Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

manraynor

Blokeeritud
 • Postituste kogus

  3 668
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  2 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

0 Neutral

info manraynor'i kohta

 • Teised grupid VIP
 • Aste
  Banned
 • Sünnipäev 14.05.1991

Viimased profiili külastajad

Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

 1. Las ma vastan sinule selle Kunagi ammu olin RSor siin ja suht vana liige. Igatahes ma olin kunagi mode aga ma lahkusin sest võimu tunne tuli pähe. Peale seda ma enamasti läksin siit foorumist minema. Nüüd ma olen tagasi, et aidata Henryt mõnede asjadega ja vaadata kas nendest on mingit kasu, pikkaks ma ei ole plaaninud jääda. Kui ei meeldi siis tough luck , aga ma tean miks sa seda postitasid ja minu reaktsioon on sinu enda komöödia pärast. Enjoy. // Arvatavasti ta teeks küll, sest temal on kindlasti vabaaega 300% rohkem kui minul.
 2. Postitus: Project Electrical Roleplay [ENG] Kasutaja: JaNnz1337 Hoiatus: Liigne ropendamine/ sõimamine Punkte: 2 Administratiivne märge: Sõnum kasutajale: Algne postitus:
 3. See on üks peaasjadest paranemiseni. Ära ütle et kurat ma olen haige või et minul on haigus. Ära ütle endale et see haiguse on SINU "Oma" vaid mõtlegi vastupidi et ma olen terve , see pole mitte kui midagi või siis kuidas ma sellest lahti saan. See võib jah tunduda suht kiire ma ise ka imestan , aga seda on öeldud et igal inimesel on oma kiirus. Kokkusattumised ongi just need mida sa PEAD otsima et tulemusi saada. Vastik öelda aga enamus asjad mida ma siin ei räägi , siis on neid liiga palju et need saaksid enam "Kokkusattumused" olla.
 4. Aga nüüd tulebgi see halb koht. Olen nt. viisakas ja ütlen "Ei ,ma olen Satanist ja jään selleks.Pole huvitatud" siis 75% hakkavad nad sind "veendma" et ikka nn õigele teele minna jne. Need on nagu telefonimüüjad , proovivad veenda sind kuni 100% kindel et sa ei taha isegi kui ütled kohe et pole huvitatud.
 5. 13.08.11 Mind kutsuti eile Dungeons & Dragons mängu ja siis oli umbes 8 inimest siis koos ühes kohas. Mängisin mingi paar tundi ja tegime kõik pausi et sööma minna ja puhata jne kuni edasi mängib. Enamus läksid sööma aga mina läksin ühte tühja tuppa ja mediteerisin. Igatahes ma olen saanud enamvähem selgeks milline on transi tunne ja ma saan suht kiirelt sinna. Ma keskendusin lihtsalt energiale ja seda tugevdada ning programeerida ümber natuke ja minule tuli pähe mõte et ma proovin ühte oma parimat sõpra telepaatiliselt kutsuda sinna tuppa. Ma mõtlesin siis pmst et "(Nimi) tule siia tuppa ja vaata mind." ja keskendusin et see sõnum läheks temani. 3 sekundid hiljem tegi keegi ukse lahti ja kõikidest nendest 7st inimesest kes olid seal tuligi just TEMA mind vaatama. Siis ma küsisin et kas talle tuli järsku selline mõte et ta tuleks siia tuppa ja vaadata kas ma olen siin ning ta vastas "Jah". Siis üks kogemus veel samal päeval. Enamus teist vist teavad mis on kompressitud energia? Ma keskendusin, et ma kogun energiat oma kahe käe vahel üheks "palliks" et ma saaks seda koguda ja ümber programeerida et avada oma Crown Chakra mis tundus minul blokeeritud olevat. Ma mingi 2 minutid keskendusin ja kui ma natuke oma käsi väga õrnalt kokku surusin , ma tundsin nagu magneti effekti seal , kui tahad + + kokku ajada siis lükkavad nad üksteist eemale ja mida kauem ma hoidsin seda energiat seal , seda rohkem hakkasid minu käed värisema ja lõppuks hakkas minu pea suht aina rohkem valutama. Ma keskendusin et see energia siis avaks minu krooni blokeeringust ära, et peavalu mis on terve päev olnud seal suurest energiast, läheks ära ja energia liiguks jälle vabalt. See toimis igatahes , natuke hiljem oli peavalud läinud. Ma aja jooksul juba aina paremaks saamas. Tulemused on näha. Postitan siia enamasti ainult siis kui midagi ikka tuleb.
