Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Võib tööd pakkuda.

 

Jälle töö valmis!


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Üldiselt ei hoia töid alles. Ja sain eile uue läppari ka nii, et arvuti suht tühi töödest. Viimased tööd, mis olnud: uploadi leht, epood, veebilehe disain.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

13. Oktoober sai kasutajaga diil kokkulepitud,kuid senini ei ole lubatud asjad valmis (poolraha maksin ette) Kuigi jah, natukene ta ka täitis oma kohustust kuid mitte täiesmahus.

Algusest peale asi venis,nädalane paus ei olnud Tema jaoks probleem.

Nüüd eirab skypes.

DunMan, kui juhtud seda lugema ole ausmees -tee töölõpuni, või maksa osa raha tagasi!

Ei ole mõtet võtta tööd millega Sa hakkama ei saa. Tänu sinule olen ka reaalselt kliente/raha kaotanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis töö täpsemalt oli, millega ta hakkama ei saanud? On tegu juriidilise isikuga?

 

Hetkel jääb see Meie vahele mis tööga tegu oli, kuna kasutaja DunMan lubas asja lõpule viia.

Kui kahe nädala jooksul valmis ei ole, lisan vestluse meie jutuajamisest-sealt loeb ka välja mis tööd tegematta jäid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Hetkel jääb see Meie vahele mis tööga tegu oli, kuna kasutaja DunMan lubas asja lõpule viia.

Kui kahe nädala jooksul valmis ei ole, lisan vestluse meie jutuajamisest-sealt loeb ka välja mis tööd tegematta jäid.

 

Oli leping tehtud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru, miks sa viivitad sellega. Mina ja Kristjan küsisime kaks olulist küsimust: On tegu juriidilise isikuga ja kas leping oli tehtud? Ma eeldan, et kuna sa väldid meie küsimustele vastamist, siis vastus on ilmselge "Ei". On mul õigus? Telefoni teel olete suhelnud, ehk on inimesel arvuti katki või saanud infarkti või midagi kolmandat veel?

Tegemist jah juriidilise isikuga,kuna töömaht on suhteliselt väike siis ei sõlminud lepingut!

Ei, arvuti tal ei ole katki, Skypes on ta online.

21. November lubas töö lõpule viia, või osa ettemakstud raha tagasi kanda, viimane varjant sobiks mulle isegi rohkem, laseks kellegil pädevamal inimesel töö ära teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

12.Okt saatis kasutaja borkao kirja:

 

Tere.

Kui hetkel Sul tööd ei ole võin alates homsest pakkuda, (domeen aktiveerub homme)

Nimelt vaja ülesse ehitada vägakorralik e.pood opencarti peale.

Logo kujundamine, vajadusel disaini otsimine (endal kahjuks disaini otsimiseks eriti aega ei jätku) Pmst kõik mis e-poe loomise juurde kuulub

Üks suurim ja aeganõudev töö on e-poodi toodete lisamine, jah tooted tuleb käsitsi ja ükshaaval lisada, kuna ei saanud tarnijatelt vajalikku faili millega kõik tooted importida. Esialgul suurusjärgus 200 toodet.

 

Tee mulle esialgne hinnapakkumine.

Mõlema osapoole sobivusel väiksemaid töid pikaajaliselt pakkuda.

Sai lepitud, et maksab 65eur milles 30eur kandis ära ning 35eur pidi maksma siis, kui töö tehtud. Nii siis tegin logo ära ning rääkisime ja talle sobis, et jääb see algne opencarti kujundus. Tooteid lisasin 178 ning tõesti 22 viimast toodet lisasin täna ära kuna oli vahepeal kiired ajad ning sai seda ka mainitud.. Mainiks ära ka, et tooteid pidin ühest teisest epoest maha copyma ning pildid netist otsima kuna seal epoest, kus oli vaja maha copyda oli watermark piltidel. Samuti oli vaja lisada tooteid mis olid kirjutatud piltidele. Leian, et minu töö on tehtud 200toodet jms olemas ning minu poolt antud isikuga rohkem koostööd ei tule. Leppisime kindlas asjas kokku mitte, et järsku tekib kuskit pmts sama palju tooteid otsa veel, mis sai kokku lepitud. Oleks kohe mainitud, et töö sellisena välja näeb siis poleks vastu võtnudki seda. Lepinguid jms meil pole ja tegelen eraisikuna jah. Samuti võid siia skype tekstid lisada seal näha kuidas tekib vaikselt tööd juurde.. Ning skype on mul 24/7 telefonis sees kuigi need tekstid ei jõua alati kohale...(skype bug)

Muudetud liikme Glaza'i poolt

Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, ei vaidlegi vastu ,et töömaht suurenes vastavalt sellele oleks ka tööhind teine olnud.

