Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Dayz SpawningServic (Arma2 dayz all mods)

Soovitatud postitused

Spawnin dayz serverites asju mõistliku hinnaga!Spawnin: relvi ,sööki,autodsid , ehitusmaterjali ,erinevaid boxe ja jnt!

 

Teenuse hind oleks :

1x items = 1.50 € (Kogus 1 item näiteks 1x dmr või cinder block wall 100tk )

2X items = 3 €

5X items = 4 €

 

Boxid:

Tavaline box 4€

Box:All items 5 €

Box:Epoch box 5€

 

Autod,helikopterid ,tangid, soomukid jnt on kokkuleppe hinnaga (Näiteks 5x GAZ Vodnik 3 eur)

Oled kellegi peale vihane või soovid kedagi tappa või bannida siis see teenus on sulle:Inimeste tapmine, bannimine või baaside hävitamine:kokkuleppe hinnaga

 

 

Soovikorral teen enne müüki proovi spawnimise näitamaks ,et saan asju spawnida.Raha võttan siis kui hakkan asju spawnima!Teenus tõõtab igas serveris ja modis mis on dayz olemas juhul kui ma pole seal serveris banned või antihack hakkab pidurdama (Kartetavamad antihackid on custom maded infistar on käämes).Soovituslik oleks spawnida asju kui admine pole sees või admin pole aktiivne .Kindlasti oleks vaja turvalist kohta sull kus asju spawnida jnt.Spawnida boxe ,tappa , bannida ja baase lõhkuda saan serverites ku saan admin õigused või täätab teine hack.raha saad kohe tagasi kui tehing ebaõnnestub see tähendab,et admin või antihack bannib tehingu ajal või hack ei vunka .Kui vaja olen tehingu lõppuni kohapeal ja vajadusel kaitsen kuni saad oma asjad tutrvaliselt ära pannud!Sinu ütelda on serveri mod ja ip ja ma olen teel!

Teenuste ostmisel paluks võtta ühendust skypes!

Skype:Kuulpahe2

 

NB: Paluks teema puhas hoida ja mitte teemakohast teksti siin ajama hakkata,kes ei osta siis selle komentaare ei soovi!Vastasel korral lasen varnida!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.