 6. Mina olen Satanist ja mina ei pea propageerima seda lihtsalt sellepärast, et enamus nkn. ei usuks mind ja see võib tulla sinule halvalt tagasi ( Nagu need inimesed võivad olla väga agresiivsed sinu poole ). Ainuke aeg kui pean seda teistele propageerima on siis kui see on minu osa kokkuleppest mida pean täitma. Suht pikk teema ja jätan info lühikeseks. Jehovalaased on liiga pealetükkivad nagu kristlased ja mormonid , ning sellepärast ainukesed kes liituvad nendega on nõrga enesekindluse ja teadmistega inimesed. Inimesed nagu mina LEIDSID Spirituaalse Satanismi vabast tahtest.
 7. Inimesed inimesed rahu nüüd , ärge hakkake sõimama üksteise peale ilmaasjata. Nõustume kõik et ilma tuvusetta on Raskem saada tööle ja haridus aitab enamasti ikka kõrgematel töökohtadel. Igatahes ma ei uuenda teemat ennem kui midagi huvitavat toimub / kogen jne , las teema niikaua sureb ära , muidu hoitakse seda üleval peamiselt sõimamise põhjuse pärast.
 8. Mina sain ka oma töö läbi tuvtuste , aga samas minu iseloom aitas kõvasti kaasa sellele. Muidu teemasiseselt ma ütlen nüüd ära. Persse see. Ma hakkan enamasti postitama ainult siis kui midagi erkordset mida on mõttet üldse rääkida edasi ja paar suvalist niisama postitust ka. Aga mul suht savi , selle teema suurus tõuseb aina tänu mõtetule Spammile ja nüüd on siiber vastata neile arukalt kui ka vihaselt. Ning happy feet - Kinniselt. Minul on praegu raskusi saada sügavasse transi mida mul vaja et edasi arendada ennast.
 9. Tegeledes mitme erineva keelega igapäev , siis ma ei pane imeks et gramaatika võib lonkada mõnedes kohtades. Ning ma ei pahanda. Mina ei taha eliidi hulka kuuluda , ma tahan võrdsust. Ma tahan ausust ja austust inimeste seas. Aga seda ei saa ja ei tule ka , aga ma ikka olen valmis pürgima selle nimel. Ma ei rage ilmaasjata , ma ragein siin paari põhjuse pärast 1. Inimesed kes solvavad mind sest see on MINU valik kuidas ma oma elu elan ja NEILE see ei meeldi. Loogika on kus? Mina ei tea. 2. Ei ole nõus uurima ja uskuma asja ja siis tulevad "Targutama". 3. Mõtetu jama enamuste suust. Ega mingi osa ainult , need artiklid ja asjad kus kõik see info on , ma olen juba nende peale ISE mõelnud ennem kui ma leidsin need. IQ ei tea ja ei ole viitsinud teha ka seda. Sest tegelt neid IQ teste on olemas mitu erinevat et kunagi ei saa otseselt kindel olla 100% ---------- Post added 06-08-11 at 14:20 ---------- Tõsiselt , kas enamus oskavad ainult SOLVATA siin?
 10. Ei pahanda et ei saa kirjutada öäõü , aga ma ei lase teid kõike "Bannida" , vaid lihtsalt lasen postitused ära kustutada. Tahan vähem lollust siin. Kao siit teemast ära nolk. See et sa ütlesid juba et Raamatud on jurad on juba aru saada kui lapsik sina oled et üldse millestgi aru saada. Hoia oma p*tsi olev arvamus enda teada ja suu kinni.
 11. Paintball = Õppid laskma = Sõjavägi sama asi = Sõjas kasulik asi = Sõja toetajatele raha Televiisor = Discovery? Mby , aga sealt harva midagi kasulikku. kõik sama vana asi või täielik hollywood BS. Arvuti = Ainuke asi mida see õpetab sind on windowsi / mac / linux kasutamine ja enamus jäävadgi sellesse ja mingit kasu see eriti ei too peale paljude tööde kus seda vaja on ja neil ongi rohkem vaja et hakkama saada. Muidu on see ikka lõbu. Teate mis , ma annan alla. Inimesed kes ei tegele filosoofiaga ei saaks aru isegi kui seletaks. See on nagu seinaga rääkimine , asi mis tulemust ei anna. Nüüd aitab , kui mingi mõtetu iba veel siit tuleb , siis ma palun seda teemat suht tihti puhastada , sest olles TEEMA OMANIK ma võin seda teha kui see minule ei sobi. Nüüd ütlen viimast korda ja jääb viimaseks. KUI EI MEELDI SEE TEEMA VÕI KUIDAS MINA NÄEN MAAILMA HOIDKE SIIT EEMALE JA ÄRGE POSTITAGE , MUIDU MA LASEN TEIE POSTITUSED ÄRA KUSTUTADA! See on minu elu ja mina elan seda nii nagu mina tahan. Mina käitun nii nagu mina tahan ja jutul LÕPP. Mina olen siin juba suht kaugel puhtalt oma elule minemas ja minu vaade maailmast jne. on just mind niikaugele viinud. Kui ei meeldi , siis hoidke eemale ja tegelege oma eluga.
