Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MM 2014 üldarutelu

2014 aasta jalgpalli maailmameister?  

136 liiget on hääletanud

  1. 1. 2014 aasta jalgpalli maailmameister?

    • Brasiilia
    • Horvaatia
      0
    • Mehhiko
      0
    • Hispaania
    • Holland
    • Tšiili
      0
    • Austraalia
      0
    • Kreeka
      0
    • Elevandiluurannik
    • Jaapan
    • Uruguai
    • Belgia
    • Inglismaa
    • Itaalia
      0
    • Šveits
      0
    • Prantsusmaa
    • Argentiina
    • Bosnia & Hertsogoviina
      0
    • Iraan
      0
    • Nigeeria
      0
    • Saksamaa
    • Portugal
    • Ghana
    • USA
      0
    • Venemaa
      0


Soovitatud postitused

SUPERVIP

Fred tipus ei ole kõige parem lahendus, pigem võiks seal olla Pato, keda pole koondises. Neymar tegi paar head esitust, kuid lõpus jäi natukene puudu. Brasiilia saab veel Kolumbiast jagu, aga Saksamaaga läheb väga raskeks, sellise mänguga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Brazil MMi finaalis või võitjana näha on sellise mängu järel küll raske näha. Argentiina pea alustuseks Belgiat võitma lols

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Holland 0 - 1 Mehhiko (56' min)

48' Giovani dos Santo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Holland ei jõua kuskile, Argentiina ja Brazil finaal tuleb :D

Brasiiilia mängib täpselt nii nagu loodetaks, et Neymar mängu ära teeb. Samasugune ühemehe meeskond nagu Portugal. Muidugi korraldajamaa eelis on suur, arvestades tingimusi kus MM toimub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Brasiiilia mängib täpselt nii nagu loodetaks, et Neymar mängu ära teeb.

 

Neymar küll üksinda nüüd mängu ära ei tee, kuid kindlasti suur tähtsus. Portugalis Ronaldol on suurem tähtsus, kuna seal pole väga tuntud mängijaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu arvates on Brasiilias kõik head inviduaalsed mängijad, tundub, et manager ei oska neid kokku mängima panna.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Neymar küll üksinda nüüd mängu ära ei tee, kuid kindlasti suur tähtsus. Portugalis Ronaldol on suurem tähtsus, kuna seal pole väga tuntud mängijaid.

Mängu ülesehitus on olenemata mängijate nimekirjast tema järgi üles ehitatud.

 

Hetkel ilusaim värav MM'il minu arvates.

YearlyFabulousCaiman.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega viga ei ole jah. Mulle meeldivad kaugelt löödud jalaga ikka ning peaga löödud on minu arvates igavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega viga ei ole jah. Mulle meeldivad kaugelt löödud jalaga ikka ning peaga löödud on minu arvates igavad.

 

Van persie värav oli jah suht igav.

 

Robben veab ikka mõnusalt hollandit, eluvormis. Teda vist vihkavad kõik, kes selle meeskonna poolt ei ole, kus tema mängib. Aga keegi ei saa öelda, et ta hea mängija ei ole, vähemalt sel mmil. Ronaldo (trikimees)

 

Go holland!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle Vine järgi ütleks, et mängis rohkem üle.

10341438_1088473121192903_4486209673521281356_n.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
https://vine.co/v/MFgBWT7j03K

 

Oli pentaltit väärt või ei?

 

Kuigi olen Hollandi pooldaja, siis vist pigem ei olnud penalti. Kui ta oleks varba peale astunud ei oleks Robben nii suure hüppega saanud kukkuda, vaid kiiremini ja ikka alla mitte üles poole peale kontakti :D Samas ei saa kohtunikku süüdistada, sest isegi vine või video pausi peale panemisel ja põhjalikul uurimisel ei saa 100-protsendilist selgust (vähemalt mina ei saa).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle Vine järgi ütleks, et mängis rohkem üle.

10341438_1088473121192903_4486209673521281356_n.jpg

 

Esiteks, costa astus de vrij'le jala peale, marques astus robbenile jala peale. Teiseks, vähe on neid hollandi fänne, kes ütlevad, et ei olnud dive. Marques oli lihtsalt loll, et ta seal täkklima läks, ega ainult loll ei kuku sellises momendis, kõige vähem robben.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ega ainult loll ei kuku sellises momendis, kõige vähem robben.

 

Sellest ma saan muidugi aru, su tiim vajab võitu ja on parim koht diveks. Iga loll diveb seal. Aga, see pole lihtsalt ilus ka ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellest ma saan muidugi aru, su tiim vajab võitu ja on parim koht diveks. Iga loll diveb seal. Aga, see pole lihtsalt ilus ka ;)

 

Seda küll, kaotajameeskonna fännide jaoks väga raske. Sarnane olukord nagu eesti-holland vahega, et mehhiko kukkus world cupilt välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Küsimus ei ole selles kas mängija käitus õigesti või mitte. Antud situatsioonis loomulikult tegi õige otsuse ning andis oma meeskonnale seeläbi suure võimaluse. Pigem läheb see FIFA kapsaaeda. Kui MM'il kasutataks väravajoone kohtunike oleks äärmiselt suure tõenäosusega teeninud Robben ning kaasa arvatud kõik need teised "sukeldujad" sellises olukorras kollase. Äärmiselt palju vigu kohtunike poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsimus ei ole selles kas mängija käitus õigesti või mitte. Antud situatsioonis loomulikult tegi õige otsuse ning andis oma meeskonnale seeläbi suure võimaluse. Pigem läheb see FIFA kapsaaeda. Kui MM'il kasutataks väravajoone kohtunike oleks äärmiselt suure tõenäosusega teeninud Robben ning kaasa arvatud kõik need teised "sukeldujad" sellises olukorras kollase. Äärmiselt palju vigu kohtunike poolt.

 

Oleks olnud nn "reisisaatja", mida kasutab UEFA, siis poleks jah penaltit määratud. Võiks nad kasutada samasi süsteeme (UEFA ja FIFA) väravajoonetehnoloogia, reisisaatjad jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õnneks on Kreeka nüüd väljas ja Costa Rica pääses edasi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Prantsusmaa 2:0 Nigeeria.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saksamaa ei suuda midagi vastu panna Alžeeriale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Suurel määral taktikaline eksimus. Keskkaitsjad äärtel, kes liiguvad keskväljale jättes kaitseliini vaid 2 meest, ei toida. Thank god et Mustafi vigastada sai ning Lahm lõpuks äärele liigutati. Äärte kaudu rohkem teravust rünnakutele.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.