Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Microphone jacki probleem.

Küsimus

VIP

Tervist,

 

 

On selline probleem siis, et ma kuulen staatilist heli/pininat kui ma panen listen to mic ja kui ma jätan listen to mic peale ja siis ühendan suvalise 3.5mm otsa sinna mic jacki siis ikka kuulen seda staatilist heli. Klappide probleem see ei ole. Alles hiljuti vahetasin emaplaadi ka ära. Headset on Steelseries Siberia V2. Ise mõtlesin, et ostan välise helikaardi, see peaks põhimötteliselt selle korda tegema, aga see pole normaalne, et see sahiseb nii. Oskab keegi aidata, olen suht palju googlest otsinud, aga edutult.

Heli staatiline heli on siis selline: http://vocaroo.com/i/s0jG9JhZTwcu

 

Ette tändades Pludu

Muudetud liikme Pludu'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Proovin järgi.

//Ei muutnud midagi, selle sahina tugevus tuleneb recordimist heli tugevusest, aga samas kui mul see recordimis heli on madal siis ei kuule jällegi mind.

Kõik abi on oodatud! (Kui teate kust veel leida seda vidinat siis andke teada. http://gaming.ee/e-pood/steelseries-siberia-usb-soundcard/ )

Muudetud liikme Pludu'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Seda ma tean, sellega ma saan testida kas see staatiline heli on alles, see pole koguaeg sees mul. Panen selle tööle kuulen staatilist heli siis panen kinni ja lindistan heli...ikka sama sahin.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

sound driverid korras?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Jap, enda teada küll, 2 korda olen re-installi teinud. Muusikat kuulates jms probleemi pole. Ainult mic'iga on probleem. Kui mul Realtek sound driverid olid siis seal enhancementides oli selline valik nagu sound supression vms, sellega sai selle sahina ära, aga praegusel helikaardil seda pole ja Realteki ka ei saa tömmata(emaplaat ei toeta)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.