Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ganja Roleplay [0.3z]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tegin kasutaja foorumisse ära ja leidsin atiimist ka paar tuttavat nime. Homme hüppan IG ka läbi kuna nägin siin päeval juba 20 inimest.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kahjuks pead sa foorumi ilmselt kasutaja uuesti tegema, kuna oli mingi tehniline probleem ja tuli foorum uuesti üles installida. Päeval on tõesti üle 20 mängija tavliselt sees ning täna tuli ka serveri rekord 32 inimest. :)

Muudetud liikme aknalaud'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, kust me alustame. Aga miks mitte kohe algusest?

Meie server pakub teile abivalmist A-teami, ning palju häid võimalusi rp-miseks, omaltpoolt üritame hoida serverist eemal trollerid, häkkerid ja nrp-jad, et teie mänguelamused oleksid meie serveris positiivsed ja meeldejäävad. - See lause on väga-väga väär. Administratiiv on väga ebaviisakas, nad ei ole abivalmid & RP'miseks võimalusi absoluutselt pole. Ma olen (loe: olin) server politseinik maksimaalselt 2 päeva, mis mulle silma jäid:

• Kahtlusalune bHopib minema.

• Serveri mängijatel on perseauguni matse, ehk nad käivad jaoskonda vallutamas

• Sulle tehakse 110 kõne: ''te olete hukule määratud''

• Lastes sniper'iga auto kumme, näed sa selgelt et 2 sekundi pärast on need parandatud + sel hetkel polnud ühtegi administratiivliiget sees, kes sellist asja teeks.

Nii, teiseks. Ma läksin IC asjus autovarga kõnet/alarmi kontrollima, ma sain sellise asja osaliseks -

[01:19:22] Jones Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] ma olen ta isa

[01:19:27] * Dominic Bering võtab õngekonksu otsast kala!

[01:19:27] * Dominic Bering viskab õngekonksu vette tagasi.

[01:19:30] Jones Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] istausin autossa

[01:19:31] Marcos Miller ütleb: MIS ASI ON KOGEMATA?

[01:19:35] (( OOC: Jones Bering[20]: autosse* ))

[01:19:43] Dominic Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] no et ta l2ks mu autosse ja alarm hakkas t66le

[01:19:44] (( OOC: Jones Bering[20]: ei capsi ))

[01:19:50] * Dominic Bering võtab õngekonksu otsast kala!

[01:19:50] * Dominic Bering pakib oma ridva kokku.

[01:19:51] (( OOC: Marcos Miller[7]: Ma kisan ninatark. ))

[01:20:02] (( OOC: Jones Bering[20]: siis rp eyt kisad ))

[01:20:03] (( OOC: Marcos Miller[7]: Pooltoon kõrgemalt. ))

[01:20:07] (( OOC: Dominic Bering[14]: 2ra kisa siis ))

[01:20:12] (( OOC: Victoria Kassandre[2]: ;D ))

[01:20:14] (( OOC: Marcos Miller[7]: Tra te vingute, RP'me. ))

[01:20:25] Marcos Miller ütleb: Kumb teist isa, kumb teist poeg on?

[01:20:31] (( OOC: Dominic Bering[14]: vale h2ire ja k6ik ))

[01:20:31] Jones Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] mina olen isa

[01:20:37] Marcos Miller ütleb: Isa tuleb kaasa.

[01:20:43] Victoria Kassandre ütleb: ei ma ei luba

[01:20:44] Marcos Miller ütleb: Lähme.

[01:20:45] Jones Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] see oli vale häire kaebust ei esitatud

[01:20:51] Marcos Miller ütleb: Mind ei koti, lähme.

[01:20:54] Dominic Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] kuhugile ei l2he

[01:21:04] * Marcos Miller asetab käe kabuurile, olles valmis Eagle't haarama.

[01:21:08] * Mu relvad on kõik laskevalmis. (( Marcos Miller ))

[01:21:22] Marcos Miller ütleb: Lähme!

