Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Pikk aeg möödas. Tagasi Eestis ja nüüd käidud 4 päeva trenni tegemas:

 

Päev 1: 1,5 ringi, chin-up ja pull-up, kükid, kodus kordamööda kätekõverdusi ja kõhulihaseid 100 ja üle.

Päev 2: Sama

Päev 3: Tuli meelde link mida üks street workoutis jagas: Madbarzi kavad, tegin toda

[spoiler=chest]

chest+routine+beginners.jpg

 

 

Väga rahul olen sellega, dipid jäävad ainult ära kuna selliseid kange ei leidu seal ja ei hakka ühe harjutuse pärast otsima ka.

 

Päev 4: Proovisin [spoiler=abs]

abs+in+park+routine+beginner.jpg

 

 

Kuid siin on n.ö teine tähendus beginneril, kuna tee mis tahad jalgu ma niimodi sinna üles ei saanud nagu leg raisel näitab.

 

Üleüldse olnud alati, et iga kord kui abse teen, ei tunne, et lihasvalu tuleks ja tunnen nagu teeks tühja. Keegi harjutusi jagada tahab absidele siis laske aga hea käia.

 

 

Praegu veidi tihe on see graafik, rakveres ja paides käidud nüüd homme veel igale poole, aga üritan korraliku 100 kätekõverdust ära saada päeva peale, et tühja ei läheks. Soome jõuab juuli keskel ja seal saab trenni paremini paika panna. Niiet kellel tahtmist võib mind veel nädala jooksul kohata stroomi ranna jalgratta silla juures olevate kangide juures.

 

Ma olen üsna kindel, kui umbes 45-kraadisel kaldel ülestõmbeid teha, siis tõmbab väga korralikult läbi. Kõhulihaseid peaks tegema maxed out, nii palju kui jõuad.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ühe korra või mingi 3-5 tsüklit mõne minutiliste vahedega? Ja kuidas keha olema peab, jalad kuskil lockis, õhus või kuidas?

 

Lockis. Teed umbes 4-5 tsüklit ja iga tsükliga lased maxi, nii palju, kui jõuad. Tsükliliste aeg vahepeal vali ise, kuidas tunned. Peale seda sul kõhulihased metsikult valutavad ja tunned, kuidas veri nendesse voolab.

 

Kui sa tahad küljepealsetele lihastele trenni teha, siis istu mingi pingile, tõsta jalad kronksu, lase selg ka pisut tahapoole (vaata, et sirge oleks), võta mingi puupakk kahe käega kätte ning hakkad mõlemale poole seda pakku liigutama.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära põe. Mina keskkooli uude kooli läksin, siis enne oli selle kooli vendadega juba ütlemisi ja lubati tappa anda. Paar hõõrumist oli ja kuu-kahe pärast olin juba omas elemendis.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiksid panna pildid enne trenni tegemist ja mis nüüd sinust saanud on.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.