Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ganja Roleplay [0.3z]

Soovitatud postitused

Jah, mis ma oskan öelda, esmamulje oli üpriski hea, ma pole mingu suur cppu fänn, kuid siin serveris tõestas cppu end küll minu jaoks. Serveri hiilgeaeg oli küll just siis, kui tiimi kuulusid blue ja cppu, kes panid rattad veerema jälle, kuid kahjuks nagu eelpool juttu oli, siis apowerdajast "arendajale"(kui teda nii üldse nimetada saab) see ei meeldinud.

14 aastased copy-pasterid siiski ei sobi arendajaks, eriti veel, kui nende suhtumine tavamängijatesse on nii ülbe. Paludes talt vastastikust austust ta ainult naeris ja ütles, et teda ei koti mingid tavamängijad. Nojah, mis seal ikka, kahju on muidugi sellest, et ta ei suutnud isegi seda tuvastada, mis õigusi tavamängijatel olla võib.

Vabandan teie TSi pärast, kuid asi oli seda väärt. Lihtsalt mainin, et mulle olid kuidagi juhuslikult sattunud ka foorumi admini õigused, aga ei hakanud neid ära kasutama, kuid vähemalt sain tänu neile asjadele silma peal hoida, mis serveris tegelikult toimub.

Loodan, et kunagi loobute sellest wannabe arendajast ning tema "rp kuningate" grupist seal serveris ning võib veel isegi asja saada.

 

Palju edu ning loodan teile pikka tulevikku! :)

 

srry trust, jätsid tglt sümpaatse mulje.


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Usu või ära usu aga oskab rohkem arendada kui cppu :D:D Ja tsi ära rikkumine oli sinupoolt väga debiilne tegu

 

Eks iga inimene näitab oma intelligentsuse taset. Nagu ta mainis, oli tal ka adminõigused foorumis, kui ta oleks teie peale mad olnud, poleks sedagi enam alles...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täiesti lamp server ja lamp liikmed atiimis. Arendaja Kõrvalt paneb ajaili nrp eest 90min ja pärast seda logis kohe ruttu välja. Siis kutsusin teamspeaki rääkima, tuli kanalisse ja ütles, et minge per*e ja lahkus. Kas tõsiselt selline inimene on sellisele kohale sõbilik? Istuvad mingi 9sakesi samas kanalis ja vaid metavad. Kõik mida Kõrvaltile öeldakse teeb ta ära, isegi kui ta ei ole näinud meie niiöelda nrp'd. Samuti ei ole tal vanust piisavalt sellisele kohale. Alguses tundus isegi okei server, aga pärast seda juhtunut ei tule ma kunagi sinna enam tagasi.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tore, ma ei soovi ka enam seda cppu tiimi meie serverites näha.

 

 

Selle järgi saab juba anda hinnangu su suhtumisele ning käitumisele, mis praegu jääb küll 10 aastase tasemele. Teie prioriteediks on karistamine ning kui siis karistatav kuskile kaebab, läheb teema aPoweriga kinni, sest ilmselgelt on keegi midagi tõestusest muutunud. Te arvate, et te olete maailma nabad sest teil on oma SAMP server koos buggise gamemodiga, administraatorid on kui idioodid, kes elementaarasju administreerimisest ei oska ning süüdistavad oma oskamatuses mängijaid. Naljakas.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen ma väitnud et ma mingi ülihea arendaja või midagi? Ma ütlesin ma proovin kätte ja arendan enda oskuse paremaks saamise nimel, ma ei näe mõtet copy pastemisel nagu teeb preagu seda teie arendaja sest GM koosneb 6-st GM-ist ning on bugge läbi ja lõhki täis + palju turvaauke.

 

Apowerdamine on lihtsalt ka ebareaalne ning võimutsev käitumine, ei näe tulevikku serveril. Väike tõestus kah siis et mu jutt pole lihtsalt jutt.

 

33z1ou

 

Edit: Pilt on tegija poolt maha võetud nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nonii, pole ammu midagi kirjutanud. Vahepeal on asjad nii palju muutunud, et on tehtud uuesti üles foorum ja teamspeak, mille CPPU ja Pisike ära kustutasid. Täna saime kätte ka serveri, millel on olemas ddos protection, see peaks praegusel hetkel vajalik olema kuna pidevad ddosid serverile on juba vaikselt ära tüüdanud. See tähendab ka seda, et tuleb ip muutus, kuid pole hullu, Ganja Rollimäng läheb teise ip pealt sama moodi edasi. Nagu näha väidetakse, et serveris ei toimu arendusi. Võin selle kohapealt öelda, et uusi arendusi on juurde tekkinud ning tasa ja targu saavad kõik asjad tehtud. Ega üks arendaja ei jõuagi koguaeg sampiga tegeleda kooli ja muu elu kõrvalt. Väidate, et serveris on adminid, kes apowerdavad - I don´t think so.

