Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  dsaasd

  Liikmed
  • Postituste kogus

   57
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   0%
  • VP$

   164 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  10 Good

  info dsaasd'i kohta

  • Aste
   Tainas
  • Sünnipäev 04.04.2000

  Viimased profiili külastajad

  Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

  1. Ma isegi ei tea sellisest serverist midagi nagu "Samurai" ja ma pole kunagi solvanud ühtegi mängijat, sa ajad siin midagi väga sassi ikka. Tule ja küsi teistelt mängijatelt serveris ja sa saad vastuse, et ma pole kunagi kedagi sõimanud, ise küsisin ka hiljuti kuna sa pidevalt mainid, et ma olen kedagi sõimanud ja kuna mul ei ole meeles, et ma kedagi oleks sõimanud, siis ma küsisin mängijatelt üle. Vastus oli, et ma pole kedagi sõimanud ja pigem ma isegi karistan liiga vähe. Niiet lõpeta oma valeväidetega see jutt siin.
  2. Siin on nüüd küll tegemist ülepingutamisega. Ma pole kunagi sõimanud mitte ühtegi mängijat ja vahel tõesti jääb mõni küsimus vastamata aga see ei tähenda, et ma ei tea "gamemoodidest" midagi ja, et ma ei oska vastata. Selge on see, et selle kommentaariga on kõvasti üle pingutatud.
  3. Loosime välja 3x VIP ja 3x 25,000$! Rohkem infot serveris! Versioon: 1.15.2 IP: 193.70.50.10:25565
  4. ChaosGaming SMP ChaosGaming Survival Multiplayer serveris on sul võimalik mängida kolme gamemode'i: Survivali, Skyblocki ja Happesaart. Skyblocki tegevus toimub üksikul saarel keset taevast, kus pead antud esemetega ellu jääma. ChaosGamingu skyblockis on sul võimalik minna ka ENDi ja NETHERisse, kus on samuti saared. Survivalis on unikaalne maastik, ehk bioomid on suuremad ja mägisemad. Samuti on võimalik survivalis teha tööd ja osta/müüa esemeid poes. Happesaarel pead sa ellu jääma ja oma saart arendama happelises meres, ehk vesi tapab! Kõik alustavad oma teekonda väiksel saarel. Server on alles uus, niiet tule ja viska pilk peale! Versioon: 1.15.2 IP: 193.70.50.10:25565
  5. CITYLIFE RPG CityLife Roleplay serveris on sul võimalik elada ehtsat linnaelu. Raha teenimiseks tee erinevaid töid, arenda ennast karjääriredelil ja osta kinnisvara! Paradise Fallsi linnas on hetkeseisuga 26 missiooni, 12 poodi, 4 Tiitlit(Ranki), 5 kaevandust, aktsionär, 5 töökohta, 31 ostetavat villat ja tülide lahendamiseks üks vägev relvapood! Ootame kõiki Roleplay huvilisi mängima! CITYLIFE SURVIVAL Just lisati CityLife RPG serverisse ka VANILLA SURVIVAL! Lisaks Roleplay maailmale on nüüd ka võimalik meisterdada ja ehitada VANILLA SURVIVAL maailmas! Serveri HUB-is on 2 portaali, üks viib Roleplay maailma ja teine Vanilla survivali maailma. Versioon: 1.15.2 IP: 193.70.50.10:25565
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.