Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ettepanekud foorumile.

Soovitatud postitused

nii: mõte siis selline:

teeks nii et iga kuu lõpus valitakse kuu kasutaja kes saab näiteks usertiitlit muuta auhinnaks jne.

 

valimine:

 

kes tegi kuus rohkem pos. tehinguid või niisama aktiivne ja ei spammi.

 

üks väike ettepanek veel aga seda saab juba lugeda mu sigantuurist:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii: mõte siis selline:

teeks nii et iga kuu lõpus valitakse kuu kasutaja kes saab näiteks usertiitlit muuta auhinnaks jne.

 

valimine:

 

kes tegi kuus rohkem pos. tehinguid või niisama aktiivne ja ei spammi.

 

üks väike ettepanek veel aga seda saab juba lugeda mu sigantuurist:D

 

kuu kasutajaks v6iks saada see inimene kes saab k6ige rohkem tehinguid kuus.Esilehele, sinna kus foorumi aktiivsus, v6iks siis kuskile tulla kah kes kuu kasutaja on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm see oleks suht mõtetu sa ei tee kunagi kindlaks kas trade tegelt ka toimus või mitte nii tekiks hull fake tehingute tegemine jne... oleks kõige aktiivsema jne.. abivalmis , aktiivne , aus , ja ei aja mingit lolli juttu. selline peaks saama mingi tiitli kuus või midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii: mõte siis selline:

teeks nii et iga kuu lõpus valitakse kuu kasutaja kes saab näiteks usertiitlit muuta auhinnaks jne.

 

valimine:

 

kes tegi kuus rohkem pos. tehinguid või niisama aktiivne ja ei spammi.

 

üks väike ettepanek veel aga seda saab juba lugeda mu sigantuurist:D

 

 

Suht nussiks läheks kätte.

Praegu juba tehakse suht palju offtopicut.

Aga kui siuke asi oleks siis küll ette ei kujutaks mis lahti läheks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui see tuleks enam vähem selline et sa pead ikka väga korralikke poste milles on mingi mõte jne tegema . siis ei oleks see spamm nii hull midagi ma arvan? aga kes neid 13 aastaseid teab sellise asja nimel kirjutavad igas teemas nagu mina juba hetkel:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere olen siin foorumis küll suhteliselt uus. Aga minu arust on siin foorumis liiga palju Junkie postitatud ja postitatakse koguaeg.

 

Soovitus.

Võiks Olla Igal Alafoorumil 2-Aktiivset mode kes hoiavad reegleid,panevad teemasi kinni ja kustutavad teemasi.

Ja Nende Modede jaoks võiks toimuda konkurss nteks inimesed kes siin foorumis käinud/käivad soovitavad kes nende arust oleks parimad moded alafoorumitele.

 

 

Lihtsalt kuna tundub,et hetkelised moded ei jõua ega viitsi ma arvan igat noobi teemat läbi lugeda mis seal on Ja vot sealt kohast tuleksid need moded sisse.

Aga ega ma ei väida,et praegused haldajad halba tööd teeks.

 

Lihtsalt minu arvamus,et foorumis oleks tore kui oleks veidike rangem kord ja rohkem hooldajaid sellel. meibi eksin ja hetkel piisavalt juba neid modesi ja asju. eks siis beefige minuga sellel teemal!.:cool:

 

Okthxbye.!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
just natuke aega tagasi tuli 2 tükki juurde minu mäletamist mööda... aga ma ei tea neid pole ültse märgata ja ega nad millegagi eriti silma ei paista küll. võiks 1 või 2 juurde küll võtta. mõne korraliku aktiivse kasutaja .

 

No siis peaks just võtma juurde.. ja need kellele on antud moderaatori amet.. ning pole aktiivsed selles ametis kickima sellelt kohalt. ja panema sinna inimesed kes oleksid õiglased,atkiivsed jms foorumis.. aga see on muidugi minu arvamus ainult.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegi???

 

Loe rohkem Postimeest, saad teada mis ilmas toimub. :)

Täpsemalt sellest SIIN.

Tegelikult jah, nii kurb kui see ka pole, ta lahkus.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu mõte oleks selline, et keelata siin foorumis Counter-Strike NONSTEAM igaveseks. Sest see on ikkagi piraatlus. Olen paljudes foorumites näinud, et pole enam nonsteami. Las need pirajad mängivad oma pira edasi. Kuid meie suudame ikka selle steami 150 eegu eest osta.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu mõte oleks selline, et keelata siin foorumis Counter-Strike NONSTEAM igaveseks. Sest see on ikkagi piraatlus. Olen paljudes foorumites näinud, et pole enam nonsteami. Las need pirajad mängivad oma pira edasi. Kuid meie suudame ikka selle steami 150 eegu eest osta.

 

samas, me ei tegele siin just k6ige seaduslikumate asjadega anyway.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks mingi reegli vms teha et Õpetuste teema alla lähevad AINULT õpetused, mitte probleemid. Suht pinda käib kui iga teine teema on põhiliselt abi küsimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks teha mingi uue alateema nagu "Cheating".

Nõme vaadata, et "Õpetused" all on mingid cheat värgendused.

 

Omanik võiks tõesti saada oma teema pealkirja muuta.

 

Vahepeal on nii, et teemat saab kustutada ning vahel on nii, et teemat ei saa kustutada. Miks?

Võiks olla nii, et alati saab oma teemat muuta/kustutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu ettepanek oleks see, et kui avastatakse et näteks keegi kes on varem bänni saanud ja nüüd uue kasutaja teinud saaks uue kasutajaga kah bänni. Sest muidu pole erilist mõtet sellel bännil, mõni "müüb" pinne ja saab banni, teeb uue kasutaja ja alustab jälle otsast peale. Ja kui inimene ühe korra on scämminud siis teeb ta seda kindlasti veel.

 

Kõigest minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.