Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

660 ti mõttetu ost, sellega samaväärne on 760.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
2 videokaarti:

GTX 660

ja

GTX 660ti

 

Kumb on parem?

Kust kontrollida kas sobib minu arvutisse?

Vaata videokaardi mudelit ja saad teada ,missugused videokaardid sisse lähevad :P

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

MIs sa ajad, et 2600k lahja lolol?

Täiesti sobiv protsessor 760/660 jaoks.

HDTanelil peaks isegi olema minu mäletamist mööda sama cpu ning lähevad tal striimid ja kõik asjad ilusti välja. See on näide, ei ole fanboy.

 

Muidu need mõlemad videokaardid lähevad sulle.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tuleb ka kuskilt kolmas arvamus? o.O

 

@Symmetrical, aga neid 760 on erinevas valikus (MSI, ASUS,GAINWARD,GIGABYTE jne)


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hd tanel? härra Tanel Lepp oma codegeni ja pudelikaela effektiga arvutitega... srsly ma küll ei teeks seda. aga lase käia mina võtaks 760 kaardi selle sittale ja ei saaks mitte kui midagi juurde.

 

http://www.logicalincrements.com/ palun tee nende järgi endale vastav arvuti


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millest sa aru ei saa... :huh:

2600k on täiesti normaalne protsessor mida saab ka kellata.

 

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/videokaardid/palit_gf_gtx760_2gb_gddr5_pcie_ne5x760h1042j

Täiesti normaalne glock, tugevam kui teiste oma, hea jahutus ja näeb päris ok välja

2gb on täiesti piisav, hinnasuhe on paigas ning võimsust on tal ühe gtx 660 ti jagu.

Protsessoriga on ta sul täiesti kooskõlas ning saad täisvõimsuse kenasti sealt kätte.

Veel muresi, siis võid PM saata, aitan alati.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tuleb ka kuskilt kolmas arvamus? o.O

 

@Symmetrical, aga neid 760 on erinevas valikus (MSI, ASUS,GAINWARD,GIGABYTE jne)

 

See ei tähenda, kes oma nime sellele peale on pannud. Nad lisavad ainult oma ventilaatori ja väljundid. Võibolla tõstavad ka GPU clocki, mis ei mängi suurt rolli. Nvidia protsessor jääb samaks, samuti ka kiirused (Gtexel jne).


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei oleks hea mõte prose tekitaks sellel juhul pudelikaela efekti soovitan pigem i5 4th gen ja z87 / b85 mobot

2nd gen on lihtsalt lahja selle 760ne jaoks tõsiselt ära osta ennem kui sa pole vahetanud prose mobot ja PSUd

 

No anna andeks, nii lolli juttu ma pole ammu kuulnud. Ma sügavat kahtlen et see prose ükspuha millisele video confile pudelikaelaks jääks. Kui seda uuendada siis ainult uuema i7 vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2600k ei jää kohe kindlasti pudelikaela GTX760'le.

Suht vahet ei ole, mis tootja on, enamus tootjaid on kõik suht-koht ühesugused. Põhiline muidugi see, mis jahutus seal peal on (tõenäoliselt stockiga tuleks sul rohkem muresid, kui Windforce'ga).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.