Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

http://services.runescape.com/m=news/an-important-message-from-mod-mmg

[video=youtube;-kx5H9ziXiI]

 

Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis uus update, et goldfarmereid peatada.

Asi peaks toimima, nii et uued esemed "Bonds" on siis põhimõtteliselt eksisteerivad mõlemas maailmas ja lubatud jagexi poolt. Ehk sa võid neid osta ruuni millide eest ja võid osta päris raha eest ja vice-versa. Ehk sa võid ruuni millide eest osta otse membershippe või runecoine või runefest ticketi. See annab ka võimaluse "raha uputada" ehk vähendada mängus olevat raha, ehk kõik rikkurid saaksid osta membershippi ja teisi asju, mis vähendaks nende raha kogust ja seetõttu aitab kaasa ka ruuni majandusele. Mina sain igatahes nii aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2 varianti näen siin, kuidas jagex failida seeb sellega:

1.:

Taust:

-bondidega tahetakse rwt pirukast suur tükk lõigata

-mul on kliente, kes minu teada kulutavad 1000€+ iga kuu, see oleks 235 bondi kuus eeldusel, et nad lepivad väiksema hulga millidega.

-bonde hakatakse enim kasutama membu jaoks

Mehhanism:

-hardcore ostjad pumpavad mängu bonde täis

-tekib ülepakkumine (1000€ on 117 kuud membut)

-bondide hind langeb > milli hind tõuseb

-iga kell odavam mustalt turult osta

-musta turu hind langeb mingil määral, aga jääb paremaks jagexi omast, sest alati leidub neid, kes riskida ei taha ja ostavad kalleid jagexi mille, hoides bondide pakkumist kõrgel

 

2.:

Taust:

-jagex tahab goldfarmerite äri hävitada (yeah, right :D )

-aga ei taha mängu nii perse keerata, et keegi enam mängida ei viitsi

Mehhanism (käivitub siis, kui ei toimu bondide ülepakkumist):

-jagex hakkab bondidega mille müüma

-hetkel on jagexi millid kallid aga arvestades, et goldfarmerid hakkavad kõik millide eest membut ostma, see hind võib tõusta

-4.25€-se bondi eest hakkab saama enam ja enam mille

-goldfarmeritel ei jää muud üle kui hinda alla lasta, sest muude erinevuste puudumisel on jagexil suur konkurentsieelis

-bondide gp-hind tõuseb veel, sest niikaua kui goldfarmerid veel äri teevad, peavad nad odavamalt mille müüma ja samas ikkagi membusid ostma, et toota

-tuleb hetk, mil 4.25€ eest saab naeruväärselt suure hulga mille (40m pole mingi liialdus, pikemad müüjad mäletavad 0,12€/m hindu vahepeal - seda olukorras, kus ikka goldfarmiti)

-jagex paneb bondide väärtusele piiri, aga goldfarmerid ei pea siin midagi piirama

-goldfarmi millid on ikkagi odavamad, must turg on kaotanud osa kliente, aga toimib endiselt, sest "trusted" müüjatelt ostmine on kiire, lihtne, odav, turvaline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kui alguses oli RWT ja rsgp ostmine keelatud, siis nüüd nad ütlevad, et mis siis ikka, las see turg olla alles, aga meie tahame sellel turul ainukesed müüjad olla.

Seal videos on, et ära bännitud üle miljoni boti, pooled on umbes membud = ~4 miljoni eurone kasum puhtalt bottide pealt + siis veel legit mängijad.

Tundub, et Jagex tahab lihtsalt kasumit kordades suuremaks saada. Arvatavasti kaotab ta jälle mingi osa mängijaid, sest need updated pikas perspektiivis tüütavad legit mängija ära.

Põhimõtteliselt nüüd on siis võimalik osta endale KÕIKE, ennem oli ikka nii, et prooviti seda raha kinni hoida ning kasutajate kiiret arenemist piirata, et mäng oleks huvitavam. Nüüd aga Jagex ise lubab RSGP'd hakata müüma = kasutajad arenevad kiirelt ning kaob mängu mõte.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina näen krediitkaardi ja paypali petturite armeed, kes seda süsteemi abusema kohe hakkab.

 

Varastatud kaardi/paypaliga ostetakse Jagexilt bond, mis müüakse kohe GE-s edasi ja millid müüakse IRL raha eest kellegile kolmandale maha.

 

Krediitkaardi päris omanik teeb chargeback, Jagex kaotab raha. Mis Jagex edasi teeb? Võtab sellelt inimeselt, kes bondi GE-s ostis, bondi ära? Vaevalt küll.

