Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

kahtlane vend, pikalt käisime üksteise tehinguhistorit läbi, vaidlesime kumb peaks ette käima ja ei jõudnud kokkuleppele. olin nõus isegi 33%+33%+33% ette tegema, aga keeldus sellisest maksevormist. mille polnud samuti nõus näitama. olge ettevaatlikud!

 

summa oli ka 115,5 euri, nii et täitsa arvestatav

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no loomulikult olen mina kahtlane vend kui sa ütled mulle et ime lah*i vms, sina lisasid mind ja hakkasid ajama kõva jutuga et ma pean sulle ette andma kuna sul rohkem tehinguid, ma pakkusin teha nii et pool ja pool aga 3 tradet on juba liiga palju kardan et jagexile võib nii paremini vahele jääda, tehinguid on sul küll rohkem jah aga sellise jutuga nagu sul hakkasin mõtlema et kuidas sa neid tehinguid küll said, sa võisid küll 1b müüa rs3 nagu sa rääkisid aga ma olen rs07 väärtuses samapalju müünud kuigi mul vähem tehinguid, ju sa siis 1-10m kau pa tehinguid aind teinud ja feedbacki korjanud endale vms, mul oli teine ostja ka olemas ja ütlesin sulle siis et jääb ära ma ei hakka 3 tradega müüma + sa veel käskisid mul kuskile minna mingile vennale raha näidata ja jube kiire oli sul sis ma ei tahtnud tegemist teha lihtsalt, olen kahtlane vend et sulle ära ütlesin? ja sis logi muidugi välja ja saada mind mun*i imema veel enne kadumist, aga tänud bumpi eest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.