Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jõusaal ja sellega seonduv!

Soovitatud postitused

VIP
kas sa kukkusid?

 

jõusaalis vastu seina ://


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõusaal suht pointless.. annab lühikesed lihased.. maybe kätekõverdusi jõuad teha ja lõuga tõmmata, aga kui vaja riistvõimlemises kangil jõutõusu teha ( Video

) ei jõua kohe üldse mitte.

 

Sellepärast ise ei harrastagi enam jõuasaali, kui nägin et ei saa ei mitte midagi mulle juurde..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõusaal suht pointless.. annab lühikesed lihased.. maybe kätekõverdusi jõuad teha ja lõuga tõmmata, aga kui vaja riistvõimlemises kangil jõutõusu teha ( Video
) ei jõua kohe üldse mitte.

 

Sellepärast ise ei harrastagi enam jõuasaali, kui nägin et ei saa ei mitte midagi mulle juurde..

 

see tüüp seal on inimahv...:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kus ta on siis mõtetu?

esiteks hoiab see sind heas füüsilises vormis (kui seal pidevalt käia)

teiseks oled tibimagnet kui sul on sixpack vms kõhul:D

 

Need võivad olla.. aga sa ei jõua ikka mitte midagi teha.. mida teevad näiteks parkouri harrastajad..

Musklimehed põkid no neil liiga suured lihased.. võivad tõsta oma sadat kilo aga kui vaja midagi reaalset teha ei jõua.

Btw. selles videos mille postitasin.. näete et tal ei paista lihased tegelikult üldse nii välja.. aga ennast üles nii tõsta on jõudu sitaks. Eks proovige järgi kui arvata et see nii lihtne on :D

 

Suur vahe on pikal/painduval lihasel.. lühikese lihasega.

 

Samuti.. näiteks kui sa teed jõusaalis pool tundi kangiga/hantlitega trenni. Sa võiksid rööbaspuudel sama mahuga trenni teha ära 5 minutiga. Six packi saad nii või naa.

 

Vaadates kulturiste.. siis need lihased mis neil on.. nendega ei anna mitte midagi peale hakata peale näitamise.

 

Harrastage parem sellist trenni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iga päev käin :::::BATISTA:::::

Tegelt kuidas kunagi ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõusaal suht pointless.. annab lühikesed lihased.. maybe kätekõverdusi jõuad teha ja lõuga tõmmata, aga kui vaja riistvõimlemises kangil jõutõusu teha ( Video
) ei jõua kohe üldse mitte.

 

Sellepärast ise ei harrastagi enam jõuasaali, kui nägin et ei saa ei mitte midagi mulle juurde..

 

Tegelt, jõusaali vennad on sama tugevad, lihtsalt nende lihaste vaheline koordinatsioon on viltu.

Jõusaalis on enamus harjutusi suunatud ühe konkreetsele lihasele.

Sinu niiöelda freestyle ja parkuuri treenimise stiili remix nõuab aga kogu keha üheaegset pingutust. Lihased õpivad tegema tööd kooskõlas.

Mina isiklikult tahan / tahtsin kunagi tegeleda parkuuriga, sest see on huvitav, aga jõusaalis ma käin üldvormi tasemel hoidmiseks


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

minu arust ikkagi jõusaal mõtekam,ok sa võid jõuda mingi 100 kiloni rinnalt kui teed oma parkouri jne aga kui sa treenid jõusaalis kõiki lihaseid jõuad teha ka neid parkouri asju.

ja näiteks kui läheks kakluseks kas võidaks siis 4 aastat parkouriga tegelenud inimene või 4 aastat jõusaalis käinud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
minu arust ikkagi jõusaal mõtekam,ok sa võid jõuda mingi 100 kiloni rinnalt kui teed oma parkouri jne aga kui sa treenid jõusaalis kõiki lihaseid jõuad teha ka neid parkouri asju.

ja näiteks kui läheks kakluseks kas võidaks siis 4 aastat parkouriga tegelenud inimene või 4 aastat jõusaalis käinud?

 

siin oleneb juba kaklus oskus..ma arvan ,et nende parkouriga tegeljad oskavad seda paremini vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ei steroidid ja valk on toredad jah:D

ise luristan ka igal hommikul seda valgu jooki ja õhtul ka kopp ees sellest si'a maitsest juba:S

 

kle, räägi kus sa valku ostad omal kah plaanis osta ja palju need maksavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle, räägi kus sa valku ostad omal kah plaanis osta ja palju need maksavad?

 

poest:D

ei tegelt tavaliselt toon näiteks apteegist?

ja hinnad...umm oleneb selle valgu % mul on 40 vist need kangemad on kaka maitsega ja kott maksis mul 500krooni vist ja saab kuuaega läbi kui 2 x päevas kasutada mul on maasika maitseline:D

aga neid hindasid on erinevaid näiteks mul tuttaval on 1200krooni maksev poole kilone kott mis on hullult kallis aga vähe kraami selle-eest funkab nii mis kole:Dvarsti on see hulk või kes see roheline mehike on umbes taoline ainult et valge nahaga:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt, jõusaali vennad on sama tugevad, lihtsalt nende lihaste vaheline koordinatsioon on viltu.

Jõusaalis on enamus harjutusi suunatud ühe konkreetsele lihasele.

Sinu niiöelda freestyle ja parkuuri treenimise stiili remix nõuab aga kogu keha üheaegset pingutust. Lihased õpivad tegema tööd kooskõlas.

Mina isiklikult tahan / tahtsin kunagi tegeleda parkuuriga, sest see on huvitav, aga jõusaalis ma käin üldvormi tasemel hoidmiseks

 

Põhimõtteliselt ma mõtlesingi seda.. lihtsalt ma räägin et jõusaalis sa teed pidevalt sama harjutust samale lihasele.. mitte ei treeni ennast korraga üleüldiselt.

 

Keegi rääkis kaklemisest ennem.. seda ei saa võrrelda absoluutselt..

Kaklemisega pole kulturism ja parkour seotud.

 

Ja see ka veel kes rääkis et jõusaalis käinu suudab parkouri asju teha.. on täielik bullshit. Eks käige 5 aastat jõusaalis ja proovige järgi.

 

Tundsin seda omal nahal.. kui pidime tegema muscle upi.. ehk millest ennem oli video tehtud.. käisin 2 aastat jõusaalis.. ja ei jõudnud seda teha.. tõmbasin lõua ära aga edasi ei saanud lihtsalt.

 

Cmon valke ikka ei sööks ja seda keemiat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.