Sul oli võimalus tööle EI öelda, miks sa siis seda ei teinud

 

Pakkusid ka välja, et tõlgid ise Eesti keelde,ca pool raha said ette nagu soovisid- aga kuhu jäi lubatud töö?

 

Kahjuks või õnneks mul ei ole tahtmist siin vaielda-Las asi jääb nii nagu on, diil?

Kirjutasin siia teemase,kuna ka sinuga lihtsalt muud moodi ei olnud võimalik ühendust saada!

Üks asi on veel natukene imelik, kui sa tööd alles alustasid said kirjad alati ju kätte, vähemalt vastuse sain.....

 

Paar pilti http://imgur.com/a/o9wBH

Muudetud liikme borkao'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sellest, et töö tasu teine oleks olnud polnud mingit juttu. Selle tõlkimise pakkusin oma vabast tahtest välja ning seda ei olnud algselt kokku lepitudki. Mul on need failid pmts tõlgitud kõik kuid ei näe mingit põhjust hetkel miks peaksin neid sulle andma.

 

Järgmine kord, kui kellegilt hakkad teenust tellima siis mõtle läbi mida tahad ja siis alles telli..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle tõlkimise pakkusin oma vabast tahtest välja ning seda ei olnud algselt kokku lepitudki. Mul on need failid pmts tõlgitud kõik kuid ei näe mingit põhjust hetkel miks peaksin neid sulle andma.

 

Järgmine kord, kui kellegilt hakkad teenust tellima siis mõtle läbi mida tahad ja siis alles telli..

 

Ma küll lubasin ,et ei hakka vaidlema, kuid ma ei saa tähelepanu juhtimatta jätta :D

 

Vaadake ka pilti kus oli tõlkimisest juttu- Tühjad lubadused ....Mina täitsin lubaduse ja kandsin sulle €

 

Loeme asja lahendatuks .

Kaua tehtud kaunikene

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

... http://www.upload.ee/image/4385015/Untitled.png

 

Ma räägin, et selle pakkusin ise juurde kuigi tasu sellest ei muutunud nagunii.. Alguses lootsid tasuta netist seda üldse saada.

Aga jh vahet pole sel enam.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
....Mainiks ära ka, et tooteid pidin ühest teisest epoest maha copyma ning pildid netist otsima kuna seal epoest, kus oli vaja maha copyda oli watermark piltidel. Samuti oli vaja lisada tooteid mis olid kirjutatud piltidele....

 

Mina oleksin sellel hetkel ettemaksu tagasi kandnud ja töösuhte lõpetanud... Vabandust väga, aga see ei ole normaalne, et kellegi teise tööd peab kopeerima.


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina oleksin sellel hetkel ettemaksu tagasi kandnud ja töösuhte lõpetanud... Vabandust väga, aga see ei ole normaalne, et kellegi teise tööd peab kopeerima.

 

Pole mingit põhjust ettemaksu tagasi kanda kui ta on põhimõtteliselt selleks hetkeks juba mingi osa tööst valmis teinud, lihtsalt oleks kokkulepitud asjad valmis teinud ja ülejäänu osas pikalt saatnud.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga 5+ asi mis teeb. Soovitan.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Võib tööd pakkuda.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mees teab mis teeb, millegiga hätta ei jäänud.

Nädalaga tegi lehe valmis, soovitan soojalt. Hinnad on ka väga mõistlikud võrreldes teiste pakkujatega. :)

Lehte on võimalik vaadata klikkides mu signatuurile.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ootan pakkumisi :)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.