Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rs2eesti clan!?!?!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

nomatteR? mis sa krt siin öelda tahad? naq kes sa enda arust oled et minu kohta midagi ytled..krt sa ei tea must mitte midagi:S:S mida sa hakkad solvama, ma arvan et mul on 1000 korda rohkem kogemusi wildis kui sul omas kodus ringi käies.

ma ei saa angu aru.. tulin normaalse ideega lagedale. v6tsin kogu koorma endale et teen kõik foorumis ja asjad ilusti ise, võtsin memberite kutsumise clanni enda peale.. no võiks natukenegi normaalsemalt reekida sis ...

 

irw plastik ma pärast pmin sulle yhe video kus nii 10 venda võtavad tunni ajaga maha oma 20+ full runet ja kogu asi toimub fp2 lvl 26 wild:) kõik on võimalik kui ilusti teha:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nomatteR? mis sa krt siin öelda tahad? naq kes sa enda arust oled et minu kohta midagi ytled..krt sa ei tea must mitte midagi:S:S mida sa hakkad solvama, ma arvan et mul on 1000 korda rohkem kogemusi wildis kui sul omas kodus ringi käies.

ma ei saa angu aru.. tulin normaalse ideega lagedale. v6tsin kogu koorma endale et teen kõik foorumis ja asjad ilusti ise, võtsin memberite kutsumise clanni enda peale.. no võiks natukenegi normaalsemalt reekida sis ...

 

irw plastik ma pärast pmin sulle yhe video kus nii 10 venda võtavad tunni ajaga maha oma 20+ full runet ja kogu asi toimub fp2 lvl 26 wild:) kõik on võimalik kui ilusti teha:)

 

Ega seal on +120 mehed ka nigunii kes panevad rune scimmyga 35 lakse aga kes meil selliseid lakse panevad?

Vb keegi paneb ära vaevu vaevu.

Näiteks G--punkt see paneks vb jah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

irw mis sa põed:D mul peaks endalgi kuskil vict alles olema minu clanni pk picid ja videod kus näed kuidas ma ei tee mitte midagi ja clan memberid ise karjuvad enne gdz juurde jõudmist :" NO RUN" "FIGHT TILL DEATH" "FINAL DESTINY FOREVER" jne.. et usu mind.. kyll iimesed aru saavad et kui kõik kohal püsivad sis on ka wildis tulemust oodata head

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nomatteR? mis sa krt siin öelda tahad? naq kes sa enda arust oled et minu kohta midagi ytled..krt sa ei tea must mitte midagi:S:S mida sa hakkad solvama, ma arvan et mul on 1000 korda rohkem kogemusi wildis kui sul omas kodus ringi käies.

ma ei saa angu aru.. tulin normaalse ideega lagedale. v6tsin kogu koorma endale et teen kõik foorumis ja asjad ilusti ise, võtsin memberite kutsumise clanni enda peale.. no võiks natukenegi normaalsemalt reekida sis ...

 

irw plastik ma pärast pmin sulle yhe video kus nii 10 venda võtavad tunni ajaga maha oma 20+ full runet ja kogu asi toimub fp2 lvl 26 wild:) kõik on võimalik kui ilusti teha:)

Ta tahtis seda öelda, et kuna see clann hakkab esindama meie Rs2eestit, siis sina seda esindama ei sobi. See peaks olema keegi juhtkonnast. Ta ei tahtnud sind solvata.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no krt sis öelgu normaalsemalt.. ps. hostage ja teised juhtuvad isikud.. ei mängi peaaegu yldse rsi.. ma saanise kohe cb121 omale ja sis saan tihedalt m2ngida rsi.. see ei tähenda et ma mingi liider peaksinolema.. no eks seda jõuab arutada hostagega:) ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
minu arust oled sa üks hädine tatikas kes peab ennast hulluks jõmmihundiks.. aga tegudes oled suht ..... sest ega sa vict foorumisoeld kõva vend aga kui linna peal näks sind sis pakud et paned kohe punuma kah..

Ausaltöelda ei meeldi mulle su kirjutamisoskus.Vahet ei ole ,et kas oled internetis või kirjutad emakeele eksamit.

Ma usun ,et kõigil parem lugeda korralikult kirjutatud teksti kui mingid wazzzäppp jms.Sõnades C , Z , X , 2 , 6 , 8 kasutamine ei ole äge!

 

cido - See ,et sa oled cb 121 ei tähenda ,et sa mingi pro vms , tahad anna raha mulle nati , ostan cb 126 , olen äge onju ?

Mingi korralik pure/tank tõmbaks su ikkagi maha :@.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cido.

Su jutust saab juba aru et sa mängid +18 aastast kuigi sa pole selline.

Ja kui ostad mehe ega sa jah mingi pro pole.

Sest me sõbraga tegime niisama funi ta oli lv +85 ma olin 110 ja d scimmyga only tema dsi ja whipiga ja omas mind julmalt.

Ega kui oskusi pole siis sa ei saa runes isegi +90 meestest jagu.

 

EDIT: Lol peale kirjutamist vaatasin ankeedi ja oledki 18.

Mine arene kuskil mujal.

Sa pole elusees 18 ja sa ei saa veel niipea nii vanaks

Nii et jah kunagi oli teine vanus ja järsku hoplaa uus vanus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
las ma mõtlen.. nii plasic. sul midagi öelda? tule ütle mulle seda näkku tra sa krdi karvane vi**ypea.. mida sa mölised.. sa oled raudselt kaks konti ja kusehäda

 

No sa ei sobi ju selle clanni liidriks.

Vahi kergelt närvi lähed.

Mõni hilineb retkele siis lähed juba lolliks lased arvuti õhku?

Ja mul on öelda palju.

Kui oled kõva mees tahad andmeid?

Tule kohale ja anna tongi ei karda

 

Tahad andmeid?

Ja loodan et tuled see nädal või järgmine nädal mind.

Kui soovi kirjuta siia.

Ega ma ei karda eriti närvareid.

Neile näitad et lind lendab siis juba nii närvis et laseks linnu alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei lähe kergelt närvi aga kui mingi sinusugune väike mõtetu tühikargaja tuleb mulle midagi ütlema.. ilma et sa mind tunnekski.. no tra sellise asja eest kütaks kohe sulle hambusse

 

Tuled kütad?

Tahad andmeid?

Ootan täiega sind.

Rune pärast peksma näitab närvarit nii et tule jah.

Ja kust sa tead vana olen jne?

Et ütled et olen tühikargaja?

Äkki oled ise?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.