Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

manraynor

Blokeeritud
 • Postituste kogus

  3 668
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  2 [ Anneta ]

Kõik, mis on postitatud manraynor poolt

 1. Las ma vastan sinule selle Kunagi ammu olin RSor siin ja suht vana liige. Igatahes ma olin kunagi mode aga ma lahkusin sest võimu tunne tuli pähe. Peale seda ma enamasti läksin siit foorumist minema. Nüüd ma olen tagasi, et aidata Henryt mõnede asjadega ja vaadata kas nendest on mingit kasu, pikkaks ma ei ole plaaninud jääda. Kui ei meeldi siis tough luck , aga ma tean miks sa seda postitasid ja minu reaktsioon on sinu enda komöödia pärast. Enjoy. // Arvatavasti ta teeks küll, sest temal on kindlasti vabaaega 300% rohkem kui minul.
 2. Postitus: Project Electrical Roleplay [ENG] Kasutaja: JaNnz1337 Hoiatus: Liigne ropendamine/ sõimamine Punkte: 2 Administratiivne märge: Sõnum kasutajale: Algne postitus:
 3. See on üks peaasjadest paranemiseni. Ära ütle et kurat ma olen haige või et minul on haigus. Ära ütle endale et see haiguse on SINU "Oma" vaid mõtlegi vastupidi et ma olen terve , see pole mitte kui midagi või siis kuidas ma sellest lahti saan. See võib jah tunduda suht kiire ma ise ka imestan , aga seda on öeldud et igal inimesel on oma kiirus. Kokkusattumised ongi just need mida sa PEAD otsima et tulemusi saada. Vastik öelda aga enamus asjad mida ma siin ei räägi , siis on neid liiga palju et need saaksid enam "Kokkusattumused" olla.
 4. Aga nüüd tulebgi see halb koht. Olen nt. viisakas ja ütlen "Ei ,ma olen Satanist ja jään selleks.Pole huvitatud" siis 75% hakkavad nad sind "veendma" et ikka nn õigele teele minna jne. Need on nagu telefonimüüjad , proovivad veenda sind kuni 100% kindel et sa ei taha isegi kui ütled kohe et pole huvitatud.
 5. 13.08.11 Mind kutsuti eile Dungeons & Dragons mängu ja siis oli umbes 8 inimest siis koos ühes kohas. Mängisin mingi paar tundi ja tegime kõik pausi et sööma minna ja puhata jne kuni edasi mängib. Enamus läksid sööma aga mina läksin ühte tühja tuppa ja mediteerisin. Igatahes ma olen saanud enamvähem selgeks milline on transi tunne ja ma saan suht kiirelt sinna. Ma keskendusin lihtsalt energiale ja seda tugevdada ning programeerida ümber natuke ja minule tuli pähe mõte et ma proovin ühte oma parimat sõpra telepaatiliselt kutsuda sinna tuppa. Ma mõtlesin siis pmst et "(Nimi) tule siia tuppa ja vaata mind." ja keskendusin et see sõnum läheks temani. 3 sekundid hiljem tegi keegi ukse lahti ja kõikidest nendest 7st inimesest kes olid seal tuligi just TEMA mind vaatama. Siis ma küsisin et kas talle tuli järsku selline mõte et ta tuleks siia tuppa ja vaadata kas ma olen siin ning ta vastas "Jah". Siis üks kogemus veel samal päeval. Enamus teist vist teavad mis on kompressitud energia? Ma keskendusin, et ma kogun energiat oma kahe käe vahel üheks "palliks" et ma saaks seda koguda ja ümber programeerida et avada oma Crown Chakra mis tundus minul blokeeritud olevat. Ma mingi 2 minutid keskendusin ja kui ma natuke oma käsi väga õrnalt kokku surusin , ma tundsin nagu magneti effekti seal , kui tahad + + kokku ajada siis lükkavad nad üksteist eemale ja mida kauem ma hoidsin seda energiat seal , seda rohkem hakkasid minu käed värisema ja lõppuks hakkas minu pea suht aina rohkem valutama. Ma keskendusin et see energia siis avaks minu krooni blokeeringust ära, et peavalu mis on terve päev olnud seal suurest energiast, läheks ära ja energia liiguks jälle vabalt. See toimis igatahes , natuke hiljem oli peavalud läinud. Ma aja jooksul juba aina paremaks saamas. Tulemused on näha. Postitan siia enamasti ainult siis kui midagi ikka tuleb.