[01:21:24] Victoria Kassandre ütleb: tõmmake uttu nüüd

[01:21:27] (( OOC: Jones Bering[20]: sa ikka selline rp kunn et vähe ei ole ))

[01:21:29] Victoria Kassandre ütleb: ilma temata

[01:21:32] (( OOC: Marcos Miller[7]: ole vait. ))

[01:21:33] (( OOC: Marcos Miller[7]: RP kaasa. ))

[01:21:44] **Liikmeid mängimas**

[01:21:44] Marcos Miller [K7], Auaste: Konstaabel

[01:21:44] Jeremy Carlos [K26], Auaste: Direktor

[01:21:51] (( OOC: Jones Bering[20]: kurja küll noh ta ei esitanud kaebust ))

[01:21:52] Marcos Miller raadiosaatja: K26, kas te olete patrullis veel?

[01:21:52] ** Konstaabel Marcos Miller: K26, kas te olete patrullis veel? **

[01:21:52] * Marcos Miller kasutab raadiosaatjat.

[01:21:53] (( OOC: Dominic Bering[14]: me r22gime jutu 2ra ja ikka tahad kuhugile viia ))

[01:21:56] (( OOC: Marcos Miller[7]: IC ASI ))

[01:22:04] (( OOC: Marcos Miller[7]: TRA KÜLL MIS RP KUNNID, siis süüdistate mind oskamatuses?` ))

[01:22:08] ** Direktor Jeremy Carlos: H1 :: Siesan unitys hetkel. **

[01:22:10] (( OOC: Marcos Miller[7]: RP'ge kaasa, ILMA /B'TA. ))

[01:22:21] Marcos Miller raadiosaatja: Mul on vaja patrulli uue kai lõppu, julgestuseks.

[01:22:21] ** Konstaabel Marcos Miller: Mul on vaja patrulli uue kai lõppu, julgestuseks. **

[01:22:21] * Marcos Miller kasutab raadiosaatjat.

[01:22:24] (( OOC: Jones Bering[20]: ooc sõim ))

[01:22:31] (( OOC: Dominic Bering[14]: ja kui r22gid asja 2ra ja ikka mingi teema et tule kaasa ))

[01:22:36] Sa oled siia vangistatud 30 minutiks. Reeglite rikkumise eest.

[01:22:36] Admin Karl Trust pani mängija Marcos Miller admini vanglasse - Aeg 30 minutit

[01:22:36] Põhjus: OOC sõim

Minu nimi on Marcos Miller ning ma ei kustutanud sellest mitte ühtegi rida ära. Ma sain aJail puhtalt oma /b commandi eest. Kui kedagi huvitab, mis enne seda juhtus, siis ka selleks on mul editimata kujul chatlog:

 

 

[01:18:03] Marcos Miller ütleb: Kas keegi teab siit midagi autovargusest?

[01:18:04] (( OOC: Victoria Kassandre[2]: sa üldse ei vaata ? ))

[01:18:07] Victoria Kassandre ütleb: ja

[01:18:11] Dominic Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] Jones

[01:18:11] * Seljal on sniper. (( Marcos Miller ))

[01:18:12] * Dominic Bering võtab õngekonksu otsast kala!

[01:18:12] * Dominic Bering viskab õngekonksu vette tagasi.

[01:18:28] Marcos Miller ütleb: Siis valgustage mind.

[01:18:35] Jones Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] ma pole midagi teinud

[01:18:36] Dominic Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] ei tegelt mitte keegi

[01:18:37] Victoria Kassandre ütleb: mul kaovad pidevalt autod

[01:18:39] * Kannan peal kuulivesti. (( Marcos Miller ))

[01:18:44] * Dominic Bering võtab õngekonksu otsast kala!

[01:18:44] * Dominic Bering viskab õngekonksu vette tagasi.