 12. Oh issand jumal küll. Ma ei suuda uskuda kui pimedad võivad olla inimesed. Tead mis on kõige väärtuslikum asi inimelus peale elu? Teadus. Teadmine , õppimine jne. Nii , nüüd vaatame tavaelu asju mis teeb inimesi targemaks. Raamatud = Jah Televiisor = Ei Internet = Oleneb mida teed seal Arvuti = Ei Lõbustusasutused ( Lõbustuspark , paintball jne ) ) Ei Üldiselt kõik lõbu andvad asjad = Ei Miks on niipalju EIsid? Miks meie "Arenenud" inimkond ei pane teadust ja õppimisi lõbusse ? Miks on paljudes riikides kooliõppe aina halvenemas ? Miks pannaks raha aina uutesse rahategemis asjadesse ( Investeeringud , poed jne ) ja mitte asjadesse mis teeb inimesi targemaks ? P*tsi küll see on selline filosoofia see teema et ma võingi aina seletada. Peamine point on , kõik lõbu on aga selle jaoks et me ei mõtleks asjade üle mis maailmas toimub. Sest kui inimesed saaksid tegelt aru kui kõvasti manipuleeritakse neid , siis mõtle mitu MILJONEID inimesi hakkaks kohe mässama? Mõtle milline KAHJU see on siis firmadele ja nendele kes on ühendatud teistega mis on ühendatud teistega jne. Mina valisin mediteerimise mis laseb mind ennast tundma õppida paremini ja siis võimaluse saada "Teise maailma" kuhu tavainimesed kes ei tegele sellega ei jõua kunagigi. SINA aga tule MIND raisk sõimama et mina lähen ARSTI juurde!? ma ütlen veelkord. ÄRKE ÜLES JA HAISTA SITTA ENNE KUI OMA SUU LAHTI TEED. Veel üks mõtetu postitus sinu poolt ja ma viskan selle modedele kustutamisele.
 13. Ma kiirelt uurisin mis see mind control asi oli , see on täpselt sama asi mida film Zeitgeist räägib ja ma nõustun sellega. Enamus ONGI täieliku mind control all pmst. Inimesed keda kontrollivad suured firmad nagu orjad ilma et nemad sellest aru saavad. Üks quote oli olemas , täpselt ei tule meelde aga selline : Tõelised orjad on need inimesed kes arvavad et nad on vabad. Niikaua kuni siin maailmas on Kasumi teenimine olemas , ei muutu see maailma iial ära selliseks nagu peaks.
 14. Iluminaadist ütlen niipalju et nende põhimõtte on sama Spirituaalse Satanismiga , aga pole süvenenud piisavalt sellesse et öelda midagi otseselt. Tegelen millalgi hiljem uurimisega. Näiteks Church of Satan mis asub Ameerikas usub Saatana tähendusse , aga mitte temasse isiklikult. Sealt tulebgi kõik see jama kus inimesed arvavad et satanism on kohe seotud "Rituaalid , ohverdused , nõidused jne". Spirituaalne Satanism nagu ennem õelnud mitu korda , on aga hinge ja mõistuse arendamine. Putsi küll võid minna oma juttuga. Ma seletasin seda asja ennem , SINU KURADI TEADUS EI OLE KUNAGI KÕIKE 100% KINNITANUD JA KUI TA EI SAA KA, SIIS TÄHENDAB ET SIIN ON MINGID MUUD ASJAD MÄNGUS KUI SINU KURADI IMBETSIILI JUTT KES KÄIB ÜLEJÄÄNUD MASSIDEGA KAASA NAGU LAMBAKARI KEDA ON TREENITUD OLEMA LAMMAS ILMA LAMBAKARJUSETTA! Ei usu mind? Mine vaata Zeitgeist filme ja saad väga t*ra hästi aru mida ma mõtlen sellega. Ava silmad juba ja haista kui hea see sitt on mida sa oled eluaeg nuusutanud. ( See vastus pole seotud midagi Satanismiga , vaid üldiselt ) Lollus on see. Inimesed ei saa aru, et kui teema ei meeldi, siis ärgu lugegu. Aga ei , lapsed kellel liigapalju vaba aega on peavad postitama igalpoole mõtetu paska. Edit : Viimane asi , ma tundsin ja nägin midagi erakordset mida ma kahjuks ei saa seletada , aga ütlen kohe et see viis minu uskumise mediteerimisse nii kindlalt kinni ära , et proovida võite , aga nüüd ma ei taha MINGIT sitta kuulda teaduse ja tõestuse kohta , sest MINA sain kõik tõestuse mis vaja.
 15. Tegelt igaühe jaoks on asi erinev. Ühe jaoks kes ei tegele võib tunduda asi jabur mõtetu ja lame , teise jaoks aga tegeleb juba kaua aega ja tunneb jne võib olla see väga suur asi.
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.