Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Serious Gaming Fort Carson Roleplay is back!

Soovitatud postitused

Milline imeline server, vastasin RP testis ära 29 ülikahtlast küsimust ning siis tuli küsimus, et kas stuntimine on lubatud ning ülla ülla, siin serveris on see lubatud. Palun vaadake oma RP test üle, seal oli veel paar sellist kahtlast küsimust ning soovitan soojalt seda testi lühendada mingi 20 küsimuse jagu.


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Stuntimine on keelatud, seal küsis Stuntimine keelatud/lubatud või säärast, pidi valima ja ma olen 100% kindel,et ma panin nii.

Või oli vastusevarjant Jah/Ei ja õige oli Jah. Midagi ajad segi? Animitest, lisan kui saan arvutisse gmile ligi, hetkel ei ole võimalik.

 

Üle pika aja on rekordarv 16, 17.11.2013 20.40-20.50. Täname kõiki ja loodame,et ka jääte mängima. Igastahes üle 2 nädala jälle on ime saabunud.

http://www.upload.ee/image/3711831/sa-mp-000.png

 

Up! Up! Täna tuli 24 ära. Täpsem info: https://www.facebook.com/sgamingeu?ref=hl meie facebookis.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei ole ülbe. Pigem nimetaks ennast ''karm aga õiglane'' parem ikka, kui pugeja123. Ei harjuta ennast mängijaskonna ees mingiks selliseks. Vahel karm, vahel annan ka mingis asjas alla, kuid see juba oleneb olukorrast ja teemast endast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käituge inimesega normaalselt ja tema käitub teiega normaalselt. Kui hüppama hakata, siis ei ole midagi imestada kui vastaspool samamoodi vastab. See, et ta on serveri omanik ei tähenda, et ta peaks laskma enda kallal hüpata ja tõmmelda. Lihtsalt väike näpunäide edaspidiseks eluks.

 

Minule on Serious siiamaani väga korraliku serveri omanikuna silma jäänud. Korralikult midagi küsid, siis saad ka korraliku vastuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wavecom


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No aga wavecomi leht on mis? Sest googelsse panan annab nii palju eri riikide omasi :D

http://www.wavecom.ee/


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei näe selles midagi halba, et ta üritab juba mitmendat korda, samuti oled sa ise ka teinud. Sa küsid, et miks ta seda teeb? Vastus on ilmselge ju, minu arvates soovivad kõikide serverite omanikud, et tema server oleks just see parim, mis lööks läbi ja ilmselgelt soovib seda ka tema. Ehk tuleb tal nüüd paremini välja, Serious, võiksid natukene kirjeldada mida sa nüüd teed teisiti, et läbi lüüa.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cppu, mis sa ka oled mingi kolm-neli korda seda üritanud teha, ikka nagu midagi välja ei tule, võiksid veidikene ennast peeglist vaadata, enne kui siin vinguma tuled. Käid kõikide serveri teemade all karjumas, et läbi kukkunud server, läbi kukkunud server. Igastahes, edu serveriga!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MadRound ma ei tulnud tegelikult siia vinguma, sinu arusaam on väga vale. Ei ma pole kolm ega neli korda üritanud, kui olen teinud siis olen teinud. Teist korda tõin ELS-i alles välja :) Kuigi enne olin selle väikse summa eest ära müünud.

 

Aga edu sellegipoolest Serious, kunagi sai koos möllatud ka isegi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Varasematest asjadest ma üritan uueks avamiseks teha kõik, mis eelnevalt polnud tehtud. Nimelt olid mõned mittekõlblikud "kerged" probleemid serveris, millele lahendust ei saanud ja hiljem ei olnud ka aega ja jäi mingiks 1-2 kuuks asi unarusse, nagu ma maininud, kui leian aega siis hakkan uuesti tegelema, lähimal ajal kindlasti server ei avane, kuna kõigega läheb aega, kuna tahan kindel olla,et ei ole mingit asja, mis jälle paari kuu pärast teeb serveri nulliligidale.Cppu, mis see su perset torgib,et mina serverit teen? Minuarust on minu need 3 sRP projekti kõik tulnud paremini välja, kui sinu tehtud serverid. Edu läheb alati vaja ja äitäh selle eest. Äitäh ka teistele arvamuste eest. Kes tõesti huvitatud meie vanast serverist, võiks iga päev vähemalt korra foorumist pilgu üle vaadata, mujal me aktiivsemalt ei tegele, kui seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.