Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rinxi Staking Diary!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Kellegilt kuulsin et sul pidi bemm olema a nvm, mis autoga peenestad ?

 

2008 aasta Octavia Scout on.

 

 

Pilte hetkel panna ei saa, ei viibi koduarvutis.

 

Aga hakkan namefakerite otsimisega tegelema!

 

lisage rinx-@hotmail.com

 

Kui teil on CB 109-122 vahemikus kasutajaid, kes SAAVAD VAHETADA OMA NIME! Combat peab olema P2P EHK SIIS KOOS SUMMONGINUGA.

 

Ärge tulge ütlema ,et on 122 f2p combat. Peab olema just p2p combatiga.

 

Nime valin mina! 99% inimesi juba teab, miks ma neid fakereid otsin aga kui teil on see küsimus siis vastan ainult juhul, kui teil on user kellega fakeda.

 

maksan ka ofc. lisainfot aint niipalju, et te vahetate oam konto nime ära. Mina paroole asju ei taha, konto jääb teile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kommenteerima oled kõva mees, postita siis midagi paremat(millega ise hakkama oled saanud ofc), minuteadu järgi oled sa see mees, kes ostab mille & siis uhkustab :)

 

Minuarust väga asjalik päevik, jään ootama millal noob staker valmis saab, see peaks idee järgi päris killer olema :)

small ones

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kommenteerima oled kõva mees, postita siis midagi paremat(millega ise hakkama oled saanud ofc), minuteadu järgi oled sa see mees, kes ostab mille & siis uhkustab :)

 

Minuarust väga asjalik päevik, jään ootama millal noob staker valmis saab, see peaks idee järgi päris killer olema :)

 

türa sa oled nii newfag et sa ajad mul südame pahaks(

), pole kunagi mille ostnud ega oma rahaga uhkustanud

110303135633.png

2011 march

get ur facts str8 ja fuck off reject

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
türa sa oled nii newfag et sa ajad mul südame pahaks(
), pole kunagi mille ostnud ega oma rahaga uhkustanud

110303135633.png

2011 march

get ur facts str8 ja fuck off reject

 

 

Miks sa Joopii video postitasid? Ta on vägagi tuntud tegelane arenal. Partyhat stakesid leiad ka minu päevikust, keskpaigast ;)

 

Joopiiga on endalgi kokkupuuteid. Ta paneb massive cashi tasku jah ning DoSib vahest samuti nagu mina. Aga ta väidab ,et ta ei hooli enda mainest RSis. Imelik on see ,et ta teeb fake drop partysid käsib teiste FCsid spammida ja kui tema oma vastu spammitakse siis hakkab tatti pritsima ja närvitsema nagu kiimas kaamel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa Joopii video postitasid? Ta on vägagi tuntud tegelane arenal. Partyhat stakesid leiad ka minu päevikust, keskpaigast ;)

 

Joopiiga on endalgi kokkupuuteid. Ta paneb massive cashi tasku jah ning DoSib vahest samuti nagu mina. Aga ta väidab ,et ta ei hooli enda mainest RSis. Imelik on see ,et ta teeb fake drop partysid käsib teiste FCsid spammida ja kui tema oma vastu spammitakse siis hakkab tatti pritsima ja närvitsema nagu kiimas kaamel.

tsiteerisin "small ones" kuna psycho on obviosuly new ja ei saanud sellest aru

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
small ones

Ma ei tea, minuteada pole tähtis, kui suuri stake sa teed või kui suur su maksimum stake võit on. Vaid see, et sa suudad stabiilselt võita. Nagu näha siis mees ei ürita vähemalt oma varjust üle hüpata, mingite idiootlike max stakedega. Bank management on korras, mis on stake üks suuremaid oskusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
noice, nagu aru saan kasutad ka seda 10 prossa strateegiat? No, et umbes 10 prossa oma kogu stackist riskid või paned selle tunde järgi?

 

Edu igatahes!

 

Oleneb täiesti. Olen eelnevalt maininud ,et olen kõigest combat 115 ja maxed flat. Kuna igakuu soetan ka uue nime ja namefakerid siis saan tihti nõrgemaid vastaseid või maxed 2x mind. Kõik oleneb vastaste statsidest. Oletame ,et teen 2-100m stakesid ja maxed on nõus mind 2xima ning viskab letti 200m. Olgugi ,et oddsid on minu kasuks ja see on +EV vaatan ma ikkagi kas võtan beti vastu oma bankrolli järgi. Kui mul ainult 100m on tol hetkel ja peale kaotust mulle eriti midagi ei jääks siis ma üritan ta kas madalamate panuste peale meelitada või ei ole üldse nõus. Kui raha on sitapuuga siis miks mitte. Aga kui tuleb 80 99 80 boxima ja stakeb 100m ja mu BR ongi ainult 100m siis võtan tuimalt vastu selle fighti kuna kaotusvõimalus on minimaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, esiteks, sa saad warni.

