Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tegi keebi purele , 5+ vend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pointless.png

 

Mitte kellegile ei soovita sellist ebaprofesionaalset "orja" .

Ei vasta ega reageeri kunagi, kuid kui küsid kellegilt teiselt siis nendega suhtleb.

Viisakas oleks vähemalt anda teada, et ei saa rääkida või on busy, aga kui talle sellekohta märkus teha siis on jultumust öelda "Disrespect".

Olen püüdnud 3 päeva temaga ühendust saada. Eelmine kord jäi vestlus poolepealt katki ning inimene lihtsalt ei vastanud enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No johhaidii serverid on ikka korrlaikult p***es ime, et suutsin üldse lõpule selle asja viia. O.o Wave 60-63 tegin 16 hpga.

Hetkel ei tasu enne midagi küsida kui serverid korras rsil. Sellist kogemust enam ei soovi läbi elada :D

firecape.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
debiilik? kas mina solvasin sind? täiesti tohman oled, aga siiski jah. Mõtetu vaielda pubekatega. Ignosid ära mu? palju õnne.

 

Eesti keel oleks ennem vaja ära õppida, tõesti praeguses olukorras ei näe antud teenusepakkuja juures mingit viga. Ega tal oma asjadega ka vaja tegeleda :D

 

 

 

EDIT:

 

#Olen räige gravedigger

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.