Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teemo OP or NOOB?

Soovitatud postitused

Nimeta.png

 

Ei oska midagi öelda, feedis nii hullult ja läbi raskuse saime ilusa victory..

Mingit rämpspostitusi ma siia ei taha!

Lihtsalt oma arvamus ja korras.

Teised asjad lähevad report alla.

Muudetud liikme PlayTime'i poolt

PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sa ei saa aru... Vend lihtsalt jooksem enemy ninaette ja jääb seisma... attackib veits siis tõmbub tagasi jääb turretist veits kaugemale ja gg, olaf turreti alla koguaeg ja sealt need killid tulid või oli see skarner..

Ja mina veel arvasin ,et EUNE on täis noobi!

Aga tuleb välja ,et euw on ikka 100x hullem.


PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii, et sa ise oled samasugune noob. Kuidas sa nagu reaalselt üldse eeldad, et mingi mängija, kes on alles LVL12 peaks mängida oskama LoLis, kus skillcap on huge. Ta peabki halb olema, see on loomulik. Ja sinu virisemine tema koha pealt asja kindlasti paremaks ei tee. Rikud ainult rohkem communityt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole mõtet mingit jama siis avalikku foorumisse postitada, kui tagasisidet pole suuteline vastu võtma. Aga jah, arvatavasti oled mingi random bottom gold/silver player, kes enda tasemel hakkama ei saa, käib siis algajatega pelamas ning neid sõimamas, olles ise tegelikult samamoodi saamatu selles mängus. Huvitav ongi see, et teisi oled flamema mees valmis, aga kui sinu kohta midagi öeldakse, siis on su testosterooni kohe läbi interneti lausa tunda. Sinusuguste pärast LoL community selline trash ongi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oleks ma mingi vortex kõõlus kes ei tea LoL-ist midagi siis oleksin üldse vait.

Sinusuguste kargajatega ongi terve eesti elu käest läinud.

Igatahes igapostituse kohta raport saadetud, ja nüüd võid oma mokad maas hoida.

Üleval oli ilusti kirjutatud, ainult arvamus aga sina toodad siin enda wannabe paska.


PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks ma mingi vortex kõõlus kes ei tea LoL-ist midagi siis oleksin üldse vait.

Sinusuguste kargajatega ongi terve eesti elu käest läinud.

Igatahes igapostituse kohta raport saadetud, ja nüüd võid oma mokad maas hoida.

Põhimõtteliselt just kinnitasid mu öeldut sinu kohta. Tubli, et aksepteerid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks sa üksikust pildist uue teema tegid? Üksikute piltide postitamiseks on teemad Viimane Mäng

ja Üldine LoL.

 

See Teemo tegi sinust rohkem dmg. Kui väidad, et olid support, siis mis moodi sa tiimi abistasid? 1 ward 60 minutilise mängu jooksul ja mitte ühtegi support itemit.

 

qcOdlwI.png

 

Level 20 kallal (kes on paar nädalat mänginud) on hea nokkida eks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sorry paps, ei teadnud et selline eraldi teema on olemas, ja järgmine kes tuleb siia rämpsu tootma.

 

Rämpsu? Loe reeglid läbi - http://www.vahvel.net/reeglid.php?tabid=58, eksisid selles teemas vähemalt 2 reegli vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis fking rämpsu tootmisest sa korrutad siin? repordi kõik ära jh, saame banni (ei imestaks siin foorumis tbh). ainuke, kes rämpsu toodab, oled sina praegu.

ma ütleks, et sa trollid, aga tra selliseid väljendeid ei kasuta trollid ka rsk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei küsinud, postituse tegin mina ja kirjutasin postituse alguses mingi wannabe paska pole mõtet ajama hakata. Ainult arvamus, aga teil on selline kimbutus endale kohe poste juurde teha & niisama trollida siin :)

Ja sauland oled ise vast üks rämps tho.


PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.