 6. Mina olen Satanist ja mina ei pea propageerima seda lihtsalt sellepärast, et enamus nkn. ei usuks mind ja see võib tulla sinule halvalt tagasi ( Nagu need inimesed võivad olla väga agresiivsed sinu poole ). Ainuke aeg kui pean seda teistele propageerima on siis kui see on minu osa kokkuleppest mida pean täitma. Suht pikk teema ja jätan info lühikeseks. Jehovalaased on liiga pealetükkivad nagu kristlased ja mormonid , ning sellepärast ainukesed kes liituvad nendega on nõrga enesekindluse ja teadmistega inimesed. Inimesed nagu mina LEIDSID Spirituaalse Satanismi vabast tahtest.
 7. Inimesed inimesed rahu nüüd , ärge hakkake sõimama üksteise peale ilmaasjata. Nõustume kõik et ilma tuvusetta on Raskem saada tööle ja haridus aitab enamasti ikka kõrgematel töökohtadel. Igatahes ma ei uuenda teemat ennem kui midagi huvitavat toimub / kogen jne , las teema niikaua sureb ära , muidu hoitakse seda üleval peamiselt sõimamise põhjuse pärast.
 8. Mina sain ka oma töö läbi tuvtuste , aga samas minu iseloom aitas kõvasti kaasa sellele. Muidu teemasiseselt ma ütlen nüüd ära. Persse see. Ma hakkan enamasti postitama ainult siis kui midagi erkordset mida on mõttet üldse rääkida edasi ja paar suvalist niisama postitust ka. Aga mul suht savi , selle teema suurus tõuseb aina tänu mõtetule Spammile ja nüüd on siiber vastata neile arukalt kui ka vihaselt. Ning happy feet - Kinniselt. Minul on praegu raskusi saada sügavasse transi mida mul vaja et edasi arendada ennast.
 9. Tegeledes mitme erineva keelega igapäev , siis ma ei pane imeks et gramaatika võib lonkada mõnedes kohtades. Ning ma ei pahanda. Mina ei taha eliidi hulka kuuluda , ma tahan võrdsust. Ma tahan ausust ja austust inimeste seas. Aga seda ei saa ja ei tule ka , aga ma ikka olen valmis pürgima selle nimel. Ma ei rage ilmaasjata , ma ragein siin paari põhjuse pärast 1. Inimesed kes solvavad mind sest see on MINU valik kuidas ma oma elu elan ja NEILE see ei meeldi. Loogika on kus? Mina ei tea. 2. Ei ole nõus uurima ja uskuma asja ja siis tulevad "Targutama". 3. Mõtetu jama enamuste suust. Ega mingi osa ainult , need artiklid ja asjad kus kõik see info on , ma olen juba nende peale ISE mõelnud ennem kui ma leidsin need. IQ ei tea ja ei ole viitsinud teha ka seda. Sest tegelt neid IQ teste on olemas mitu erinevat et kunagi ei saa otseselt kindel olla 100% ---------- Post added 06-08-11 at 14:20 ---------- Tõsiselt , kas enamus oskavad ainult SOLVATA siin?
 10. Ei pahanda et ei saa kirjutada öäõü , aga ma ei lase teid kõike "Bannida" , vaid lihtsalt lasen postitused ära kustutada. Tahan vähem lollust siin. Kao siit teemast ära nolk. See et sa ütlesid juba et Raamatud on jurad on juba aru saada kui lapsik sina oled et üldse millestgi aru saada. Hoia oma p*tsi olev arvamus enda teada ja suu kinni.
