Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Archlord

  Liikmed
  • Postituste kogus

   76
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   0%
  • VP$

   152 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  10 Good

  info Archlord'i kohta

  • Aste
   Tainas
  • Sünnipäev 29.04.1992

  Viimased profiili külastajad

  Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

  1. Archlord

   OSTAN RS3 Raha

   Soovin osta 500m Rs3 raha 0.03€/1m või tehke mõistlik pakkumine. Discord Assassin112#6151 Facebook Sigmar Treumann.
  2. Kallid ETS2 mängijad: Kui otsite Eestis Aktiivset Virtual Trucking Companyt Siis lugege seda postitust. Kui olete ka huvitatud Real-Play stiilis mängimisest ( peate kinni sõites kõikidest liiklus eeskirjadest, liiklus märkidest, kiirus piirangutest JNE siis olete oodatud meie VTC-sse. Kui meeldib ka sõbralikult juttu ajada ka Konvoide välisel ajal siis olete oodatud ka meie vtc-sse. Kui olete huvitatud aktiivsetest konvoidest pühapäeviti ja Kolmapäeviti siis meie vtc on teile õige koht. Kui nüüd tekkis huvi, et tahate liituda meie VTC-ga siis all on lingid millele peaksite liituma: TruckerMP: https://truckersmp.com/vtc/43442 Truckbook: https://trucksbook.eu/company/93060 Discord: https://discord.gg/E9KyUscp6U
  3. Start Tallinna SADAM Lõpp Tallinna Sadam. 24.02.2021 kell 18.30 2 Veost 1. Tallinn - Norra 5.Norra - Tallinn Vajalikud DLC-d: Baltic sea, scandinavi. Veoki nõuet pole aga võimsus ei tohi ületada 450HP-d Liituge Discordiga: https://discord.gg/acAFkgtp2D
  4. AVATUD UUS RUST SERVER: SAMURAI-RUST Serverisse siseneda saab: 185.44.78.163:28015 Server Info: Server on x3 ja maksimum tiimi suurus lubatud 4 inimest serveris liiguvad ringi Murderid ja muud elukad mis muidu tuntavad halloweenist. Serveris olemas ka sethome võimalus ja tpr võimalus. Wipe toimub serveris kord kuus ja järgmine WIPE siis 11.01.2021. Olete kõik oodatud mängima. Discord: Tulemas. Foorum: Rustile tulemas. TS3: Kanal tulemas sammuti. Väga sõbralik ja abivalmis meeskond ja seda ootame ka mängijate poolt.
  5. Esiteks kui sõimad on tunnistajaid väga vähe või mitte üldse ja teiseks peab vist siia ka mõned tõendid ülesse laadima aga seda saan kahjuks alles 17.06.2020 teha kuna siis eestis tagasi soomest ja ligipääs jälle lauakale. Aga jah kui sõimamine polnud seotud serveriga siis vabandan väga kuna selle tuletasin sellest, et mu kasutaja algas nimega mis meenutas serverit mis eesti maastikul tegeles 2014-2018 ja praegu tegeleb rahvusvaheliselt. Ja kui sa sellest kuulnud pole on sinu tegematta töö mitte minu kuna see server oli vikingi,cu,nuhvli ja klotsi otsene konkurent mõni aeg ka kännuka nii inimarvult kui ka oskusliku arenduse poolest. Nüüdseks pole ta konkurent eesti serveritele kuna need kõik tema poolt seljatatud olles rahvusvaheline.
  6. mõni küsimus olin serveris 4h ja selle jooksul vähemalt 20 korda küsisin samat küsimust millele ei vastanud ja järsku tuli hoopis ole vait värdjas eks Samurai omanik mida tuletasite ilmselt mu kasutaja nimest kuigi see kasutaja ei ole kunagi kuulunud Samurai juhtkonda sammuti ka mitte mina. Lisaks hiljem sõimasite ka nii nagu ma ka varem kirjutanud lisaks pole ma ainus kes nende poolsete sõimude ja solvangute ohver olnud kahjuks sellel teisel isikul siin konto puudub aga ta tõstatanud teemat korduvalt fb-s
  7. Ei soovita seda serverit eriti veel inimesele kes läheb sinna mängima mitte chattima kuna omanik ei suuda seda aktsepteerida, et inimene mängib ja jutustab väga vähe ja hakkab teda alaarenenuks ja arengu peetusega isikuks sõimama kuna ei räägi juttu. lisaks kui soov abi saada või infot saada asjade kohta mis gamemoodidega seotud siis tuleb googeldada kuna omanik ei taha või ei oska küsimustele vastata mitte kunagi.
  8. Omanik Nimega Kimps solvab, sõimab jne liikmeid discordis kui ka serveris ja kui vastu peaksid julgema hakkata saad kas bani või mute eluksajaks.
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.