Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Üleüldine Kooli Teema !

Soovitatud postitused

Külaline blu

Kuna varem teemat ei olnud ja siiski kooli kohta oli küsimusi ja väiksemaid teemasid olnud tegin suurema mahuga teema :P

Puhuge !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, meil on sööklas sama lugu. Tunnid kõik normaalsed, palju õppida ei anta, aga paar õpsi on värdjad, kunsti ja inka, mõlemad idioodid, üks on vene patrioodist skinhead, teine mingi lambanäoga lox :D Vahetundide ajal käisime 7.klassi ajal kossu rügamas, nüüd tavaliselt suitsunurkades, või niisama koolis nillime 8-/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Meil vist nädalas 2 korda muidu supp, muud päevad praad.

Pmst ega ausalt selle 12 krooni eest mis on lapse kohta mõeldud koolis einestamiseks, seda on vähe ja annab ka tunda toit ise.

Kartulid on suht tihti toored, nõud pesematta (nõudemasin või mitte, aga 1 nõudemasin ei suuda 1000 inimese nõusid koguaeg 100% puhtaks pesta ) ja kõik toidud on enam vähem sibulaid täis, aga noh, kui kõht on metsikult tühi kärab kah, kuigi võiks parem olla. :P

 

 

20 aastane ajalooõpetaja oli kuum tükk urr, aga keegi tegi talle lapse nüüd mingi 40 aastane :#

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inka õps andis mu menti kuna rebisin raamatust lehe välja :(


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

;D Hea teema.Söökidest rääkides:

Meil ükspäev supp ja mingi taldrikus magustoit.Teisel päeval praad ja banaan,kohuke,õun vms.Siis jälle supp jne.Õpsid ka imelikud suht;D

Ajaloo õps tuleb kallale jne,macho-maasikas.Mingi slaid värk vms,peame kirjutama vihikusse.Siis vahepeal keegi räägib temaga msnis ja siis naerame tema msni pealkirjade üle:D(mees)

Esta õps pohhuist:D(naine)

Inka õpsil julmem häälemurre,a on õ jne:D(naine)

Looduse õpsil silmapuue:D(naine).

Täpa õpsil hääl nagu ruuporis ja hääästi kile vms;D(naine)

Keka õps ropendab vahepeal suht hästi(mees)

Bio õps sai kellegilt koolis lapse;D(naine ofc)

Jne:D

Hea kool on:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iga vahetund koolis pinxi ! :)

ftw (Y):D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga jah,mis vahetundides teete?

Varem sai pmst iga vahetund suitsul käidud.Pikkadel vahetunduidel poes(kolmas ja neljas vahetund 20min).

Nüüd ma non smoker:D.Nüüd suht istun teistega koridoris vms,vahel mängime kaarte jne.Mõnikord niisama teistega kaasa õue(kui teised tobile:D).Mis siis ise teete?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Nipet näpet järgmise tunni jaoks kodutööd, väike kordamine, kuulame muusikat või lihtsalt räägime :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keka õbi kulistab viina ja mõtleb liiga palju naistest o.O


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahetundides käin poes ja niisama räägime juttu ;) Suitsu ei tee ! Kuigi meil õpsidel suht pohhuj ka ,mingi esta ja need õpsid meelega vaatavad aknast kes suitsule lähevad ja siis ütlevad pärast neile,et kui suitsu teete siis proovige saa hais ka kuidagi ära saada :D .

Peale kooli alati saali ;) ! Korvi loopima , Jalkat ei viitsi niisama taguda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kutsekas on vahetunnid 5 minti,head lühiksesed päevad on mul

Muidu Söögivahetund on 1h ehk mul on 4 koolitund söögivahetund LAWL.

Kuna vahetunnid lühikesed siis lähen kohe järgmise klassi juurde

Ma Nonsmoker


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh, tore, et selline teema tehti. Saangi ühe asja hinge pealt ära rääkida.

Nimelt eelmisel veerandil tegelesin sellise harrastusega: Võtsin igal hommikul nr. 1 suuruse jalgpalli kooli kaasa ja siis vahetundide ajal tagusime igavusest. Noh osad, kaasa arvatud mina, trennipoisid jne. Hea ajaviide. Nonii, mõnel õpsil suht suva sellest, mõni mainitses ja üks õps võttis siis palli ära (kuskil paar nädalat olime jõudnud mängida), tagasi ka ei anna. Üks kord enne hoiatas ka, et võtab palli ära jne. Mul pole temaga tundi ka. Suht tundmatu õps. Aga nüüd põhiküsimus, mille juurde tahtsin jõuda:

Mul on ju igasugune õigus palli tagasi nõuda, kuna tegu on isikliku varaga. Ja selle ära võtmine ei võrdu konfiskeerimisega, kuna sellel juhul õpetaja peaks selle eseme ka tagastama. Huh, kas mul oleks õigus teda mendiga ähvardada?

 

Pallil on sentimentaalne väärtus. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oooh ,kool on hästi mõttetu , saab hindeid ja haridust. Mu harituse tase niigi kõrge juba , nah mul haridust vaja :P

Mis te valetate!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanematega ära küll kuskile mine , see oleks liiga nõme.

Aga võta talt ka siis mobla näiteks ära,pohhuj ju ,kui ta sinu asju võtab.

 

ja siis õps kutsub vanemad kooli ja siis on *****s laks-.- halvemal juhul läheb asi menti, sest koolis ei tohi palli mängida, aga kui ta õpsilt telefoni ära võtab on see vargus lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja siis õps kutsub vanemad kooli ja siis on *****s laks-.- halvemal juhul läheb asi menti, sest koolis ei tohi palli mängida, aga kui ta õpsilt telefoni ära võtab on see vargus lol.

 

Koolis ei tohi palli mängida,see ju pole kuskil kirjas :) Ja pealegi õpetaja pole sinu lapsevanem,kes ütleb mida võib teha ja mida ei või . See oleks sama,kui ma ütleksin õpetajale,et võta need prillid peast ära ja kui ta ei võta siis lähen võtan ise .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii peabki ju!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.