Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Update

Soovitatud postitused

VIP

Nüüd saab siis jälle mille müüa?:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

RS nussis taas kõik ära, nüüd ei saa kille absoluutselt kõik televad ja suur jooksmine käib olen proovinud no armorit teha nagu vanasti casteliski aga kuskil poolepeal teleb kohale jukkuke ja hakkab bsima.Minu arvamus updatest on selline et midagi head nad ei teinud , taas maie vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See suht hea jah =)

Mul mingi 3 killi juurde vaja siis reward kukub =)

 

The Wanted B'ga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei saa 1aru kui keegi fightib mix mina neid ei saa attida aga kui mina kellegiga kaklen lendavad kõik mulle peale?

 

http://www.runescape.com - loe uudiseid

 

Kui inglise keelt ei oska, ära rsi mängi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, neile kes Inglise keelest aru ei saa:

1) You are able to attack someone who is in combat if they are your Bounty Hunter target - Sa oled võimeline ründama kedagi, kes juba kellegagi võitleb, kui ta on sinu sihtmärk.

2) You can be attacked when in combat if you are the Bounty Hunter target of your opponent - Kui sa võitled, siis sind saab rünnata, kui sa oled oma vastase target.

 

Ega ma ei tea, kas ma tõlkisin õieti. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

imelik tegelt kui sa 55+ siis peaks saama 80k aga mis siis ikka, aga ikka kui oled sees siis saab lennata üksvant peale ja kui oled kellegi targnet siis saab to ka peale tulla nii,et 2 vanti saab aind killida sind ja kõige mõtekam oleks käia rune fulliga ja scymmiga sest 95+ on seal rune fullidega palyu ja kes käivad närvidele...


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mille järgi need TARGET-id kujunevad?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.