Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 5 UK SMS PINNI SOL-iDE EEST AINULT TÄNA!! KIIRE!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei soovita ! Minu lasi üle ,aga kahjuks ei saanud tõestust .


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange tõestus üles ja las saab banni.

Niisama süüdistamisest erilist kasu ei ole ju:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita. MSN'is punnis vastu, et kanna ikka korraga, mis ma jupi kaupa ikka jaman. Pakkusin 120 eeku sollides, et 50+10 alguses, siis peale pnni saamist 50 +10 uuesti. Kuid ei, ütles, et ei viitsi jupi kaupa n*ssida. Et jah, panin msni kinni, aga õnneks lõpetasin varem ära, vb oleks scammind, ei tea. Kui ta mobla numbrit küsisin, siis vastas, et mobla kukkus lompi. Küsisin, kus elab, vastas, et Annelinns Kalda 3-7, vist. See on Tartus. Siis küsisin, kuhu ma sollid pean saatma, vastas ta, et tapapoiss1- . Küsisin, et mida v*ttu, sa ütlesid, et elad Tartus. Ta vastas mingi kokutamise järel, et see ta sõbra oma. Nii see diil sinna jäigi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.