Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nõrk, lähme võtame hessist paar juustuburksi.

ära muretse, homme söön ma surnuks end nendest burgeritest ma kardan. esmaspäev-teisip oli toidu kuritarvitamine, eilne oli dieet ja täna on paast. homme-ülehomme-üleülehomme jälle kuritarvitamine. edasi diet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, kui vaadata su postitusi ja teemasid kus sa postitanud oled (osad on jubedad gravedigid), siis oli see igati asjakohane märkus.

Pidin selle välja kirjutama selle postituse pärast mis sa tegid ühes mu õpetuses.

 

Igati loll ja teemaväline postitus oli.

Kui sa võtaksid vaevaks eelmisi postitusi lugeda, siis sa oleksid aru saanud, et olime kõik juba avastanud, et tasuta on vaid 10GB.

Stupid fuck...


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära nüüd liiale mine kah. Ühe posti pärast mis oli täiest ennast õigustav teed siin sellist draamat? Nii lahe oled enda inglisekeelsete sõimusõnadega nagu ''stupid fuck'' jne. Mine arene nurga taga.

Muudetud liikme MindSlicer'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tasuta lõunaid pole olemas...

 

Oli see tõesti õigustatud?

Vaata nüüd eelmisi postitusi seal teemas.

 

See sai juba eelmisel lehel selgeks, et tasuta on vaid 10GB.

Selleasemel soovisid oma e-peenist ühe arvu võrra suurendada ja vajunud teemat tõsta lolli kommentaariga.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei jõua enam sinu tobedaid fraase nagu ''e-peenis'' ja ''stupid fuck'' kuulata. Sul on nii suur e-peenis aga ego on sul veel suurem. Suurem kui emt ja tele-2 leviala kokku.

Ehk näitad oma Kihnu Virvele ka mis juttu sa siin suust välja ajad vasikas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.