Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ettepanekud foorumile.

Soovitatud postitused

Külaline Feelingless
Sul susiseb ainukesena ma arvan.

 

Näed - jälle plastik on ülbe ja teeb offtopicut, ta ei vääri modekohta.

 

Ja ära ütle, et mina teen ka offtopicut, see ei tähenda, et sina seda teha võib. Eeskujulik moderaator kustutaks posti ära/ignoreeriks seda ja räägiks PMi teel edasi OT tekitajaga. Sina seda aga ei tee - lased offtopicut edasi ja sõimled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Feelingless tead et iga postitusega sa teed end lollimaks sest tea modedel on alati mingist otsast õigus.Kui sa siin kõvat reklaami üritad tha et plastik modest ära siis ma arvan et see ei pruugi sul läbi minna.

Ja muide ma kalduna arvama e see et sa plastikust mode koha pealt ära tahad see on sellepärast et sina said kunagi modena banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Mina küsisin ise ennast banni, sest siin foorumis on enamus liikmed sellised alaarenenud nagu plastik ise. Seda viha ei kalla ma plastiku peale. Üldiselt plastik on ülbe ja ei vääri mode kohta - see on üks põhjus ja see on foorumi huvides. Teiseks on mul temaga vanast ajast ka tüli, kui ma teda siin foorumis ei teadnud veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Mis vahet seal on kui sapaar tärni ka paned, sõimad sa ikka ja lihtsalt ülbusi ütled ikka välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis vahet seal on kui sapaar tärni ka paned, sõimad sa ikka ja lihtsalt ülbusi ütled ikka välja.

 

Mida ta peab siis tegema kui sinusugused 12 aastased ei saa rahu , et kellegil on kõrgem positsioon kui sul? Ise sa annad pidevalt põhjust selleks et tekiks tüli-- samamoodi sina ei ole mingi ütleja kes on mode või admin.. see pole sinu otsustada. Mulle tudub , et ainult sina ja paar hälvikut on tema vastu, kuid jah enamus on sellega päri et plastikuhvo sobib modeks. MIne sõima oma sõpru või ma ei tea keda... mitte ära elu oma elu plastiku peale välja..

 

Võiksid selle nagu ära lõpetada? See näitab et sa oled üks krdi ego 10 aastane tatikas kellel pole muud teha kui hüpata päev läbi foorumis.

 

Hetkel jääb selline mulje , et sa üritad plastiku asemel modeks saada ja poed teistele.

 

Kuid jah sa koguaeg väidad et plastik sõimab teisi, aga mida ta peab tegema kui sina annad talle põhjuse seda teha? Vahtima lolli näoga pealt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Mida ta peab siis tegema kui sinusugused 12 aastased ei saa rahu , et kellegil on kõrgem positsioon kui sul? Ise sa annad pidevalt põhjust selleks et tekiks tüli-- samamoodi sina ei ole mingi ütleja kes on mode või admin.. see pole sinu otsustada. Mulle tudub , et ainult sina ja paar hälvikut on tema vastu, kuid jah enamus on sellega päri et plastikuhvo sobib modeks. MIne sõima oma sõpru või ma ei tea keda... mitte ära elu oma elu plastiku peale välja..

 

Võiksid selle nagu ära lõpetada? See näitab et sa oled üks krdi ego 10 aastane tatikas kellel pole muud teha kui hüpata päev läbi foorumis.

 

Hetkel jääb selline mulje , et sa üritad plastiku asemel modeks saada ja poed teistele.

 

Kuid jah sa koguaeg väidad et plastik sõimab teisi, aga mida ta peab tegema kui sina annad talle põhjuse seda teha? Vahtima lolli näoga pealt?

 

Mida peab plastik tegema? Seda postitust reporteerima, ot tekitajaga pmi teel edasi rääkima, posti ära kustutama kui ta mode on MITTE TEEMAS OFFTOPICUT EDASI TEGEMA! SEE ON KÕIGE ELEMENTAARSEM ASI ÜLDSE JU KURAT!

 

Ja btw mul on pildiga tõestus olemas, kuidas rapid tunnistas, et plastik sai modeks ainult sellepärast, et priitm läks ära, ja sellest kuidas tunnistas, et olukord oli priitmi ja mingi teise modega parem, ja tunnistas, et kui ma leian korraliku asenduse plastiliinile siis võetakse talt modekoht ära.

 

Ja mina ei ürita modeks saada, ma tahan, et plastiliin seda ei ole.

 

Ja enne kui sa nüüd oma uut sitta hakkad postitama, palun vasta mu lõikudele lause lause haaval, lükka kõik mu väited ümber, kui sa seda ei suuda, siis palun ära postita enam siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

magix, sa oled kõige hullem spammer siin ültse

 

ja mis sa mõtled et mode kohtasid on lõpmatu arv et neid võib järjest juurde panna, kui üks kaob ära siis asendatakse


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.