[01:18:50] Marcos Miller ütleb: Kes ütles, et sa midagi teinud oled?

[01:18:51] DM'imine on keelatud

[01:18:57] Marcos Miller ütleb: Ma küsisin autovarguse kohta.

[01:19:06] Dominic Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] see oli kogematta

[01:19:10] Marcos Miller ütleb: Mis asi?

[01:19:13] Dominic Bering ütleb: [Mehhiko Aktsent] isa l'ks mu autosse

[01:19:19] Marcos Miller ütleb: Mis asi oli kogemata?

 

 

Nii, aJaili sattudes ilmnes kohe üks bug, mida imekombel keegi parandada ei suuda, see spamib sulle

[01:22:58] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:22:59] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:23:00] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:24:38] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:24:38] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:24:38] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

Nii. Kohe kui aJaili sattusin -

[01:24:38] (( -> Victoria Kassandre(ID: 2) Erasõnum: head istumist ))

[01:24:38] (( -> Dominic Bering(ID: 14) Erasõnum: head istumist ))

Eks igaüks tehku siit omad järeldused.

 

Nii, küsisin siis oma aJaili kohta lisainformatsiooni, ilmselgelt ma sealt oma küsimusele vastust ei saanud, kuid ma pöördusin isiku poole konkreetse küsimusega

[01:27:02] ((

millele järgnes minu poolt selline /es

[01:27:10] ((

sest kogu selle vestluse vahel oli selline asi:

 

[01:26:54] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:26:55] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:26:56] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:26:57] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:26:58] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:26:59] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:00] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:01] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:02] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:06] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:06] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:07] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:08] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:09] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:10] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

 

Vastuse sain sellisel kujul -

[01:27:29] Admin Karl Trust pani mängija Marcos Miller admini vanglasse - Aeg 60 minutit

[01:27:29] Põhjus: OOC sõim

Okei, omanik võib olla ebaprofessionaalne, kuid ehk oskab ta siis seda ka põhjendada. Küsisin siis selle kohta, et mis ma siis reaalselt tegin, et seda karistust saada, juhtus selline asi -

[01:27:44] AdmCmd: Marcos_Miller vaigistati admini Karl_Trust poolt.

Nii, kuna ma suhtlemiseks pidin kasutama peale seda /teata't - kust ma endiselt Karlilt inimese vastust ei saanud, suunasin ta Teamspeaki. Pika ignoreerimise peale ta tõepoolest mulle vastas TS'is lühikese ja konkreetse vastusega - ''ma speccisin sind.'' Noja, admin ju reaalselt peab inimest speccima enne karistamist, kuid inimene kes loeb läbi mu esimese antud chatlogi, saab aru et sellisel administraatoril puudub reaalselt common sense, sest ta karistas VAID mind & üllataval kombel sain ma teistel osapooltelt /es'i - head istumist.

 

Seega, ma reaalselt ei soovita sinna serverisse minna isikutel, kes sealt RP'd otsivad, sest te pettute esimese 5 minuti jooksul. Mina suutsin seal püsida 5 mängutundi, isegi üllatav.

 

Kõige selle teema lõpuks -

You were banned permanently from the server by "taurus" (Pole vaja siind siia.)

Disconnected from server - taurus on serveri omanik.

