Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Minecraft host

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere!

 

Kas keegi teab mingit korralikku välismaa või Eesti minecraft serverite hosti, milles oleks eestlastel hea laggita mängida ning ei ole DDoS-sid DDoS-side otsa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fragnetist kunagi võtnud serverit - vaata disk spaceiga ette kindlasti, praegu vaatasin järgi ja pakuvad 50GB aga kunagi ei ole see nii (lihtsalt reklaamiks pandud). Mul oli nii, et iga päev iga tund tegi serverist backupi ja see tähendas, et mul oli kasutuses 20GB ja peale teist päeva võeti server tuimalt maha, ei öeldud midagi ning peale mitut tundi sain alles serveri tagasi. Kiire support tavaliste MC küsimuste jaoks kuid kindlasti mitte kui su server suletakse või midagi, muidu kõik OK ja kohti kus server asub ka väga palju (võta kindlasti Rootsi kui peaksid sealt tellima ;))


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Fragnetist kunagi võtnud serverit - vaata disk spaceiga ette kindlasti, praegu vaatasin järgi ja pakuvad 50GB aga kunagi ei ole see nii (lihtsalt reklaamiks pandud). Mul oli nii, et iga päev iga tund tegi serverist backupi ja see tähendas, et mul oli kasutuses 20GB ja peale teist päeva võeti server tuimalt maha, ei öeldud midagi ning peale mitut tundi sain alles serveri tagasi. Kiire support tavaliste MC küsimuste jaoks kuid kindlasti mitte kui su server suletakse või midagi, muidu kõik OK ja kohti kus server asub ka väga palju (võta kindlasti Rootsi kui peaksid sealt tellima ;))

 

Kui tuimalt maha võetakse server, siis mõtlen, et sealt pole mõtekas tellida. :D

Kuskil hostis mingi sms paneel on ka või sms skriptid peab ise sebima?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui tuimalt maha võetakse server, siis mõtlen, et sealt pole mõtekas tellida. :D

Kuskil hostis mingi sms paneel on ka või sms skriptid peab ise sebima?

 

Kuule, ole nii tubli nüüd ja tee esimene server üle pika aja, mis ei ole selleks tehtud, et väikestelt raha röövida ;)

 

Tõin välja lihtsalt ühe halva aspekti sellel hostil (ja arvatavasti ka ainsa) niiet kui sa pmst palju ruumi ei kasuta (ma mõtlen nüüd tõsiselt >10GB) siis julgelt rentima, siiski nii palju asukohti ja Rootsis asuv server perfektne Eesti jaoks.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Kuule, ole nii tubli nüüd ja tee esimene server üle pika aja, mis ei ole selleks tehtud, et väikestelt raha röövida ;) (...)

Kuskilt peab see raha ju tulema ja paraku Minecrafti sihtgrupp on selline, nagu ta on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

BeastNode.com

Hind võib kallim olla, kuid see on seda väärt.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
BeastNode.com

Hind võib kallim olla, kuid see on seda väärt.

 

Lähim koht on hollandis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui tuimalt maha võetakse server, siis mõtlen, et sealt pole mõtekas tellida. :D

Kuskil hostis mingi sms paneel on ka või sms skriptid peab ise sebima?

 

Buycraft on hea asendus sms paneelile.. saad ka webshopi lisaks sms teenustele


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fragnetist kunagi võtnud serverit - vaata disk spaceiga ette kindlasti, praegu vaatasin järgi ja pakuvad 50GB aga kunagi ei ole see nii (lihtsalt reklaamiks pandud). Mul oli nii, et iga päev iga tund tegi serverist backupi ja see tähendas, et mul oli kasutuses 20GB ja peale teist päeva võeti server tuimalt maha, ei öeldud midagi ning peale mitut tundi sain alles serveri tagasi. Kiire support tavaliste MC küsimuste jaoks kuid kindlasti mitte kui su server suletakse või midagi, muidu kõik OK ja kohti kus server asub ka väga palju (võta kindlasti Rootsi kui peaksid sealt tellima ;))

 

Endal pole fragnet-iga sellist jama olnud, muidu jah väga hea host on, olen seal hostis olnud 2-3 aastat.

 

Kui tuimalt maha võetakse server, siis mõtlen, et sealt pole mõtekas tellida. :D

Kuskil hostis mingi sms paneel on ka või sms skriptid peab ise sebima?

 

Karl Erik müüs (arvan, et müüb siiamaani) sms script-i, mis töötab väga hästi, ise ostsin talt.


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Buycraft on hea asendus sms paneelile.. saad ka webshopi lisaks sms teenustele

 

Buycrafti ei saa Fortumoga siduda.

Kui vaja, siis võin müüa Finatic Hostingu SMS paneeli scripti.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal ka väike probleem, tahaks verygames hosti tellida aga ei ole väga tellimismeetodit... mille kaudu keegi muidu on tellinud endale hoste? õigemini maksnud nende eest.

 

(facepalm)

Ainukene viis on pangakaardiga maksta (rofl) Kui just hosti omanik su mingi sõber pole, et siis kätte maksta


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal ka väike probleem, tahaks verygames hosti tellida aga ei ole väga tellimismeetodit... mille kaudu keegi muidu on tellinud endale hoste? õigemini maksnud nende eest.

Krediitkaart/Paypal on ainuke võimalus. Paypaliga on mugavam, saad otsekorralduse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu kogemused VeryGamesiga pole just parimad. Olin mõned kuud tagasi nende klient ja pidevalt oli jama, et paneelis ei töötanud stop/restart nupud. Kui midagi nendest töötas, siis oli see ainult restart, sest stop nupuga tegi samuti restardi. Sai nendega ka ühendust võetud, aga korda nad seda probleemi ei suutnud teha. Samuti ei ole võimalik konsoolist saata käsklusi serverile. Serveriteenus oli üsna OK, aga suurema mängijate hulgaga viskas lagi ikkagi sisse.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.