Kui Jagex selle pettuse lõpuks avastab, siis seda nn. musta GP-d jälitada on suht võimatu, kuna selleks ajaks on ta tõenäoliselt käinud läbi kümnete kontode.

 

Ja sellist skeemi ei peata ka see 10% maks untradeable-i tradeableks muutmisel, see maks võib ka 50% olla - aga krediitkaardipetturite jaoks on kõik ikkagi kasum...

 

Ühesõnaga, Jagex on loonud ideaalse platvormi rahapesuks + see süstib ikkagi nn. tühja raha majandusse, mida varem tegid / praegu teevad botid.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas ma olen ainuke jobu, kes ei saa aru, kuidas see süsteem peaks goldfarmereid peatama?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Varastatud kaardi/paypaliga ostetakse Jagexilt bond, mis müüakse kohe GE-s edasi ja millid müüakse IRL raha eest kellegile kolmandale maha.

 

Krediitkaardi päris omanik teeb chargeback, Jagex kaotab raha. Mis Jagex edasi teeb? Võtab sellelt inimeselt, kes bondi GE-s ostis, bondi ära? Vaevalt küll.

Kui Jagex selle pettuse lõpuks avastab, siis seda nn. musta GP-d jälitada on suht võimatu, kuna selleks ajaks on ta tõenäoliselt käinud läbi kümnete kontode.

 

Kui jagex tõestab ära, et ta andis kauba krediitkaardil oleva raha vastu siis ei saa seda tagasi tõmmata, peaks nii olema, oleks loogiline...

Sama ka paypalis, kui tõestad ära, et oled legit kauba andnud raha eest, siis ei saa raha tagasi tõmmata.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui jagex tõestab ära, et ta andis kauba krediitkaardil oleva raha vastu siis ei saa seda tagasi tõmmata, peaks nii olema, oleks loogiline...

Sama ka paypalis, kui tõestad ära, et oled legit kauba andnud raha eest, siis ei saa raha tagasi tõmmata.

 

Chargebacki saab alati teha. Nii krediitkaardiga, kui ka paypaliga. Elektrooniliste maksevahenditega ei ole kunagi turvalisust.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Chargebacki saab alati teha. Nii krediitkaardiga, kui ka paypaliga. Elektrooniliste maksevahenditega ei ole kunagi turvalisust.

 

Alati võib teha, aga kui Jagexil tõestab ära, et ta andis kauba vastu siis nad ei saa midagi.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alati võib teha, aga kui Jagexil tõestab ära, et ta andis kauba vastu siis nad ei saa midagi.

 

Sõna unauthorized payment võidab alati case. Vahet pole kas nad tõestavad vms, aga kui keegi on kasutanud võõrast kaarti, saab alati kaardi omanik raha tagasi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas ma olen ainuke jobu, kes ei saa aru, kuidas see süsteem peaks goldfarmereid peatama?

ega eriti vist ei peatagi. EVE onlinel on ka selline asi käigus ja must turg õitseb edasi.

 

Mina näen krediitkaardi ja paypali petturite armeed, kes seda süsteemi abusema kohe hakkab.

 

Varastatud kaardi/paypaliga ostetakse Jagexilt bond, mis müüakse kohe GE-s edasi ja millid müüakse IRL raha eest kellegile kolmandale maha.

 

Krediitkaardi päris omanik teeb chargeback, Jagex kaotab raha. Mis Jagex edasi teeb? Võtab sellelt inimeselt, kes bondi GE-s ostis, bondi ära? Vaevalt küll.

Kui Jagex selle pettuse lõpuks avastab, siis seda nn. musta GP-d jälitada on suht võimatu, kuna selleks ajaks on ta tõenäoliselt käinud läbi kümnete kontode.

 

Ja sellist skeemi ei peata ka see 10% maks untradeable-i tradeableks muutmisel, see maks võib ka 50% olla - aga krediitkaardipetturite jaoks on kõik ikkagi kasum...

 

Ühesõnaga, Jagex on loonud ideaalse platvormi rahapesuks + see süstib ikkagi nn. tühja raha majandusse, mida varem tegid / praegu teevad botid.

 

kuld :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina näen krediitkaardi ja paypali petturite armeed, kes seda süsteemi abusema kohe hakkab.

 

Varastatud kaardi/paypaliga ostetakse Jagexilt bond, mis müüakse kohe GE-s edasi ja millid müüakse IRL raha eest kellegile kolmandale maha.

