Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Battlefield 4 - Arutlus & Koos mängimine

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Battlefield 4 on järg EA Battlefield mängude seeriale. Mängumootoriks on endiselt Frostbite 3, kuid seda on korralikult edasi arendatud, mistõttu lubab see kasutada palju paremat graafikat ja palju uusi võimalusi mängus.

 

Rohkem infot mängu kohta leiad siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Battlefield_4

 

 

 

Selle teema põhimõte on arutleda mängu ja selle võimaluste üle ning mängijate otsimine, et koos mängida.

 

Kui mängid Battlefield'i ja sooviksid koos teiste foorumlastega mängida, siis jäta endast märk siia teemasse.

 

Sõdurinimi:

 

Minu enda info:

 

Sõdurinimi: ThisIsWolf

______________________________________

 

Mis on teie lemmik map, class ja relv?

Muudetud liikme Hundikutsu'i poolt

————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Minu enda lemmik class on samuti Engineer, lemmikrelv on hetkel AK-12 (muid hetkel lahti pole). Lemmik map'i raske öelda hetkel, võibolla Siege of Shanghai.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mis specidega jookseb normaalselt see mäng? Üritan ka juba viimased kuud uut arvutit kokku panna ja siis saab arvestada sellega ka.

 

No hetkel on selline:

i5 2500k

HD 7850 2gb

MSI Z77

8GB DDR3

 

Jookseb High graafika peal üsna normaalselt, kui resolution scale on kuskil 130% (Väga kena graafika).


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See vist on esimene BF arvutil mida ma vist ei osta (võibolla mingi rämeda sooduka ajal kunagi), kuna lihtsalt selle mängu reaktsioon oli mul nagu "meh". Ei taha hater olla, kuna ma olen die hard BFi fan aga minujaoks on see vana hea Battlefieldi hing kuidagi kadunud.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See vist on esimene BF arvutil mida ma vist ei osta (võibolla mingi rämeda sooduka ajal kunagi), kuna lihtsalt selle mängu reaktsioon oli mul nagu "meh". Ei taha hater olla, kuna ma olen die hard BFi fan aga minujaoks on see vana hea Battlefieldi hing kuidagi kadunud.

 

Jah, liiga kiiresti kuidagi sai tehtud see BF4 ei ole enam nii, et WOW uus bf4 väljas.

Kindlasti ostan, kui ps4 ehk kätte saan.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jah, ta ei ole tõesti väga erinev Battlefield 3-st, kuna jookseb ju siiski samal mootoril, kuid peab tõdema, et uuendusi on kõvasti ja graafika on palju ilusam.

 

Mina soetasin ta just selle tõttu, et Battlefield 3 mulle väga-väga meeldis, aga nagu iga mänguga, tüütas lõpuks ära. Battlefield 4 on ikkagi midagi uut, ehkki näeb üsna sarnane välja. Soodsa hinna tõttu (35€ koos China Risinguga) mõtlesin mängu osta ja pean ütlema, et ma ei kahetse seda ostu.

 

KUI SIIT KEEGI BF4 KOOS SOOVIB MÄNGIDA, PALUN LISAGE BATTLELOG'IS ThisIsWolf


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Arvestades seda, et mäng tuli alles Beta-st välja ja on veel suuresti arengus, siis probleeme on üllatavalt vähe.

Mina isiklikult pole kordagi pidanud vihastama millegi peale. Vahepeal ta tõesti viskab serverisse minnes mängust välja ja ütleb "Error in connecting...", aga seda juhtub üsna harva ja ei ole midagi märkimisväärset.

 

Mängus endas on küll selline bug (ei ole kindel, kas ainult mul või kõigil), et uue Round-i algul hakkab mäng alles mappi laadima, mistõttu alguses ei ole 3D maapinda ega helisid, aga see laheneb umbes 10 sekundiga ise ära.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siin foorumis müüs üks võtmeid 20€ ka.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Hetkel on see lausa 33€

Link: http://www.gamekex.com/goID212

 

Olen Gamekexi kaudu korduvalt mänge ostnud, süsteem on kiire ja ei pea pettuma ;)


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hetkel on see lausa 33€

Link: http://www.gamekex.com/goID212

 

Olen Gamekexi kaudu korduvalt mänge ostnud, süsteem on kiire ja ei pea pettuma ;)

 

 

Tavaliselt olen tahtnud osta aga siis näitab alati et mängu pole stockis siis ei julge osta ka :S?


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
oo[K]i[E];2396719']Tavaliselt olen tahtnud osta aga siis näitab alati et mängu pole stockis siis ei julge osta ka :S?

 

No hetkel on 5 mängu laos olemas. Saad CD-key 5-15 minutiga pärast makse sooritamist.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui mängu pole stockis, siis osta julgelt, neil on seal aktiivsed adminid, kohe kui tuleb tellimus ja mängu stockis pole, siis nad uuendavad stocki. Saad mängu ka suht ruttu ikka kätte. Ma olen ise mitu korda ostnud nii ja olen mängu kätte saanud vähem kui tunni ajaga.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Praegu otsiks tiimikaaslasi, randomitega ei saa väga midagi teha kuna alustad repairi lasevad nad juba 50%ga minema, koos keegi ei püsi. Hetkel olen engineer ja lahti stinger+igla ja javelin.

 

Lisasin listi. Minigaeg võiks teha küll pela. Ise pelan igapäev pmst v.a nädalavahetused.

 

Kes tahab koos pelada, siis ID pmi.

Muudetud liikme Loser'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.