Muudetud liikme Jeisoun'i poolt

2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Täpselt nii, igaüks teeb omad järeldused. Äkki sul on sellest mängusisesest vestlusest pilti, sest üldjuhul on ikka väga lihtne sealt vahelt ridu muuta ja mõni OOC sõim vähemaks võtta või juurde lisada. Miks pole sul kogu chatlogi, on vaid jupid vahelt? Sa üritad väita, et ma omanikuna kirjutan sellise rea sulle: "JA TRA KÜLL SEE SPAM AJAB NÄRVI!". Ma võiks panna siia samamoodi oma logi aga pole mõtet, kuna seda oskab igaüks muuta. Muidugi ma panen mute kui tuleb roppuste rida caps lockiga. See, et sa sealt vahelt neid ridu vähemaks võtsid + mõne juurde liitsid on su oma südametunnistuse asi. Igaüks ususb seda poolt, keda õigeks peab, kahjuks pole mul sellest vestlusest pilti, kuna ei osanud arvata, et selliseid mängijaid meie serveris liigub. Selge, järgmine kord olen targem ning on olemas ka pilt. Seega reaalselt ma ei soovita sinusugustel ka enam sellistesse serveritesse tulla, A-teamil on vähem muresi ja jamamisi sinuga.

Muudetud liikme aknalaud'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palun vabandust herr aknalaud, kuid see chatlog mis ma esitasin on editimata kujul, nii nagu ta mulle folder'isse jäi. Ma eemaldasin sealt read, mis reaalselt sündmusega kokku ei puutunud, näiteks selle rea, kus ma kirjutasin /abi. Omanikuna peaksid sa aru saama, et tähendab vastuvõetud /es'i. Omanikuna on sul ligipääs serveri logidele, kus sa võid vabalt lugeda täpselt samasugused tekstid, mille ma siia teemasse ka lisasin. Lisaks ei ole mul mõtet esitada kogu chatlog'i, millest 75% oli vaid seda teksti täis -

Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

Ma olen inimene, kes ei peatu ühe serveri juures, vaid käib avastamas ka uusi servereid, sest minumeelest on osades nn. keldriserverites sama häid mängureid, nagu mõnes tuntumas kohas. Minu südametunnistus on puhas & ma edastan lugejatele vaid kvaliteetinfot, sinu südametunnistus on võib-olla must, et sa arvad et ma muutsin seal paari lauseehitust. Tõepoolest, ma muutsin ühes kohas ühe märgi küsimärgiks, milleks oli '' ` '' märge, midagi muud ma chatlogist ära ei muutnud.

 

E// Kui sa väidad, või tahad väita et mul pole südametunnistust, siis mis põhjusel sa mind banisid Teamspeakist, kui ma olin rahulikult avalikus kanalis, kusjuures üksinda. Ma ei suhelnud ei sinu, ega kellegi muuga - olin Facebookis.

 

Topelt E// Ainuke administratiivis, kellel on minuga probleeme oled sina ning need probleemid oled sa ise tekitanud. Ükski teine pole mind ei karistanud, ega noominud.

Muudetud liikme Jeisoun'i poolt

2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jeisoun, sa kopeerid siia chatlogi mis on väga kergesti muudetav ning enda laused oled sa muidugi välja jätnud, mis on väga kohutavad isegi, olen näinud küll sind seletamas, sa pidevalt ärritud ja ei kontrolli oma sõnavara.

 

Väga ei imesta ka miks servereid vahetad pidevalt, sa lihtsalt ei suuda normaalselt ja tsiviliseeritult käituda.

 

Muidu Caupo kui teemat loed võiksid IP panna oma online listi ka, teist päeva oli korralikult mängijaid sees, eile terve õhtu 30 kanti, päeva eag üle 20-ne :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jeisoun, sa kopeerid siia chatlogi mis on väga kergesti muudetav ning enda laused oled sa muidugi välja jätnud, mis on väga kohutavad isegi, olen näinud küll sind seletamas, sa pidevalt ärritud ja ei kontrolli oma sõnavara.

 

Väga ei imesta ka miks servereid vahetad pidevalt, sa lihtsalt ei suuda normaalselt ja tsiviliseeritult käituda.

