Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

First.ee mänguserverite rent

Soovitatud postitused

Mitte üksi Eesti host ei kaitse servereid...

Poleks nii kindel, kui kellelgi poleks mingisugust kaitset ddoside vastu, siis leiduks piisavalt inimesi, kes nõrgemate ddosidega juba serverid rivist välja lööks..

Antud juhul, kui teie VPS peaks sattuma ddos rünnaku ohvriks, siis teilt võetakse vps lihtsalt käest ja nö hostiga vsjo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poleks nii kindel, kui kellelgi poleks mingisugust kaitset ddoside vastu, siis leiduks piisavalt inimesi, kes nõrgemate ddosidega juba serverid rivist välja lööks..

Antud juhul, kui teie VPS peaks sattuma ddos rünnaku ohvriks, siis teilt võetakse vps lihtsalt käest ja nö hostiga vsjo.

Sa ajad nii lolli juttu mine magama plz, mitte keegi ei ddosi lambist mingit m2nguserverit/tsi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ajad nii lolli juttu mine magama plz, mitte keegi ei ddosi lambist mingit m2nguserverit/tsi...

 

Ma poleks nii kindel selles. Leidub isikuid kes saab serverist bänni ja tahab tagasi teha ja ongi su VPSiga kõik. Teamspeaki ddositakse ikka tohutult ja isegi ilma põhjuseta.


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

DDoS rünnak (Distributed Denial Of Service Attack) on küberrünnak, kus serverile, ruuterile või arvutivõrgule esitatakse tuhandetest arvutitest massiliselt sisutühje ping-päringuid. Massiliste päringutega koormatakse võrguliiklus üle ning see võib lakata täielikult töötamast.

 

Ei aita midagi kui hostingu kanal on väiksem kui rünnaku maht. Eesti puhul traffik võib olla nii suur et hosting (hostingu all ma silmas pean firmat mis omab oma serveri kapid ja ruumid) maksab välistraffiku eest suur raha. Kaitse on lihtne, blokeerib IP.

 

Euroopas on näiteks firmad kes pakkuvad ddosi vastu majutust, aga see maksab keskmiselt 600-800 EUR / kuus serveri kohta. Seda traffikut filtreeritakse ja kasutusel on võimas riistvara.

 

Maailma rekord on hetkel 400 Gbit sekundis.

 

"USA-s asuv infoturbefirma CloudFlare tegevjuhi Matthew Prince sõnul ulatus päringute tugevus 400 gigabitini sekundis, mis 100 gigibiti võrra enam kurikuulsast mullu märtsis aset leidnud Spamhausi küberrünnakust, kirjuras portaal RT.com"

Muudetud liikme Saitan'i poolt

http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas Teil Teamspeak3 litsents on? Üldiselt on nii, et need VPS rentijad rendivad TS3 häälservereid välja non profit litsentsi pealt ning kui TS3 jälile saab on klientide häälserveritega "jokk". (e. IP satub blacklisti)

 

kõik ametlikud hostingud on TSi lehel kirjas.. hetkel neid ainult üks.. Seega ei soovita kelleltki teiselt tellida, kes ei ole ametlik.

 

Kodulehel kirjas, et stabiilne 1000fps, kuidas garanteerite seda? Ei tahaks väga uskuda, eriti kui asi paikneb cloud serveril. Samuti kas serverid on kaitstud? Kuidas protectite mänguservereid ddos rünnakute eest? Samuti tahaks teada, kui vanad inimesed selle nö hostiga tegelevad:) ..tulevikuplaanid tunduvad vägagi utoopilised..

Kontakti lehekülg ka arusaamatu - Algul öeldud, et Eesti, Tallinn, hiljem aga Glasgow.

Eesti Tallinn,

Glasgow, D04 89GR.

Telefon:+1 959 603 6035

FAX:+1 504 889 9898

E-mail: first@email.ee

Lisaks tahaks veel teada, kas tegu on ametliku ettevõttega?

 

Enamus tüüpe, kes lubavad 1000 tick ratei, ei paku seda..

ja stabiilne 1000???

Kas te teate kui raske on seda saavutada? Eriti kui pakute teenust ja arvutis jookseb mitu CSi?

 

Kui annaksite test servu ja ma saaks veenduda selles tickrateis, siis on see tõenäoliselt seda raha väärt.

saaksite seda tickratei tõestada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vpsil ei olegi võimalik stabiilne fps 1000


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõik ametlikud hostingud on TSi lehel kirjas.. hetkel neid ainult üks.. Seega ei soovita kelleltki teiselt tellida, kes ei ole ametlik.

 

 

 

Enamus tüüpe, kes lubavad 1000 tick ratei, ei paku seda..

ja stabiilne 1000???

Kas te teate kui raske on seda saavutada? Eriti kui pakute teenust ja arvutis jookseb mitu CSi?

 

Kui annaksite test servu ja ma saaks veenduda selles tickrateis, siis on see tõenäoliselt seda raha väärt.

saaksite seda tickratei tõestada?

saan canceri kui loen kui debiilik sa oled, osta omale server kui proovida tahad, jube palju raha see paar euri, kysid mampsilt kommiraha ja olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vpsil ei olegi võimalik stabiilne fps 1000

 

Miks mitte?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vpsil ei olegi võimalik stabiilne fps 1000

No nende vps peal kindlasti ei saa stabiilset fps 1000. Võimalik siis, kui 1 mänguserver või vpsil suuremad tehnilised parameetrid.

