Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tahvelarvuti ost 150€

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Täpsusta, 10 või 7 tolli?

Ise soovitaksin seda http://www.1a.ee/arvutitehnika/tahvelarvutid/goclever_tab_orion_70_l_keyboard_4gb Endal olemas, töötab ja väga kiire (neljatuumaline ARM Cortex kiirusega 1GHz, ajab asja ära ka nõudlikule mängurile) ning kaasa saad veel sellise nahast ümbrise, kus on sisseehitatud klaviatuur.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga ütle mulle mõni neljatuumaline firmakas 80 euri eest? Ei saagi... Asuse ja Samsungi hinnad on nii laes, et odavaima eest pead 200 vähemalt välja käima. Turul on olemas häid tahvelarvuteid, mis ei ole küll firmakad, kuid võimsad ja kvaliteetsed. Endal on GoClever juba 2 kuud olnud, pole mingit probleemi esinenud veel...

 

EDIT: Eksisin, praegu saab Asuse Memopadi 169 euri eest, specid enamvähem samad, ainult hind 2 korda suurem...

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma aus oleks, siis 150€ eest ei saa sa korralikku tahvlit. Tuttavad ostnud igasuguseid prestigiosi ja asju 200€ eest, täielik bs. Isa ostsid Galaxy Tab 3, jah 3. Ning väga korralik isend ning õel on iPad 2, ka korralik, ei anna võrreldagi odavate hiinajunnidega.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ühetuumaline 1.2GHz jääb lahjaks, hakkab hakkima.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostsin vennale GoClever´i, töötas 3 päeva super hästi ja see lõpetas töötamise, viisin garantiisse ja vastati, et jahutus ja protsessor on täiesti läbi.

Ei soovita.

Siis ostsin talle Acer´i ja see töötand juba 5 kuud.

http://www.onoff.ee/arvutid-ja-lisad/tahvelarvutid/acer-ntl1vee003/


Pealkirjata.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tablakatest mida osta ongi Samsung või Apple tooted, ülejäänud on kokku visatud sitakäkerdised.

 

Sa oled ikka tõsine puupea ? Oled lugenud kunagi või uurinud midagi tablakatest enne kui postitad ?

Nexus 7 teise generatsiooni omale ei saa minuarust küll midagi vastu.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled ikka tõsine puupea ? Oled lugenud kunagi või uurinud midagi tablakatest enne kui postitad ?

Nexus 7 teise generatsiooni omale ei saa minuarust küll midagi vastu.

 

Jah, ma usun, et tean nendest kindlasti rohkem kui sina. Olen hooldanud ja remontinud erinevaid tablakaid. Teiseks oled sa ise debiilik, sa ei saa 150eur eest mingit nexus 7 tablakat!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah, ma usun, et tean nendest kindlasti rohkem kui sina. Olen hooldanud ja remontinud erinevaid tablakaid. Teiseks oled sa ise debiilik, sa ei saa 150eur eest mingit nexus 7 tablakat!!

 

Ja mis 150-st Eurost sa räägid Samsungi või Apple puhul ?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

150 eest sa midagi normaalset ei saa. 250-300 eest juba leiab midagi, Samsung Galaxy Tab näiteks.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutatud samsung tablaka võid väga vabalt 150eur eest saada, uuri natuke ringi ja leiadki. Apple oma tõepoolest ei saa, kuna õuna märk maksab kõvasti rohkem.

 

Oleksid võinud esimeses postituses siis ära märkida, kas ostad kasutatut või uut.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan sul natuke oodata, kuna prg. tuli välja Samsung Tab 3 ning Tab 2 hind langeb kõvasti sain ise 300 kätte, kuskil nägin 259 juba.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ära vaata neid Prestigiosi ja GoClevereid, täielik saast. Ära parem osta ja hoiad kokku selle 150€. Sa saad ainult läägava tableti, 2 sõpra tegid juba selle vea ostsid 200€ eest prestigio ja gocleveri, puhas pask.

Kogu raha ja osta Samsung Tab või Õun.

Samsung Tab 3 on juba väga ammu väljas Olümpic, isa omab seda juba 2 kuud keskelt läbi. Lihtsalt Eesti turg on saast ja see jõuab nii hilja siia.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r

Ise sain iPadi 180€ eest kätte. (Isa tutvuste kaudu - kasutatud)

Aga jah, soovitaks vaadata Õuna või Samsungi poole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõtlen veel seda asja' date=' oktoobri keskel ostan, aga kas see GoClever sobib või siis mitte?[/quote']

 

GoClever saab siin küll ÜÜRATULT palju kriitikat, kuna tegemist ei ole nn "firmakaga". Mul on GoCleveri tahvel keskeltläbi juba 4 kuud olnud, probleeme sellega esinenud absoluutselt ei ole. Kõik mis räägitakse, on puhtalt kasutajas endas sees. Ese püsib, kui kasutad hästi. Minu soovitus on, et kui sul on vaja kuni 150€ eest mõni vahend saada, mine GoCleveri poole, 90 juurikat pole kuigivõrd suur summa. Mina näiteks ei leia ÜHTEGI neljatuumalist tahvelarvutit, mille hind oleks alla 150 euro...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See neljatuumaline on küll midagi mäda. 80€ ja neljatuumaline, palju tal õige rami ja videokaarti on?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suur Apple ja Nexus 7 võrdlus. Kel viitsimist ja huvi võib lugeda.

Samsung jätke küll mängust välja. Sama aeglased kui kilpkonnad.

 

http://blog.laptopmag.com/apple-ipad-mini-vs-google-nexus-7


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.