Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Harbiston Gaming

Soovitatud postitused

Avamiseni pole palju jäänud. Endiselt otsime liidreid fraktsioonidele.

Täpsem info http://harbiston.eu/showthread.php?t...pid=791#pid791

 

Avamisega teeme ka ühe loosi mängijate vahel. Täpsem info ja reeglid siin: http://harbiston.eu/showthread.php?tid=105&pid=861#pid861

Muudetud liikme 'D0G''i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

R.I.P. Harbiston, see õhtu oli tore.

 

hGzr11u.png

 

© Exemplary.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Läbi kukkunud projekt teil poisid, käisite tuimalt teisi laitmas ja ülbitsemas, lame lihtsalt, ei soovi teile edu sest nvn siit ei saaks kunagi asja :)

 

Tõsi on sinu jutu esimene pool. Teine pool iseloomustab sind ennast, käid teistele kõike nina alla hõõrumas, ise kõige feilim vend üldse oma projektidega.

 

Ma imestan, et viitsisite kuni avamiseni arendada seda kui see nii halb GM teie arust oli. Suur pettumus igatahes. Lootsin enamat siit.

 

Ma alustasin GMi kirjutamist siis, kui olin veel suhteliselt algaja. Oleksin tahtnud terve GMi pmst ümber kirjutada ning ilmselgelt mul polnud motivatsiooni, kui nägin juba nädal enne avamist ette ära, et siit ei tule midagi. Oleks lihtsalt pidanud kogu asja üldse hiljem avaldama, 5 kuud seisis see asi püsti ning ilmselt selletõttu kadus huvi juba palju ära.

 

Aga võib L&A ära liigutada.

Muudetud liikme Heat.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.