Teiseks, ma arvan et sa oled 3x haigem newfag kui mina, aga vaata, sa ei saa kommenteerida vennale "small ones" kui ta pank oligi sellisel hetkel selline, mis säänseis stake ainult lubaski.

Ja ütle, milline vend teeks vahvlis fake dropparty & ainult trolliks ja tõmbleks ringi (ilmselgelt mingi 15 aastane nolifer kes ema pangakaardiga salaja mille käristab endale)

türa sa oled nii newfag et sa ajad mul südame pahaks(
), pole kunagi mille ostnud ega oma rahaga uhkustanud

110303135633.png

2011 march

get ur facts str8 ja fuck off reject


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Okei, esiteks, sa saad warni.

Teiseks, ma arvan et sa oled 3x haigem newfag kui mina, aga vaata, sa ei saa kommenteerida vennale "small ones" kui ta pank oligi sellisel hetkel selline, mis säänseis stake ainult lubaski.

Ja ütle, milline vend teeks vahvlis fake dropparty & ainult trolliks ja tõmbleks ringi (ilmselgelt mingi 15 aastane nolifer kes ema pangakaardiga salaja mille käristab endale)

 

 

Ma ei ürita kedagi enda vastu ässitada nüüd aga Derpy tundub üldse üsna vaenulik isik olevat. Lugedes tema postitusi. Võibolla üritab välja elada ennast.

 

Panen mõned pildid ja nüüd otsutasin ühe video teha. Kaua asjaga läheb ei tea aga hakkan stakesid recordima ja kui piisavalt käes, editin asjad kokku :)

 

120906125710.png

120906231324.png

120906231600.png

120907013949.png

120907012107.png

120907164431.png

120907011811.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ilusad staked, aga igal pildil on, et "you cannot play the squel of fortune while duelling" mis see sulle juurde annab või teeb? :)

 

Duel arenal ei saa lihtsalt squel of fortune mängida. Sellepärast tulebki see tekst sinna...

Muidu kenad staked Rinx ja GL.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kenad staked.


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Duel arenal ei saa lihtsalt squel of fortune mängida. Sellepärast tulebki see tekst sinna...

Muidu kenad staked Rinx ja GL.

 

Jah väga õige! Aga ma teeks ikkagi puust ja punaseks! :D

 

Kuna Squeal of Fortunega kaasnes arenal MASSIVE BUG. Siis ei saa enam stake piirkonnas üldse spinnida, et kõike seda jama vältida.

 

Videos on selgitatud ja näha, mis selle bugiga tehti. Ise kaotasin bugi tõttu umbes 300m :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, esiteks, sa saad warni.

Teiseks, ma arvan et sa oled 3x haigem newfag kui mina, aga vaata, sa ei saa kommenteerida vennale "small ones" kui ta pank oligi sellisel hetkel selline, mis säänseis stake ainult lubaski.

Ja ütle, milline vend teeks vahvlis fake dropparty & ainult trolliks ja tõmbleks ringi (ilmselgelt mingi 15 aastane nolifer kes ema pangakaardiga salaja mille käristab endale)

12WmZ jõle iroonilist juttu ajad man=D=D;DD;D veel midagi öelda on siis saada pm hälvik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
12WmZ jõle iroonilist juttu ajad man=D=D;DD;D veel midagi öelda on siis saada pm hälvik

 

Sooviks siiski ,et mu teemat ei reostataks. Psycho tehingutest niipalju ,et tal on täpselt 3 ostutehingut samapalju, kui sul kõiki kokku. Tõesta ennast vastupidiselt. Tal on palju müügitehinguid mis tähendab ,et ta võiks vastupidist väita. Igaühe oma asi, kes pritsib tatti, kes mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Natuke vale teema?

 

Vabandan, tegelikult küsisin sama asja, mis inimesed paar posti hiljem küsisid ...

 

Lugesin ka kuskilt selle glitchi kohta ja pani huvitama, kas see on patched või ikka kasutatakse.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.