Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

No tee seda mis seal kirjas. Logi rs lehel acciga sisse, ja vaata billing seaded üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kuidas see võimalik on ? Ma müüsin talle enda telefoniga ostetud pinni.. Eesti pinni ? Kuidas see võimalik on, et poiss süüdistab mind pinni tagasi võtmises? On see üldse võimalik ?!?!


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kuidas see võimalik on ? Ma müüsin talle enda telefoniga ostetud pinni.. Eesti pinni ? Kuidas see võimalik on, et poiss süüdistab mind pinni tagasi võtmises? On see üldse võimalik ?!?!
?

 

Ta pole siin teemas ju mitte kedagi süüdistanud? Igatahes vaata ikkagi oma billing settinguid oma accounti alt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Propaan, ta e iolegi süüdistanud, aga minult ostsis viimase pinni..

 

Muud üle ei jää, peab 32€ kinni maksma siis.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Asi oli kõik selles et Amadeos tellis pini kuigi see yletas ta telefoniarve kuuliimiti mille tõttu võttis EMT raha tagasi ja selle tõttu läks mul kasutaja lukku ehk suht kopsakas summa tuleb selle asja eest välja käia, et kasutajaga uuesti mängida.


2

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.