Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ettepanek -->

Soovitatud postitused

Võiks teha mingi sellise asja, et need kasuajad, mis on bannitud, need nagu kustutataks lõplikult ära, et ei oleks ühtegi nende posti vms infot, siis ei oleks nagu seda nõmedat asja, et kui vaatad kellegi teemat, ja siis jälle mingi 5 tükki on postitanud, kes on nüüdseks banned, kes oleks nagu iseenesest selle poolt ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei oska poll teha :D Ja vahet pole ju, kui oldakse nõus, siis kirjutatakse, kui mitte siis kirjutatakse et ei ole nõus ja kõik, vahet erilist pole ju nagu :P

 

Seal postituse all vms peaks olema.Ja paljud ei kirjuta.Vaata ntks teemasid kus ka poll.Palju palju rohkem on pollis hääli kui postitusi.Tee ikka poll.Vanad kasutajad kes pole igiammu siin käinud(üle 1,5aasta ntks?) ja bannitud accid ära kustutada,samuti nende teemad ja postitused.Aga sellega kaasneks suhteliselt suur segadus.Niiet ei tea tegelt.Põhiliselt ikkagi poolt:).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No siis oleks ju eriti tore teemasi lugeda

 

postitaja 1 : sa imed

postitaja 2 : ****

postitaja 3 : mingi kahtlane tüüp see postitaja 1

postitaja 2 : ma tean minig ****rast juh

 

hiljem näeks tekst nii välja :

 

 

 

postitaja 2 : ****

postitaja 3 : mingi kahtlane tüüp see postitaja 1

postitaja 2 : ma tean mingi ****rast juh

 

, ehk ei saa asjale pihta mille üle vaieldakse vms ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Born @ Barrows

Omg , kui kõik bannitud kasutajad ära kustutada siis saavad nad kohe uued teha ja admin ei saaks Ip kontrolligi teha .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Omg , kui kõik bannitud kasutajad ära kustutada siis saavad nad kohe uued teha ja admin ei saaks Ip kontrolligi teha .

 

Jah, aga lahe on vaadata küll, igas teemas üks bannitud vend on postitanud midagi, ja igatipidi saavad bannitud tüübid omale uusi kasutajaid teha, see ei täheda et kui sa loll oled, siis teised ka on, ei ole, ainult sina oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei poolda, ma ei taha et mul ärimees ära kustutakse, vahetevahel on lahe sees käia.

 

Mis seal nii lahedat on siis?

Ja btw võta oma signa maha juba, sa leimid sellega ainult :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bensiin+tikud plz.

VASTTTTTTTTTTTTTTTTU.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

seda küll, esiteks need las olla alles meie süsteemi pärast, teiseks ega see ei sega ju?

1-2 bannitud kasutajat on võibolla mingis vanemas teemas, vaevalt see segab.

ja põhjuseid on veel mida ma ära ei too.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.