Vahepeal on hakanud mängijaskond ka taastuma ning täna tuli ka uus rekord 37 inimest korraga IG. Meie jaoks väga hea saavutus. :)

Otsime endiselt meeskonda liikmeid, lisainfo foorumi kaudu. :)

Muudetud liikme aknalaud'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Adminite kohta käib kirjeldus -

11 aastased, kes aJailivad, kuid seletuse tahtmise korral on /toges või siis kick põhjusega - mine rahune. Calabria on väga vale inimene saama omale IG privileegid, sest tal puudub vähimgi oskus midagi arendada, teiseks ta käitub nagu viimane debiilik & sellistega te serveri maine alla tirite. Ma üritasin teie serverisse uuesti tulla, mida ma ka sain aga mille Calabria sõna otseses mõttes ära nussis, sest oma sõpru ta ei karista, aga neid keda ta ''ei tunne,'' karistab küll & siis /toges peale või suhtleb sinuga nagu alaarenenud orangutan. Kahju. :(


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tegelt 10 mitte 11 ja mul pole sõpru kui sa veel ei tea :)

Arva mis tahad minust aga sa päris valusasti enda ülbuse seal arvuti taga ära istund, sa jagad asju millele sul pole üldse ligipääsu ja phm kadettina paned cheetahiga ringi ning sniperid seljal? :D

Oleksin ma teadnund, et sa ennast nii ahvina tunned siis oleks lausa kahju sinust hakkand kui bannisin. (Hui)


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paluks mitte laimata, foorum on meie poolt puutumata, prg teed küll lihtsalt nime maha.

Kuid server pole üldse muutunud. Unitys kõnnitakse suured relvad (m4'jad, AK'd, MP5'd jne) selja peal ning kõik OK. Adminid metavad, powerdavad ega karda relva. Sõidad rahulikult tänaval autoga ning järsku papahh koolitunni jagu ajaili, reasoniga nRP, paludes põhjendust saad kicki. :D

Korras värk, ei oska midagi rohkem kosta.


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisasime teid oma serveri statistika listi. Statistikat saate siit vaadata:

http://www.snjrp.eu/foorum/online.html

 

Kuna te olete päris mõnusalt juba tegutsenud (üle kuu), võrreldes siin väga paljudega, kes suudavad vaevu kuu ära tirida kui seda. Ja kuna teil on üpriski palju mängijaid võrreldes teiste serveritega. (+ Keegi kunagi vist teie seast küsis ka mult mingi aeg, et lisaksin sinna listi. Ei mäleta enam kes).

 

Kõike parimat,

Caupo :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Suured tänud sulle. Hetkel infoks niipalju, et server läks mõneks ajaks lukku, tuleb uus GM, uued arendused ning kui saame tähtsamate asjadega valmis avame serveri ning siis on roleplay server jälle täies hoos. Kui midagi täpsemat selgub postitan selle ka siia kindlasti. Liituge ka meie foorumiga, seal täpsem info olemas. Näeme varsti uuesti Ganja Roleplays!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtlesin ajaga ehk tuleb inimestel mõistus pähe, aga kus sa sellega, saan lampi banni omaniku poolt TS-s kah et mine mängi oma serverit, täiesti absurdi teater on see millised võivad ühed omanikud olla ja kui madalale laskuda, kohutav lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cppu ma arvan, et selliselt kuidas sa siin oma lõugu oled laksutanud (pea kõigis uutest serveri teemades siin foorumis) ma üldse ei imesta selles, et sinusse niiviisi suhtutakse. Sa oled enda ümber külvanud väga palju halvustavat löra, mida ise oled tootnud ja seda suurest osast ka puhtast enda kibestuda saamistest jne jne... Seega jah. Soovid, et sinusse suhtutakse paremini, siis alusta endast ning hakka teistesse inimestesse neutraalselt suhtuma, ka inimestesse, kes sinusse ei suhtu hästi ka praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina pole mingit sinu jutu järgi nn löra tootnud, ma suhtungi kõigisse neutraalselt ja ei pea pikka viha. Mina tulin kunagi Ganjale vastu, koos mõne inimesega üritasime sellest luua paremat serverit. Aga vot polnud võimalik, neile meeldib alla nulli RP tase ning superguud arendaja, kes teeb ainult copy-paste ning kokkuvõtvalt süsteemid väga väga vigased. Muidu olen soovinud igale serverile ikkagi head kui sa tähele pole pannud. Peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma ei eksi, on siit üks arendaja ka teil. (Calabria) Vähemalt serveri tutvustusest loeb välja nii.

 

"ning superguud arendaja, kes teeb ainult copy-paste ning kokkuvõtvalt süsteemid väga väga vigased." - Cppu123

 

Teil ju siis üks samasugune arendaja? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma ei eksi, on siit üks arendaja ka teil. (Calabria) Vähemalt serveri tutvustusest loeb välja nii.

 

"ning superguud arendaja, kes teeb ainult copy-paste ning kokkuvõtvalt süsteemid väga väga vigased." - Cppu123

 

Teil ju siis üks samasugune arendaja? :D

 

Ty.

Ei ole tõesti mingi proff "skripter" oma aasta ja 3 kuuga ning siis ma kohe copy-paster kes teeb vigaseid süsteeme? Palju õnne aga ma suutsin nagu jää peal liugu lasta oma Sarmoga 8 kuud, saage kõigepealt endaga hakkama ja siis vingu teiste kallal.

NB! Tulin sealt ära nüüdseks juba.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei hakka enam viimastel postitustega teemat üles kerima aga infot niipalju, et kui kõik sujub saate varsti juba UCP-sse registreerima hakata ning nädalavahetusel juba sampi pelada. Mainin korra veel, et seda juhul kui kõik sujub plaanipäraselt. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.