Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Diamond 2 - Nautilus stronk champion xD

 

Haigeeeeeee :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga paljud eestlased oskavad inglise keelt, kui see sulle üllatusena tuli, debiil

miks nad peaksid inglise keeles seda tegema, kui selles keeles on juba päääääris palju champion previewe...

 

mina ja debiil? vaata peeglisse, sealt vaatab sulle vastu üks debiil;)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kristjan, kui vana sa oled?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yeah, Darius ja Corki free :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen kuulnud/lugenud kuskilt, et ta vist 12?

 

Hetkel plat V 50lp, äkki homme tuleb plat 4 ära.

 

elu24 loed? sealt ei maksa elutarkusi koguda.

 

no varsti oled plat IV, mida ma aga ei usu aga EDU!

 

tahaks corckiga seda maramune buildi proovida.

 

kesiganes tahab vaadata meie imelise ning vahvli parimat LoLi mängjat, siis pange see kood "Run"-i(start menu ja search for Run.

 

"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0.229\deploy\League of Legends.exe" "8394" "LoLLauncher.exe" "" "spectator 95.172.65.26:8088 z/9wbuVxcKPIe6NtwnSZ5PJA3EOUT+lo 535551600 EUN1"

 

mängib siis Kata mid!

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
elu24 loed? sealt ei maksa elutarkusi koguda.

 

no varsti oled plat IV, mida ma aga ei usu aga EDU!

 

tahaks corckiga seda maramune buildi proovida.

 

kesiganes tahab vaadata meie imelise ning vahvli parimat LoLi mängjat, siis pange see kood "Run"-i(start menu ja search for Run.

 

"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0.229\deploy\League of Legends.exe" "8394" "LoLLauncher.exe" "" "spectator 95.172.65.26:8088 z/9wbuVxcKPIe6NtwnSZ5PJA3EOUT+lo 535551600 EUN1"

 

mängib siis Kata mid!

 

Sa puhta tolbakas? Mulle õeldi, et oled 12 ja samuti jutu järgi oled sa 12. Saa üle juba, vahvli parim ma nüüd küll pole, aga sinu wood 6-st olen siiski parem.

 

------------------

 

cho ikka nii tugev kata vastu, õudne :(


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa puhta tolbakas? Mulle õeldi, et oled 12 ja samuti jutu järgi oled sa 12. Saa üle juba, vahvli parim ma nüüd küll pole, aga sinu wood 6-st olen siiski parem.

 

------------------

 

cho ikka nii tugev kata vastu, õudne :(

 

6/9/5 suht nice, said penta? ning 12 ma kohe üldse ei ole, vb keegi teine siit foorumist sinuvanune, mina see pole.

 

Ja miks sa üldse gravediggid postituse, mis tehti hommikul. Sulle ikka meeldib haavale soola raputada. Küll sa varsti saad oma karistuse ka. Kui midagi on veel öelda, saada PM või sul on tähelepanu vajadused, mida sa saad kui teed teisi maha? huh


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.