Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Skrill aka moneybookers konto lukus

Küsimus

Tere ükspäev ma tegin niisama konto skrilli et naha mis seal on ning registeerimisel ma panin suvalise sünnikuupäeva jne ja siis hiljuti ostsin 5 euri eest arma packi ning ma proovisin pärast saata enda sõbrale raha ja siis oli vaja panna sünnikuupäevad jne aga siis ma panin suvaliselt aga siis mu konto läks lükku ja mul üks eile kandis 35 euri sinna skrilli ja ma ei saa seda kasutada kuna mu konto lukus nad tahavad mu id kaardist pilti aga mul ple idkaarti mida teha ??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

No kui see valmis on, siis mis mure on järgi minna? Muud moodi sa seda lahti ei saa. Pluss kui üleüldiselt valed andmed panid, mis reaalselt pole sinu omad, siis sa ei saa seda kontot enam nii või naa lahti. Kui sa 18 pole, siis läheb ka konto lukku ja muud infi ei hakka nad vaatamagi.

 

 

Skrill pole nagu Paypal kus iga Mart saab rahvast üle lasta. Seal see kontroll ja süsteem ikka korralikum.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Paypal annab võimaluse uue konto teha kui sa 18 oled ja raha sinna kanda. Usun, et skrill samuti, kuna neil pole õigust päris sult raha ära võtta. Aga skrillil kombeks vist tegelt raha endale võtta "repair fees"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Skrillil on õigus raha endale jätta, kui oled rikkunud nende tingimusi, midagi pole teha.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Olen isegi sünnikuupäeva ära unustanud ning seega tekkis küsimus, et kui saan 18 ja saadan neile ID-kaardist foto, siis kas pannakse konto ikka lukku, või muudaksid nad lihtsalt sünnikuupäeva õigeks? Siiani olen Skrilli kasutanud ainult Steam Walletisse raha kandmiseks, mitte lihtsalt ülekannete tegemiseks. Nii et üritan seda siis niikaua vältida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.