Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mängurite rollimäng!

Soovitatud postitused

Üritasime, mis me üritasime, kuid sellise administratiiviga ei suuda siiski midagi teha. Kõik oli norm, kuni baw kuulus atiimi, suutis natukenegi korda hoida, kuid kui ta läks paariks pävaks kuskile reisile, siis läks server ptsi ära.

Võid ju pakkuda igast ideid ja asju, mis parandaks mängijate heaolu ning RP kvaliteeti serveris, kuid kõik asjad pööratakse ainult adminite kasuks nagu see garaažide oksjon, mille minu poolne algne idee oli, et viia kõvasti raha välja ning samas saaks mängijad asju, mida niisama ei ole võimalik saada, kuid asi päädis sellega, et TS's öeldi Atiimile ette, millises garaažis mingi asi on.

Samuti jätab soovida adminite suhtumine, viisakat suhtumist sealt serverist loota ei ole, abi võid paluda palju tahad, kedagi ei huvita. Ainus viis abi saamiseks ongi istuda adminitega TS's ja pugeda neile.

 

Võiksin pikalt veel kirjutada selle serveri miinustest, ehk leiaks ka mõne plussi, kuid arvan, et sellest ei muutuks midagi, kõik kes serveris mõne tunni veetnud on, teavad kindlasti, mis seal toimub.


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oli seal atiimis ja tean öelda nii mõndagi. Oksjonil öeldi ette küll, et ära panusta siia eriti, vaikselt muidugi vihjati. Kui palud neil midagi korda teha siis pead vähemalt 2-3 nädalat ootama, foorumis nende aktiivsust näha ei ole, küsimustele vastusi tavaliselt ei saa, IG panevad endale relvi siis kui tahavad ja lasevad mente, lasid C4jaga PD maja õhku, nagu mida muna, kui natuke annetad siis oli isegi võimalik Adminiks saada, just nimelt adminiks. Olgu see admin eemaldati järgmine päev, aga selle eest ta sai sellist vara, et mine või lolliks. Igal teisel on seal serveris sportauto ja tegeletakse ainult drifitimise ja DMimisega. Ei ole kindel kas nad ikka RP tähenduski teavad. Tõsiselt ma ei soovita seda serverit ka mitte oma vihavaenlastele. Omanikud ei saa ise ka aru mida nad teevad, mida nad tahavad ja miks nad üldse seal on.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sa polnud isegi meiega samas channelis mida sa seletad sa oled mingi lambi vend kes seletab mine oma insteciga kuskile teise serverisse adminiks ja "arendaja"ks ja siis insect veel julgeb sul vinguda et oo minu tehtud mitte sinu seba ise koppis maha ja tekitas nii palju buge et jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa polnud isegi meiega samas channelis mida sa seletad sa oled mingi lambi vend kes seletab mine oma insteciga kuskile teise serverisse adminiks ja "arendaja"ks ja siis insect veel julgeb sul vinguda et oo minu tehtud mitte sinu seba ise koppis maha ja tekitas nii palju buge et jube.

 

Su lauseid lugedes tekib tunne, nagu kirjutaks neid 12 aastane poisike...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis mõttes ma ei olnud? Ma sain väga hästi aru tsis kui Joss sulle vihjas, et ära paku enam. Enne vaata enda arendustöid ja siis tule teise kohta midagi halvasti ütlema. Sa võtad enamus asjad lihtsalt PO Gmist nagu sa ise ka mainisid. Need Textdrawid või mis iganes need on, need sa võtsid ning kui ma küsisin Tazeri tegemise süsteemi kohta siis sa küsisid, et kas seda kuskil GMis pole. Kui sa pead ikka end arendajaks pead ise oskama ka selliseid asju teha, aga see mida sina tegid oli pmt kõik copy-paste. Insect palus tõesti abi GPSiga kuid kui sa vaatad ja tähele paned kui palju ta teid aitas siis see üks abiküsimine küll nii hull ei ole võrreldes sinu tegudega. Sa "arendasid" ja liigutasid end siis kui viitsisid. Palun vaata enda scriptimisoskusi ja ära tule seda kellegi teisega võrdlema, sest seal pole midagi võrrelda.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

las su insect arendab oma oskusi kõik mis ta seal tegi oli koppis po'st maha ja need olid buggised siis mingi /tiri ja kõik küsis sa-mp.planet.ee'st maha ju irw pls many script much done such arendaja

 

sa polnud isegi meiega samas channelis mida sa seletad sa oled mingi lambi vend kes seletab mine oma insteciga kuskile teise serverisse adminiks ja "arendaja"ks ja siis insect veel julgeb sul vinguda et oo minu tehtud mitte sinu seba, ise koppis maha ja tekitas nii palju buge et jube.

 

SEE MUST OSA OLI TEGELT INSECTI KOHTA MITTE SEBA KOHTA KUI SA ARU EI SAANUD??????

Muudetud liikme t6nn123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
las su insect arendab oma oskusi kõik mis ta seal tegi oli koppis po'st maha ja need olid buggised siis mingi /tiri ja kõik küsis sa-mp.planet.ee'st maha ju irw pls many script much done such arendaja

 

sa polnud isegi meiega samas channelis mida sa seletad sa oled mingi lambi vend kes seletab mine oma insteciga kuskile teise serverisse adminiks ja "arendaja"ks ja siis insect veel julgeb sul vinguda et oo minu tehtud mitte sinu seba, ise koppis maha ja tekitas nii palju buge et jube.

 

SEE MUST OSA OLI TEGELT INSECTI KOHTA MITTE SEBA KOHTA KUI SA ARU EI SAANUD??????

 

pink_ribbon_gs.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.