Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ostsin ka ühe pileti 14.08.

Panin et iga võidu korral saatku emailile kiri, aga kirja pole, seega arvan et ei ole võitnud midagi.

 

Vaatasin võitude alt et "Pole ühtegi võitu!"

 

Seega see kolmapäev mul õnne ei olnud :D

 

Loodan, et tegin kõik õigesti.

Ostsin BINGO loto pileti, panus 1€, hind 2€.

 

 

3 inimest võitis 118 525,3€.

Võidupiletid osteti Väike-Õismäe R-Kioskist, Pärnu Atlantika R-Kioskist ning internetist.

Mul nendesse interneti piletidesse väga usku ei olnud, nüüd tuleb sõnu sööma hakata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Tunni poolega umbes 2M profitit Runescapes, kes soovib siis ostke 350-375K eest Dragon axesi ja lähevad nagu soojad saiad 420-450K.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Tere.

 

2013. aasta Ööjooks toimus juuni alguses, start kell 21.30. Stardi ajal oli valge nagu päeval.

2014. aasta Ööjooks toimus augusti keskel, start kell 21.30. Stardi ajal oli juba päris hämar, show kordades paremini näha.

 

 

2013. aasta Ööjooksu start.

 

yeah.png

 

2014. aasta Ööjooksu start.

 

unt1.png

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik. Eile oli korralik 39-kraadine kuumus, natukene tuli küll tahtmine ära surra :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hommik. Eile oli korralik 39-kraadine kuumus, natukene tuli küll tahtmine ära surra :D

Mis 39'st kraadist sa räägid, meil Saaremaal oli eile 15 kraadi :D. Uhke värk ma tean :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On on, väga riskantne on see just ka, isegi kui on mingil tiimil 20% võimalus võita(seal näitab ära kohe kellel suurem võimalus võita), tuttav panustas VT peale kellel oli 14 prossa võimalus võita umbes 10. euro väärtuses skinne, võitis 80. euro väärtuses skinne tagasi.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oo[K]i[E];2439706']Keegi cs go's betib ka ?

 

Võitsin eile 2 esimest betti, umbes 2 euro väärtuses. Küll lähevad panused varsti suuremaks...

 

Päris raha ikka aegajalt, csgoloungeis ei.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oo[K]i[E];2439710']On on' date=' väga riskantne on see just ka, isegi kui on mingil tiimil 20% võimalus võita(seal näitab ära kohe kellel suurem võimalus võita), tuttav panustas VT peale kellel oli 14 prossa võimalus võita umbes 10. euro väärtuses skinne, võitis 80. euro väärtuses skinne tagasi.[/quote']

 

Ma bettisin endale noa kokku, alustasin mingi 15-20€-ga, panin koguaeg all-in 3 korda järjest all-in ja oli bayonet käes + ak jet set üle. Hea viis kuidas raha teha.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa sellest aru miks USA tegutseb ainukesena selle ISIS vastu, näiteks suured jõud nagu Prantsusmaa ja Inglismaa ei võiks oma liitlast aidata, vaatavad seal suurte nägudega otsa, et nad peavad ka hakkama midagi tegema nende vastu. Saaks väheke kiiremini need meie maamuna pealt pühitud või mis?

Ja siis on Obama jälle kõigis süüdi?


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2439725']Ma ei saa sellest aru miks USA tegutseb ainukesena selle ISIS vastu, näiteks suured jõud nagu Prantsusmaa ja Inglismaa ei võiks oma liitlast aidata, vaatavad seal suurte nägudega otsa, et nad peavad ka hakkama midagi tegema nende vastu. Saaks väheke kiiremini need meie maamuna pealt pühitud või mis?

Ja siis on Obama jälle kõigis süüdi?

 

sest illuminati


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paint on käpas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.