 11. Paintball = Õppid laskma = Sõjavägi sama asi = Sõjas kasulik asi = Sõja toetajatele raha Televiisor = Discovery? Mby , aga sealt harva midagi kasulikku. kõik sama vana asi või täielik hollywood BS. Arvuti = Ainuke asi mida see õpetab sind on windowsi / mac / linux kasutamine ja enamus jäävadgi sellesse ja mingit kasu see eriti ei too peale paljude tööde kus seda vaja on ja neil ongi rohkem vaja et hakkama saada. Muidu on see ikka lõbu. Teate mis , ma annan alla. Inimesed kes ei tegele filosoofiaga ei saaks aru isegi kui seletaks. See on nagu seinaga rääkimine , asi mis tulemust ei anna. Nüüd aitab , kui mingi mõtetu iba veel siit tuleb , siis ma palun seda teemat suht tihti puhastada , sest olles TEEMA OMANIK ma võin seda teha kui see minule ei sobi. Nüüd ütlen viimast korda ja jääb viimaseks. KUI EI MEELDI SEE TEEMA VÕI KUIDAS MINA NÄEN MAAILMA HOIDKE SIIT EEMALE JA ÄRGE POSTITAGE , MUIDU MA LASEN TEIE POSTITUSED ÄRA KUSTUTADA! See on minu elu ja mina elan seda nii nagu mina tahan. Mina käitun nii nagu mina tahan ja jutul LÕPP. Mina olen siin juba suht kaugel puhtalt oma elule minemas ja minu vaade maailmast jne. on just mind niikaugele viinud. Kui ei meeldi , siis hoidke eemale ja tegelege oma eluga.
 12. Oh issand jumal küll. Ma ei suuda uskuda kui pimedad võivad olla inimesed. Tead mis on kõige väärtuslikum asi inimelus peale elu? Teadus. Teadmine , õppimine jne. Nii , nüüd vaatame tavaelu asju mis teeb inimesi targemaks. Raamatud = Jah Televiisor = Ei Internet = Oleneb mida teed seal Arvuti = Ei Lõbustusasutused ( Lõbustuspark , paintball jne ) ) Ei Üldiselt kõik lõbu andvad asjad = Ei Miks on niipalju EIsid? Miks meie "Arenenud" inimkond ei pane teadust ja õppimisi lõbusse ? Miks on paljudes riikides kooliõppe aina halvenemas ? Miks pannaks raha aina uutesse rahategemis asjadesse ( Investeeringud , poed jne ) ja mitte asjadesse mis teeb inimesi targemaks ? P*tsi küll see on selline filosoofia see teema et ma võingi aina seletada. Peamine point on , kõik lõbu on aga selle jaoks et me ei mõtleks asjade üle mis maailmas toimub. Sest kui inimesed saaksid tegelt aru kui kõvasti manipuleeritakse neid , siis mõtle mitu MILJONEID inimesi hakkaks kohe mässama? Mõtle milline KAHJU see on siis firmadele ja nendele kes on ühendatud teistega mis on ühendatud teistega jne. Mina valisin mediteerimise mis laseb mind ennast tundma õppida paremini ja siis võimaluse saada "Teise maailma" kuhu tavainimesed kes ei tegele sellega ei jõua kunagigi. SINA aga tule MIND raisk sõimama et mina lähen ARSTI juurde!? ma ütlen veelkord. ÄRKE ÜLES JA HAISTA SITTA ENNE KUI OMA SUU LAHTI TEED. Veel üks mõtetu postitus sinu poolt ja ma viskan selle modedele kustutamisele.
 13. Ma kiirelt uurisin mis see mind control asi oli , see on täpselt sama asi mida film Zeitgeist räägib ja ma nõustun sellega. Enamus ONGI täieliku mind control all pmst. Inimesed keda kontrollivad suured firmad nagu orjad ilma et nemad sellest aru saavad. Üks quote oli olemas , täpselt ei tule meelde aga selline : Tõelised orjad on need inimesed kes arvavad et nad on vabad. Niikaua kuni siin maailmas on Kasumi teenimine olemas , ei muutu see maailma iial ära selliseks nagu peaks.