 

Muidu Caupo kui teemat loed võiksid IP panna oma online listi ka, teist päeva oli korralikult mängijaid sees, eile terve õhtu 30 kanti, päeva eag üle 20-ne :)

 

Kuidas sa saad väita [kuidas sa julged väita], et ma olen midagi muutnud chatlogist, kui sa reaalsuses seal kohapeal ei olnudki. Ma ütlen veel kolmandat korda, see chatlog mis seal on, on muutmata kujul ning ma ei teinud pilti, sest seal spammib seda teksti, mida teist keegi ei suuda ära parandada. Üleüldse Cppu, su käitumine on samamoodi väga debiilne. Sa liitud serveriga ning juba järgmisel päeval võtad sa omavoliliselt üle LSPD, sest sinumeelest on seal debiilne seis, kuigi sa ei tee mitte midagi selle parandamiseks, vaid teed ühe loengu, paned mingi reeglistiku, kus lambiste asjade eest saab hoiatuse.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga oled ju muutnud, see põhjendus, et sellepärast ei teinud pilti, et spammib on küll väga mage. Pilti ei pea tegema sellest spamm kirjast, saab teha ka konkreetsest tekstist. Sorri, arendajatel on nii palju asju teha, et ei jõua kohe paari minuti jooksul seda buggi fixida. See kui nad ei teagi sellist bugi või pole jõudnud tegelma hakata ei tähenda see seda, et nad ei oska. Buggide teatamiseks on foorumis olemas koht kuhu postitada ning arendajad regaeerivad sellele võimalikult kiirelt. Mis seal debiilset siis on? Tulebki kord majja lüüa mitte vaadata pealt kuidas mendid tuimalt dmivad või mingit muud nrp teevad. Kui sa arvad, et seal oli enne olukord normaalne siis rp server pole sinujaoks, otsi mõni fun server. Nimeta mõni "lambine" asi ka siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei teinud reaalselt pilti, sest sekundis tuligi mulle kaks korda

[01:27:06] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

[01:27:06] Sa sattusid vangi või surid. Sinu varastatud raha võeti ära!

Kuidas peaks sealt tekstist miskit välja lugema? Et üldse sinu vastust lugeda, pidin ma mitmeid kordi ülespoole kerima, kui selle ajaga oli mul juba sama teksti spamminud a'la 75 korda. Ma eeldan, et sa ei tea ise ka RP tähendust, sest mul on piisavalt kogemusi seljataga & kui sa eeldad et RP'mine on see, kui ma esimese asjana ütlen /b ma pole sittagi teinud, siis hoopis sina võid olla see, kes peaks otsima endale FUN serveri. Lisaks on teile serveri majandus perses, inimestele on kõriauguni matse, kahtlusalused põgenevad PNS'i, tagaajamise ajal minnakse lattu & tehakse relvi omale, et tulistada, inimesed röövivad autosi keset Unity't - põhilisel teel Unity poe ees. Kui sa eeldad, et see on asi mis on reaalne RP & sobilik sinu serverisse, siis edu. Sa sööd sellise suhtumisega välja inimesed, kes ka reaalselt RP'da tahavad & selleks uusi võimalusi otsivad. Kui sa passid ühes serveris praktiliselt aasta & peale, siis sa tead millest ma räägin. Ma soovitan sul lugeda RP manuaali, minna harima ennast kuskile paremasse serverisse, sest see seis mis teil seal on, on ikka naeruväärt. Lisaks ma ei saa aru, miks tehakse alati politseinikest kõige halvemad inimesed sitas serveris? Politseinikud on inimesed, kes peavad kannatama igast sitta, algajate vingumisi, metagame'i, whinei. Kui sa oleksid ment, siis sa teaksid minuga kaasa rääkida. Kui ma tulin su Teamspeak channelisse oma aJaili kohta lisainformatsiooni saama & suunasin sind Vahvlisse, ütlesid sa mulle: ''Ja-ja, lisasid ise teksti juurde ja võtsid ära.'' Palun, mine võta serveri logid, kui sa mind ei usu & too siis need siia tunnistajaks, kui sa oled praeguseks selgeks õppinud, kuidas neid üldse vaadata. Sa oled lihtsalt selline inimene, kes küll karistab, kuid kui selgitust küsida, siis jääb sul õigust üle ka veel. Sa oled lihtsalt ära tõusnud omanik, nagu Febexx'is oli Kert.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arendaja Cppu, geegee serveriga. Kui ise ei suuda midagi luua siis poeb kellegi teise serveri juhtkonda.

