Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

OpenGL probleem

Soovitatud postitused

Tervist, selline probleem on siis, et ükspäev lasin vanale lauakale ajaviiteks uue windowsi peale ja peale seda ei saa enam csi mängida, ainult softwarega laseb mängida ja kui tahan panna opengl viskab mingi errori ette, et videokaart ei toeta opengl vms, kuigi kui oli veel vana windows peal töötas kõik korralikult, kõik updated ja asjad on ka tehtud, tõmbasin veel ise käsitsi nagu videokaarti driverid, mõtlesin et äkki ei uuendanud ära vms, aga ikka on sama jama. Kui tahan updateda videokaardi drivereid automaatselt siis ütleb, et mul juba kõige uuemad driverd olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Sul see ATi Radeoni Control panel või midagi on ka peal ?:D

Minu teada see peaks sul kõik ära managima. Driverid jne...

Igatahes, kui ei ole, siis DLi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

no ma tirisin netist käsitsi videokaarti driverid, aga ikka sama jama....

 

Laseb OpenGL-iga küll mängida, aga fps üle nelja ei lähe ja ei kõigu ka koguaeg 4 peal, näitab ka, et Dedicated Video RAM on 64MB see ei tohiks normaalne olla ju :D

 

cs.png

Muudetud liikme w4r'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile tegin ise formatit ja siis oli ka mingi lamp driver alguses. Uninstallisin device managerist selle ja tegin restart ning siis tõmbas windows ise uue ja õige driveri.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.