nende võimalustest ning miks peaks valimas käima...Inimene, kes on juba aadamast-ajast seal olnud võiks juba pensile minna! Kui, sa oled valimisealine- su võimalus anna enda allkiri: [link=http://petitsioon.ee/umbusaldan-edgar-savisaart]umbusaldus Edgarile[/link]

(Ehk, te kõik kes ei kellele ta ei meeldi :) )

 

Savisaare kartulas, läheb eakatele- "17 protsenti Eesti elanikkonnast moodustavad eakad" tsiteerides ERR'i, sh vene keelt kõnelevas ringkonnas on ta ka "hot" sõna!

Ansip, tõstab makse, et elandada Eesti majandust. Kahjuks "eakad" ning teine grupp inimesi ei saa aru, miks see hea on.

Kahjuks, ei tasu kurta- Etsi poiss, ei kao nii pea ära! *damn*

 

SDE, kohat oskan öelda ainult nii, et nad tegelevad hetkel "valimisea langetamisega" (pooldamisega). Kui keegi kursis pole, siis [link=http://www.enl.ee/et/Organisatsioonist/uudiskiri/Uudised/614/edgar-rootalu-16-aastaselt-valima-miks-mitte/]"16-aastaselt valima"[/link]. Kuid sellega kaasnevad mitmed muudatused PGS's.

 

Reform & IRL- pole nendega eriliselt kursis, kuid nendest kahest pooldan rohkem IRL'i.

 

Mina tooksin teid Eesti tagasi, mõelgem ning arutagem pigem selle üle, mida on meil võimalik muuta! Mitte spekuleerida aspekti, et USA's on nii ja UK's on nii... Elame Eestis ja muutkem Eesti ühiskonda! ;)

 

Kui sa oled tõesti nii asjalik ja mõtlev isik, siis soovitan käia korra oma kohaliku omavalitsuse istungil ja kuulaksid, mis juttu need valitud inimesed räägivad, siis saaksid ise ka aru, et sealt ei olegi midagi head oodata.

 

Mina ei ole seda valinud! See sinu loogika ei toimi, et pead tegema täpselt nagu öeldakse, muidu visatakse välja. Tooks mõned näited: Kreeka, Portugal, Hispaania, Küpros jne. Kõik nad on omal ajal valetanud ja euroliidule vilistanud, kuid ma ei näe, et keegi neid liidust välja oleks viskamas.

 

Palun täpsustust, et millal USA meile appi tuli? Kui varsti Vene gaasi eest 2x kõrgemat hinda maksad, siis maksab USA selle vahe kinni?

 

Täpselt seda ongi vaja, teeme nüüd veel naistekvoodi, penskarite kvoodi, keskealiste kvoodi jne. Enamus noori on täpselt sama lollid kui neist vanemad isikud, kui asi puudutab poliitikat ja endale raha kinkimist. Valimissüsteemi peaks muutma, mitte mingitest kvootidest rääkima. 1 nimekiri, kus inimesed on juhuslikult paigutatud. Ei mingeid millioneid erakondadele, et nad saaksid ennast promoda ja lollidele pudrumägesid kokku lubada.

 

Kahjuks peab tõdema fakti- been there, done that- jah see on puhas hunnik seda-sammust. Kuid võin ka kinnitada, et seal oli nii mõnigi hea idee, mis on teoks saanud.

 

Okei, see rahanali tuli natukene valesti välja- kuid endiselt kui rahaprobleemid on- prindi juurde (nagu too eakas mainis oma lubadustes).

 

Vabandan, kuid tasuta all mõtlesin seda, et kooliealise perekond ei pea maksma selle eest- jah tean, et see on riigitasandil maksumaksja rahade eest kinni makstud.

 

Sa vast kahjuks ei pannud tähele, et ma kirjutasin "ise" nii mitte, ise. Keegi on kunagi teinud otsuse meie eest. See ongi koht kus tuleks alustada uuesti ning sellest siis lahti öelda!

 

Vot siin ongi koht kus OMAD hoiavad ühiseliidu suhtes kokku ning tegelevad olemasolevate probleemidega- kus nähakse endiselt riigis potentsiaali.

 

Kas mitte sõdureid ei saadetud siia..?

Gaas- Siis leitakse alternatiiv, kus ei kasutata nii palju gaasi. Kahjuks pean tõdema, et mind gaas ja gaasi teema ei morjenda- olgu kasvõi 5x. oman elektripliiti ning õhksoojuspumpa, koos boileriga. :D

Muudetud liikme Erzu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.