 14. Iluminaadist ütlen niipalju et nende põhimõtte on sama Spirituaalse Satanismiga , aga pole süvenenud piisavalt sellesse et öelda midagi otseselt. Tegelen millalgi hiljem uurimisega. Näiteks Church of Satan mis asub Ameerikas usub Saatana tähendusse , aga mitte temasse isiklikult. Sealt tulebgi kõik see jama kus inimesed arvavad et satanism on kohe seotud "Rituaalid , ohverdused , nõidused jne". Spirituaalne Satanism nagu ennem õelnud mitu korda , on aga hinge ja mõistuse arendamine. Putsi küll võid minna oma juttuga. Ma seletasin seda asja ennem , SINU KURADI TEADUS EI OLE KUNAGI KÕIKE 100% KINNITANUD JA KUI TA EI SAA KA, SIIS TÄHENDAB ET SIIN ON MINGID MUUD ASJAD MÄNGUS KUI SINU KURADI IMBETSIILI JUTT KES KÄIB ÜLEJÄÄNUD MASSIDEGA KAASA NAGU LAMBAKARI KEDA ON TREENITUD OLEMA LAMMAS ILMA LAMBAKARJUSETTA! Ei usu mind? Mine vaata Zeitgeist filme ja saad väga t*ra hästi aru mida ma mõtlen sellega. Ava silmad juba ja haista kui hea see sitt on mida sa oled eluaeg nuusutanud. ( See vastus pole seotud midagi Satanismiga , vaid üldiselt ) Lollus on see. Inimesed ei saa aru, et kui teema ei meeldi, siis ärgu lugegu. Aga ei , lapsed kellel liigapalju vaba aega on peavad postitama igalpoole mõtetu paska. Edit : Viimane asi , ma tundsin ja nägin midagi erakordset mida ma kahjuks ei saa seletada , aga ütlen kohe et see viis minu uskumise mediteerimisse nii kindlalt kinni ära , et proovida võite , aga nüüd ma ei taha MINGIT sitta kuulda teaduse ja tõestuse kohta , sest MINA sain kõik tõestuse mis vaja.
 15. Tegelt igaühe jaoks on asi erinev. Ühe jaoks kes ei tegele võib tunduda asi jabur mõtetu ja lame , teise jaoks aga tegeleb juba kaua aega ja tunneb jne võib olla see väga suur asi.
 16. 1. Oli naljaga mõeldud. 3. Ma ei ole mingeid tõestusi esitanud ja ma kahjuks ei saa , sest see on minu jaoks ja minu hingele , see on selline asi mida ei saa tõestada teistele , vaid iseendale. Mina aga proovin selle blogiga vaadata kui kaugele mina jõuan ja kui tunnen midagi , siis öelda kindlalt et MINA igatahes tundsin ja st. et enamus teistel on ka siis võimalus.
 17. 1. Nõustun et trollimine on lõbus , aga ma ei tegele sellega. 2. Mainisin ennem juba et sellist asja nagu teadust ja loogikat ärge tooge siia teemasse , sest niikaua kuni teadus ei suuda kõike 100% täpselt seletada asju , niikaua võib see ükskõik mida öelda ja on inimesi ( nagu mina ) kes kahtlevad mõnikord teadust sellepärast. 3. Ma plahvatan sest vähesed suudavad tuua õiget põhjust või fakte/tõestusi mis nende sõnu kinnitaks. 4. Mina vastan sama tagasi siis kui nad seda minule ütlevad ja tahan näha kas nemad saavad aru sellest või mitte.
 18. Mina näen siin agresiivset käitumist selles postituses. Ma pole kusgil kirjutanud et ma teistest parem , vaid mina olen nõus ennast arendama hingeliselt et olla parem. Pendliteema on sama mis kõik teised asjad. Nt. Sa ütled et see Kingseppa amet on täielik pask ja jura kuna sa pole ise tegelenud selle ja sa ütled seda sellele kes töötab just selles ametis. Sina ei tea ju täpsemalt kuidas see on , see võib olla parem kui sa arvata oskad. Sama on pendliga , sina ei tegele aga mina nt. kes tegeleb näeb ja tunneb mida sina ei tunne. Sa ei saa öelda et asi on pask ja jama kui sa ise ei tegele sellega. Kui jääd arvamusele siis jää oma arvamusele , aga ära tule siia näitama agresiivsust mis võib väga vale mulje jätta teistele , vaid seletada lahti põhjalikumalt.
