Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MM 2014 üldarutelu

2014 aasta jalgpalli maailmameister?  

136 liiget on hääletanud

  1. 1. 2014 aasta jalgpalli maailmameister?

    • Brasiilia
    • Horvaatia
      0
    • Mehhiko
      0
    • Hispaania
    • Holland
    • Tšiili
      0
    • Austraalia
      0
    • Kreeka
      0
    • Elevandiluurannik
    • Jaapan
    • Uruguai
    • Belgia
    • Inglismaa
    • Itaalia
      0
    • Šveits
      0
    • Prantsusmaa
    • Argentiina
    • Bosnia & Hertsogoviina
      0
    • Iraan
      0
    • Nigeeria
      0
    • Saksamaa
    • Portugal
    • Ghana
    • USA
      0
    • Venemaa
      0


Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

NUMBER OF WORLD CUP PLAYERS BY LEAGUE

 

105 England's Premier League

81 Italy's Serie A

73 Germany's Bundesliga

62 Spain's Primera Division

47 France's Ligue 1

34 Russia's Premier League

26 Mexico's Liga MX

24 Turkey's Super Lig

22 Portugal's Primera Division

22 USA's MLS

 

 

NUMBER OF WORLD CUP PLAYERS BY CLUB

 

15 Bayern Munich

14 Manchester United

13 Barcelona

12 Chelsea

12 Juventus

12 Napoli

12 Real Madrid

10 Arsenal

10 Liverpool

10 Manchester City

10 Paris Saint-Germain

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hispaania koondis on see aasta just veelgi tugevam ma arvan, kuna nägid sa ehk selle aasta Hispaania liiga esi kolmikut? Selline kõva lahing käis seal, et jahm..mõlemad Hispaania klubid olid CLis finaalis, üks langes poolfinaalist välja..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hispaania koondis on see aasta just veelgi tugevam ma arvan, kuna nägid sa ehk selle aasta Hispaania liiga esi kolmikut? Selline kõva lahing käis seal, et jahm..mõlemad Hispaania klubid olid CLis finaalis, üks langes poolfinaalist välja..

Ega siis Hispaania liigas vaid hispaanlased mängi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline -ENRIX-

Ise pole eriline jalgpalli fänn, võibolla aasta jooksul 1-2 mängu vaatan ära, kui sedagi, kuid nüüd otsustasin, et vaatan need mängud ära. Nii palju ma ikka tean, et Hispaania on tulnud korduvalt maailmameistriks ja tänu sellele hääletasin ka nende poolt. Kedagi muud ma lihtsalt valida ei osanud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saksamaa võidab! :D


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma nüüd ei saagi aru, kas mäng algab kell 22:10 või 23:00? Või hakkab avatseremoonia hoopis kell 22:10 koos otseülekandega?

 

Minu andmete järgi hakkab 22:10 avatseremoonia.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Portugal võiks võtta üleüldiselt, siis oleks moos.

Aga tänase mängu võidab Brasiilia, selles enam kui kindel, kuigi horvaatiagi võib üllatada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yep, väga ebakindlalt mängib Brasiilia...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Neymar väga hea ikka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ennustasingi kusjuures Brasiilia 3:1 võitu, kes veel ei tea kes skoorisid, siis kaks lõi Neymar (ühe penaltist), esimese turniiri värava (omavärava) lõi Marcelo ning viimase värava lõi Oscar varbaga. Jääme homset ootama. =)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga kehv algus minu arvates Brasiilia poolt, väga inetu sukeldumine ning Neymarilt väga lohakas penalti, mis Horvaatlaste kahjuks raami siiski läks. Samuti kahju, et Horvaatial ei jopanud, olid mitmedki head pealelöögid. Kui Horvaatial oleks näiteks Mandzukic väljakul olnud, oleks neil ka rünne veel teravam olnud. Minu jaoks tundus kahtlane ka Brasiilia kolmas, sest kui keskväljal rünnak alguse sai, siis minu arust (mulle vähemalt tundus), et Ramires mängis rohkem meest kui palli. Väga lohakas oli ka Brasiilia kaitse, Horvaatial polnud lihtsalt lõpetajat (minu nägemuse järgi mandzukicit), kes oleks tehniliselt ette võtnud ja mõned 1-1 olukorrad ära teinud.

Arvestades seda, et Brasiilia on suurfavoriit, siis minu arvates mängisid nad puuduliku meeskonnaga Horvaatia vastu kehvasti. Kahju, et Nichimura väristama hakkas.

Mina usun, et Brasiilial see aasta finaali asja pole, tundub kuidagi liiga ülehinnatud sats.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sukeldumine? Ma arvan, et iga üks oleks sellises olukorras kukkunu, kui tõmmatakse õlgadest!!!!!!!

Mis 1-1 olukorras see mandzukic sul teeb, tahaks ka näha! Ja mis üle hinnatud? Ega jah, jutu järgi saab aru, et Ronaldo fan boy?

Muudetud liikme RedBeRRy.=]'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2428400']Sukeldumine? Ma arvan, et iga üks oleks sellises olukorras kukkunu, kui tõmmatakse õlgadest!!!!!!!

Mis 1-1 olukorras see mandzukic sul teeb, tahaks ka näha! Ja mis üle hinnatud? Ega jah, jutu järgi saab aru, et Ronaldo fan boy?

 

Võta prillid eest, neymari fanboy.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2428400']Sukeldumine? Ma arvan, et iga üks oleks sellises olukorras kukkunu, kui tõmmatakse õlgadest!!!!!!!

Mis 1-1 olukorras see mandzukic sul teeb, tahaks ka näha! Ja mis üle hinnatud? Ega jah, jutu järgi saab aru, et Ronaldo fan boy?

 

 

Teda vaevu puudutati, ise viskas pikali.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.