Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist,

 

Räägin siis täpsemalt, GameMiner on tore lehekülg kus jagatakse iga tund mitmeid mänge ja mitte veel vähe, et seal loosides osaleda peaksid olema seal registreeritud.

Vaja läheb:

-Steami kasutaja

-Kood: 47201215e16909d196a763e4504214b3

-http://vk.com kasutajat. (Registreerimine käib lihtsalt ja kiirelt kui ei ole) Parimate soovidega, NATO,

Koduleht: http://gameminer.ru/

Parimate soovidega,

NATO,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Steamgifts imeb vilinal, eelistan gameminerit... vk.com kontot pole kunagi vaja läinud seega mida fakki sa ajad?

Seal on connect by steam ja see kutsekood ei aita mitte millegagi kui steami väärtus alla 100 doltsi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle ütles, et kutsekoodita saab siis registreerida, kui väärtus üle 200usd. Just sayin'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cool story bro, steami väärtus peab ikka nõutust kõrgem olema ;)

Ma võin ka neid koode jagada, kui steami väärtus nullilähedane pole kasu ikka midagi, ma saan ainult pluss 1 gold


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suur osa giveawaydest on "Scammid", inimesed lihtsalt ei anna CD keysi/gifte, lihtsalt trollivad. Vaata paljude "usaldust" alla 80%.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, selleks, et sandpitist välja saada on vaja viite loodud ja hea tagasisidega giveawayd.

Sandpitis ei maksa asjad nii palju goali, juhuks kui tõesti on scammer.

 

Ja kui kasutaja saab piisava arvu (number on väga väike) denied gifte/keysid siis ta bannitakse ja steamrep tõmmatakse miinusesse, ehk edaspidi on sul raske steami vahendusel trade teha kuna suurem osa välismaalasi teevad oma trade backgroumdi sealt vaadates või tuginedes su steamtrades repile.

 

Näiteks võin tuua alles nädal tagasi juhtunud keissi, kus osalesin sandpit giveaways mille ka võitsin, saatis mulle duplicate key panin decline key ja kuna tal juba oli üks varasemalt denied key ning 48h hiljem ta mulle töötavat keyd ei saatnud, ta banniti - 2 declined in a row.

 

 

Seal on suurem osa siiski legit giveawayd, kuna üks loodud giveaway suurendab su võiduvõimalust tunduvalt.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võitsin mängu "Air Conflicts: Secret Wars". Aktiveerisin küll ära, aga ei usu, et mängima hakkan. Lootsin selle mänguga $1000 account value kokku saada, aga kus sa sellega.. $999.42.. Järgmise mänguga koos :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas giveaway võib seal lehel teha ka key'ga? Leidsin nn. õpetuse vaid gifti kohta.

 

EDIT: Leidsin ise juba. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Andsin seal ära üleliigse dead space ja mark of the ninja.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.