 19. No aga küsimus , miks minule tundub et sa naerad / ei usu / ei huvita / mõnitad asjade üle mida sa ise ei uuri ja ei ole nõus proovima uskuma? Sinu käitumine on üks tavalisemaid inimese psüholoogi asju , räägivad halvasti asjade kohta mida SINA arvad on valed ja ei tundu õiged? Miks sa ei ole nõus natuke uurima ja eeltööd tegema ennem kui sa midagi ütled? Ma tean , sest mina olin samasugune. Nüüd ennem kui ma midagi ütlen ma natuke uurin seda.
 20. http://www.odysseyofthesoul.org/freomm/pendulum.htm http://www.crystaltiger.com/sa02003.htm http://www.newspiritservices.com/pendulum.html Need on NÄITED lihtsalt et iga inimene võib proovida kasutada seda. Googelda selle kohta ja leiad palju. Ainult inimesed kes on spirituaalselt kõrgel tasemel , suudavad teha rohkem nendega. Pealegi ma ei rääkinud üldse kõike välja pendli kasutamisest , sest ma ei tohi , muidu juhtus veel asju just sellega.
 21. Ja siis inimesed tahavad et ma seletan lahti mida ma tundnud / näinud / juhtunud ilma mingi kinnituseta ja ütlevad et ajad haiget juttu , olen segane , muutun hulluks jne. Kõige rohkem mind imestab kuidas inimesed veel VAATAVAD JA LOEVAD SEDA TEEMAT kui neile ei meeldi või tundub kõik segane. Fail.
 22. Kõik tegelt saavad pendlit kasutada. Aga küsimus on kui kaugel on sinu hingeline areng. ja kui midagi on TÕSISELT sinu toas / väljas jne ja kasutad pendlit , siis see energia läheb sinna sisse või noh pendel võtab seda natuke ja saad suhelda. Ära arva et ma nüüd mingi selgeltnägija olen. Ma parem harjutan pendliga kui osta Ouija Board ja seda kasutada. Sellel suurem risk.
 23. Ära muretse sellepärast just. Spirituaalne Satanism ei ole mingi munga BS , see on tavaelust selline asi mida teed väliselt , mitte ei hakka lootma. Spirituaalses Satanismis on ikka nii et kui tahad midagi saavutada , siis pead LILLE ka liigutama. Sa ei saa minna ja peas mõelda "Saatan , anna minule raha sest mul on otsas." sest ta ei tee seda kindlalt. Saatan ainult aitab kas hingeliselt või siis materjaalselt / armueluga jne ainult nendele kes TÕESTI väärivad ja vajavad seda. Raske alustada ... Pole mingi aeg põhjalikult midagi pannud , eks ma siis panen mis juhtunud on. Mediteerimine : Tulemused on juba tulemas , ma suht kergelt sattun transi olekusse ja suht kiirelt ( Ma pole veel kindel kas see tunne mis ma tunnen on see või mitte ) ehk minu keha lihased hakkavad iseseisvalt tõmblema korraks ( ikka väikselt , musklid liiguvad aktiivselt ) , siis ma tunnen aegajalt enda ümber tühjust et pmst. ma TEAN et minu nina ees on 50cm kaugusel sein , aga ma tunnen et minu ümber on mingi 15m tühjust. Ma ei näe ega mõtle seda , vaid TUNNEN. Minu kuulmine tundub olevat ka siis natuke parem ning haistmine ... Sellest räägin kolmanda silma juures täpsemalt. Kolmas silm : Minul on vaja nüüd ainult 2-3 korda kas silmad lahti või kinni teha kiirelt ühed sõnad ja asend , ning ma tunnen oma kolmandas silmas südamelööke mis lähevad edasi ka minu põidlatele AINULT. Kui ma teen sügavamat siis on minu vasak jalg suht ... tumm pmst. te vist teate milline tunne on tõusta öösel ülesse kui teie valg lihtsalt rämedalt valutab , on tumm lihtsalt halva asendi pärast? Vot selline tumm tunnen on , aga ilma valuta ja isegi mingitmoodi mitte segav ja nauditav. Hiljuti tegin ma kolmandale silma veel energia kogumist ( On vajalik , sest kui on avatud siis on vaja arendada seda