Banaan1, kes sa selline oled, et räägid selliste sõnadega siin?! Mis alusel sa inimest debiilikuks sõimad? Kui oled firstis mingi asjamees, siis tõmbad küll maine maha..

Ja Nebu jutt loogiline - arvan, et enamus kliendid tahaksid veenduda nö toote kvaliteedis.

Muudetud liikme Practice'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks mitte?

 

Sest sa ei saa kernelit ise seadistada..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vpsil ei olegi võimalik stabiilne fps 1000

 

See lause küll paika ei käi. Pilveserverid on niivõrd stabiilsed, et järjest enam vahetuvad hostid nende peale üle, märkamata vahet füüsilise serveri ja pilveserveri vahel.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei rääkinud vpsi stabiilsusest vaid fpsist. Ma tahaks näha kuidas sa stabiilse fps 1000 saavutad openvz.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Ma ei rääkinud vpsi stabiilsusest vaid fpsist. Ma tahaks näha kuidas sa stabiilse fps 1000 saavutad openvz.

 

"Kus näed viga laita seal tule ja aita."

 

Nimelt OpenVZ-ga tekkib selline probleem, et seal üldjuhul ei saa kernelit muuta ja on raskem resursse jagada.

Loomulikult on ka OpenVZ teinud arenguid enda mälu jagamisega, aga ikkagi pole see samal tasemel kui riistvara tasemel mälu jagamine.

Pigem eelistus oleks valida KVM kui soovid hostida mänguservereid, vältida OpenVZ ja XEN.

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jutt siis First.ee omanikuga, kes oli vestluse vältel vahepeal vägagi ülbe ning kõige rohkem hämmastas see, et oletati seda, et meie ründasime nende servereid(pm ainukesed konkurendid, äkki sellepärast, kuigi nendes mingit konkurentsi ei näinud), mille peale Ddosis meid.. Viimases PM's ütleb omanik pm enda lausega ära, et tegi seda ("lol, pole selline debiilik nagu sina, ei raiska raha selle sita peale

...paras kui ddosi saate siis tead et pole väga m6nus")

 

http://www.upload.ee/image/3908061/1.PNG

http://www.upload.ee/image/3908065/2.PNG

http://www.upload.ee/image/3908069/3.PNG

http://www.upload.ee/image/3908072/4.PNG

http://www.upload.ee/image/3908074/5.PNG

http://www.upload.ee/image/3908079/6.PNG

Muudetud liikme ak47mees'i poolt

Estpro.eu | Mänguserverid: CS, CS:GO, SA:MP ja palju muud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täpselt nii, närvi ajab kui mingi vend lampi ddosib ja ei julge seda tunnistada, minu serverid on maas tänu teie imelisele ddosi "testimisele". ("lol, pole selline debiilik nagu sina, ei raiska raha selle sita peale

...paras kui ddosi saate siis tead et pole väga m6nus") - nagu ma aru saan on teie serverid ka maas, ilmselgelt paras.

Ma ei saa aru miks sa nii loll oled, hakkad vastu.. ei oska vabandada ja asi oleks korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Kus näed viga laita seal tule ja aita."

 

Nimelt OpenVZ-ga tekkib selline probleem, et seal üldjuhul ei saa kernelit muuta ja on raskem resursse jagada.

Loomulikult on ka OpenVZ teinud arenguid enda mälu jagamisega, aga ikkagi pole see samal tasemel kui riistvara tasemel mälu jagamine.

Pigem eelistus oleks valida KVM kui soovid hostida mänguservereid, vältida OpenVZ ja XEN.

 

Amen!

 

Ainuke inimene arvatavasti tervest kommuunist kes sobiks mänguserveritega tegelema. Mitte ei tõtta kõige odavama eesti või prantsus host poole ja hakka openvz vps peal hunnik servereid hostima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Amen!

 

Ainuke inimene arvatavasti tervest kommuunist kes sobiks mänguserveritega tegelema. Mitte ei tõtta kõige odavama eesti või prantsus host poole ja hakka openvz vps peal hunnik servereid hostima!

Mis prantsuse hostil viga on? Sinna peale ei anna KVM virtualiseerimist ehitada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt nii, närvi ajab kui mingi vend lampi ddosib ja ei julge seda tunnistada, minu serverid on maas tänu teie imelisele ddosi "testimisele". ("lol, pole selline debiilik nagu sina, ei raiska raha selle sita peale

...paras kui ddosi saate siis tead et pole väga m6nus") - nagu ma aru saan on teie serverid ka maas, ilmselgelt paras.

Ma ei saa aru miks sa nii loll oled, hakkad vastu.. ei oska vabandada ja asi oleks korras.

 

Korduvalt oleme küsinud tõestusmaterjali ja mitmes kord sa juba ignoreerid meie küsimusi?


Estpro.eu | Mänguserverid: CS, CS:GO, SA:MP ja palju muud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.