Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:lvl 123 (total 1961, 7x99skilli)

Soovitatud postitused

Tere

 

 

Panen müüki oma kasutaja Oktakallus,põhjuseks on see,et ei tegele enam rs iga.Olen konto ainuke omanik seda alates lvl 3 mest peale.

Pildil on toodud minu hetkeline panga seis mille saab ostja kaasa,kuid mis on ühtlasi ka hinna sees.

http://img238.imageshack.us/my.php?image=mk12345jr8.jpg

Hindu pakkuge siin ja tõsisema soovi korral lisan sind msn i ja seal räägime edasi.

Oleks tore kui kiirelt tegutsete.Panga väärtus ulatub ligi 230-250m

Tehke oma pakkumisi hind 6000-7000

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pane ikka rohkem pilte:P

 

Aga muidu ta on usaldatav.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Level 114 + 400kr?Või rohkem?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Lol.

Kui sa müüd acci koos pangaga, siis peaks olema acci hind kõvasti suurem kui 5k:D

Selle 160m eest saab juba 4,5k eesti rahas + veel asjad mis sul pangas on + Veel Kasutaja :D:D

Kasutaja hind peaks olema üle 10 k :D

 

Soovitan.

OSTKE ÄRA HEA KASUTAJA


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lol.

Kui sa müüd acci koos pangaga, siis peaks olema acci hind kõvasti suurem kui 5k:D

Selle 160m eest saab juba 4,5k eesti rahas + veel asjad mis sul pangas on + Veel Kasutaja :D:D

Kasutaja hind peaks olema üle 10 k :D

 

Soovitan.

OSTKE ÄRA HEA KASUTAJA

 

TÄnan toestuse eest.JA nii see on et acci hind oleks kõvasti rohkem koos pangaga,kui mina seda saada tahan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TÄnan toestuse eest.JA nii see on et acci hind oleks kõvasti rohkem koos pangaga,kui mina seda saada tahan

 

soz for OT, aga ütle mulle üks inimene kes paneks runescape peale 10 000?:D

ma arvan et selliseid noorikuid on vähe kellel on võimalus sellist raha acci peale panna.hinnal muidu pole viga pmst midagi kui arvutama hakata asju jne mis seal oli.aga mina arvan et see hind käib lastel üle jõu:D aga noh eks sa ise tead mis oma kasutajaga teed.Gera sai näiteks vist 8k oma kasutaja eest?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
soz for OT, aga ütle mulle üks inimene kes paneks runescape peale 10 000?:D

ma arvan et selliseid noorikuid on vähe kellel on võimalus sellist raha acci peale panna.hinnal muidu pole viga pmst midagi kui arvutama hakata asju jne mis seal oli.aga mina arvan et see hind käib lastel üle jõu:D aga noh eks sa ise tead mis oma kasutajaga teed.Gera sai näiteks vist 8k oma kasutaja eest?:D

 

Selliseid on küll ja acc oleks ka seda väärt,kuid mina hinda niikõrgele ei tõstaks,sest tean et nii rikkaid pole palju:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.