edasi ikka et kindel olla et see JÄÄB avatuks ) , ma nagu kunagi ei ole näinud seda energiat , vaid visuleerin seda endale ette. Siis ükspäev kui ma tegin seda , ma suutsin vist pmst transi olekusse saada ( Minu musklid tõmblesid õrnalt , eriti silma omad , tühjuse tunne ümberringi ja keha kiikus edasi ja tagasi väga õrnalt ) ning siis ma tundsin jasmiini lõhna ( Need on ostetud hiljuti [ Viirukid ] ja sellises kohas kus lõhn läbi ei pääse , aga ma KUIDAGI tundsin seda väga selgelt ) ja ma nägin kuidas ( silmad kinni ikka ) nagu õhk , suits või just energia taoline asi kogus minu pealabale ( Kolmanda silma asukoht ). Imelik kogemus : See oli suht hiljuti , ma olin õhtul arvuti taga mingi aeg , sest pidin homme tööle valmistuma ning kuna ma ei jõudnud sel päeval mediteerida , pidin õhtul tegema. Igatahes kell oli mingi pool 1 öösel ja vanemad magasid ja ma enda toas askeldasin arvutis. Ma nägin vasaku silmaga ukse juures ( pool puit pool klaas uks ) all nurgas mingi valge asi liigub VÄGA kiirelt edasi tagasi , see ei olnud taskulamp või peegeldus või valgus ega midagi , tundus just sarnane energiale. Kui ma keskendusin sellele , siis enam ei olnud ja kui vaatasin uuesti ekraani , oli jälle. See kestis mingi 10 minti sest ma lasen neil juhtuda sest ma tean vb mis need tähendavad. Siis aga läks natuke junn jahedaks mis järgmisena juhtus. Pmst see asi ikka ukse juures jamas ning siis ma panin PAREMA silma ääres tähele mingit suitsu mis ka kadus kui ma vaatasin või keskendusin selle peale. Ma tegin samat ja ignoreerisin neid , aga kuradi natuke imelik hakkas üldse et 2 asja korraga. Ma ei tundnud midagi halb nendest ( Nagu energia , vaist ütleb jne ) ja lasin lihtsalt neil tegutseda kuna võisid olla mingid märkmed vms. siis aga tuli hiljem uuesti suits tagasi ja kui see läks mööda minu paremast silmast , siis ma nägin NÄO kuju. Silmaaugud , nina , suu jne. Ja vot see oli suht hirmutav juba sest see üks esimesi kogemusi mida ma tean mis on sellest millega ma tegelen. Ma hiljem nägin korraks suitsu veel ja peale seda on korras olnud , pole rohkem tulnud. Täna ma tegelesin Pendliga ( Pean korraliku ostma , sest isetehtud on liiga ebakindel praegu ) ja ma ARVAN et asi tuli välja ja sain midagi teada , aga siis tuli suur kahtlus kui korraks silmad kinni olles tuli mingi suvaline mees pähe kes tundus hakkama palvetama ja just nagu ristiusu positsioonis. Ma küsisin pendlilt kas see kes on siin praegu on Grey ( Vaenlased satanismile ) ja ma ei saanudgi aru kas vastu oli "Ei" või "Pole Kindel" ja ma lihtsalt hoiatasin et kui sa pole keegi Saatani poolt seotud , siis kao siit kohe minema ennem kui ma hakkan tegema rituaale selle jaoks. Siis lõpetasin ühenduse ära pendliga ja kõik. Igatahes minul on tegemist küll ja aegajalt tuleb alati midagi , aga paljud need infod on ebakindlad mida ma ei saa 100% kinnitada et need olid just need mis ma arvan , aga ma usun küll.
 24. Ma mingi 1000 korda öelnud et ma kedagi ei mõjuta mediteerima ega satanismile , minu enda asi ja teema on nendele kes on huvitatud sellest asjast. Küsin nüüd neilt kes loevad suure huviga. Kas ma seletan mis on juhtunud viimasel ajal või alles siis kui on "Kinnitus" olemas ?
 25. Pole hingeliselt avatud või arendanud või nt. kunagi uskunud sellesse , nii et jah ... Ei näegi midagi siis sest sa pole valmis.
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.