Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus mopeedi kiiruse kohta.

Küsimus

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

NO kui sa jääd vahele, ning hakkad väitma, et su masin ei lähe üle 45km/h siis nad võivad seda muidugi teha küll ma arvan.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ei tea küll kuidas Eestis on aga Saksas konfiskeeritakse sellised masinad kohe ära.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Soomes, saksas, rootsis pandakse rullidele. Nad ei pea sind kinni pmst mitte kunagi kontrolli pärast, ainult kui ületad kiirust. Kiiruse ületamisega saad trahvi ületatud kiiruse eest ning võibolla ka modifikatsioonide eest. Paljudel tuttavatel mul on 80cc jms lähevad üle 110kmh välja nagu nalja ja rohkemgi ja kiirenduses annavad 120kw bemmidele ka tagatuld. 76kmh rolleri kohta on kuidagi väga aeglane, arvatavasti lihtsalt piirajad eemaldatud. Kui sind kinni peetakse, siis ütle, et modifiaktsioone pole, et ja peaks kõik korras olema.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Eestis küll sellist asja olema ei peaks. Ise olen ka paar korda rolleriga kiiruseületamisega (ca 70km/h) vahele jäänud, ainult suuline hoiatus ning tundus, et neid ei huvitanudki kubatuur ega tippkiirus.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

see suvi tulevad rullid eesti.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.