Muidu iseenesest serveri kohta ei ole midagi halba õelda, edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jälle mingi nonamer tuleb kobisema, mind kutsuti muidu tiimi mitte ma ei pugenud, samas tulin ka sAdminiks, üritame koos vaid luua korraliku RP-ga serverit. Tegime Ganja-le korraliku foorumi samuti. Püsivalt olnud 30 kanti inimesi tänase päeva jooksul.

 

Mõni moderaator võiks selle üleliigse jama nüüd vahepealt ära koristada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida sa kobised, sinu nime teavad vaid inimesed selle järgi, et sa feilid kõiges. Kui kutsuti siis peab kellegil mõistust tohutult nappima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Cppu suudab asjad korralikult üles ehitada, kuid edasi läheb tavaliselt kõik metsa, kuna juba ta nimi toob kriitikat kaasa. Kõige mõistlikum samm oleks pärast asjade valmis saamist taanduda veterani või moderaatori ametisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ookey, nonamer, esiteks ma ei feili kõiges ja kui mõned asjad feilivad ei ole mina süüdi eksole, niiet ära reosta siin teemat. Kui midagi asjalikku öelda pole siis hoia suu kinni ja tõmba uttu.

 

Muidugi ei ole sina süüdi mitte milleski -_-

1 aasta:

* Oled tõmmelnund mitmete serverite vahel

* Kodulehed ning serveri nimed aina muutusid

* Ning arendad selliseid asju mis POl olemas?

Ning uhkeldad, et 30 inimest sees?

No tere tulemast Eesti RP maailma...

 

2 päeva jah tõesti ise ka ringi sõnaotseses mõttes kergelt trollind ning pilt on päris õudne alustades sellest, et kui auto katki mingist kergest sõidustiili pärast siis kutsu admin ja käiku läheb 3 sammu (1. Sisene autosse, 2. /repaircar ning 3. lahku autost). Muidugi on serveris ka kerge Cobs and robbersi hõngu tunda kuna need ainukesed 4 rendi autot mis on renditakse ära ning nendega siis kimatakse mentide eest ära ning kui matsu paned siis pohh peaasi, et tegevust saab.

Eriti huvitav on minu arust see, et nagu väideti siis Cppu oskab asju korralikult üles ehitada aga tundub, et kui tunnis tuleb 3 resa ning phm iga 15 minuti tagant hoiatamata auto respawnid siis pole just kõige korrlikumalt asjad üles ehitatud vms?

 

See arvamus minu vaate nurgast ja arvake mis tahate aga kui midagi möliseda või ütelda siis skype: Kalapiiraja või PMige :)

Less word, more action!


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käisin ka sees ära. Rahvast on korralikult, mõndadel adminitel jääb mõistusest puudu, aga muidu tundub päris okei.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Calabria, ma olen vaid üks sAdmin ja mul abist korda loomas oli Blue, aga see on järjekordselt raskendatud. Seal olid juba ees sellised mängijad ja adminid kes on kogematud. Ja ma ei uhkeldanud millegiga, mul oli lihtsalt vahepeal hea meel et saab asja ja õpin taas arendama.

 

Aga nüüd oleme mängust väljas kuna aPowerdajast arendaja, kes algusest peale olnud ei suutnud sellega leppida et üldse niisama ka tiimis olen ning kõik seal neil üks suur seltskond kes hoiavad ühte, aga no sain selleega aidata vähemalt et neil nüüd korralik foorum püsti.

 

Me plaanime uue korraliku pundiga ELSRP tagasi tuua ilusti :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.