 

Krediitkaardi päris omanik teeb chargeback, Jagex kaotab raha. Mis Jagex edasi teeb? Võtab sellelt inimeselt, kes bondi GE-s ostis, bondi ära? Vaevalt küll.

Kui Jagex selle pettuse lõpuks avastab, siis seda nn. musta GP-d jälitada on suht võimatu, kuna selleks ajaks on ta tõenäoliselt käinud läbi kümnete kontode.

 

Ja sellist skeemi ei peata ka see 10% maks untradeable-i tradeableks muutmisel, see maks võib ka 50% olla - aga krediitkaardipetturite jaoks on kõik ikkagi kasum...

 

Ühesõnaga, Jagex on loonud ideaalse platvormi rahapesuks + see süstib ikkagi nn. tühja raha majandusse, mida varem tegid / praegu teevad botid.

 

Seletasid ilusti ära, ei kujuta ette kuidas Jagex selle vastu kavatseb võidelda sel juhul.

 

Aga Jagex on aina rahaahnemaks läinud pärast seda kui juhtkond/omanik vahetus vms. (correct me if i'm wrong)

Tuleb oodata mõned kuud, eks siis ole näha mis saama hakkab.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui jagex tõestab ära, et ta andis kauba krediitkaardil oleva raha vastu siis ei saa seda tagasi tõmmata, peaks nii olema, oleks loogiline...

Sama ka paypalis, kui tõestad ära, et oled legit kauba andnud raha eest, siis ei saa raha tagasi tõmmata.

 

Welcome to paypal. 1. sul on võimalus oma krediitkaardiga tagasi tõmmata ja öelda, et sina ei teinud seda ostu, olgugi, et tegid. 2. kui sa kasutatud varastatud krediitkaarti, siis on paypal veelenam kohustatud raha tagasi andma.

 

Eestis tundub see imelik, et kuidas niimoodi raha tagasi saab, aga usas on see normaalne, et kui keegi su krediitkaardiga ostab midagi, mida sa ise ei ostnud, siis pank tagastab sulle kogu raha ja seda teeb ka paypal. Oma paypali äri alguses langesin ka petturluse ohvriks ja keegi kasutas mu krediitkaarti, et saada mu paypali parool ning siis ostis netist hulga asju ja siis sain ma need chargebackida täielikult. Moneybookers sellist asja näiteks ei luba, aga kuna ma lasin oma pangal (LHV pank) asju ajada, siis said nemad moneybookersist raha tagasi.

 

Tegelt see isegi ei ole imelik Eestis kuna sa kuna üldjuhul isegi internetipangas võimalik teatada krediitkaardi valetehingutest ja siis raha tagasi saada (ankeet antakse).

 

Vastu näppe saab alati müüja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Welcome to paypal. 1. sul on võimalus oma krediitkaardiga tagasi tõmmata ja öelda, et sina ei teinud seda ostu, olgugi, et tegid. 2. kui sa kasutatud varastatud krediitkaarti, siis on paypal veelenam kohustatud raha tagasi andma.

 

Eestis tundub see imelik, et kuidas niimoodi raha tagasi saab, aga usas on see normaalne, et kui keegi su krediitkaardiga ostab midagi, mida sa ise ei ostnud, siis pank tagastab sulle kogu raha ja seda teeb ka paypal. Oma paypali äri alguses langesin ka petturluse ohvriks ja keegi kasutas mu krediitkaarti, et saada mu paypali parool ning siis ostis netist hulga asju ja siis sain ma need chargebackida täielikult. Moneybookers sellist asja näiteks ei luba, aga kuna ma lasin oma pangal (LHV pank) asju ajada, siis said nemad moneybookersist raha tagasi.

 

Tegelt see isegi ei ole imelik Eestis kuna sa kuna üldjuhul isegi internetipangas võimalik teatada krediitkaardi valetehingutest ja siis raha tagasi saada (ankeet antakse).

 

Vastu näppe saab alati müüja

 

Lubab ka seda moneybookers, kui neile helistada ja seletada, et mina ei ole tehingut teinud.

 

Sellist asja ei luba PM, WMZ ja selgesti ka btc.

Juttude kohaselt olevat ka Perfect Moneys läinud läbi chargebackid, aga ise seda veel kohanud ei ole.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhimõtteliselt kui see variant nii lihtne oleks võiks iga krediitkaardi omanik ju endale neid jubinaid osta ja hiljem chargebackida oma eurod.

 

Põhimõtteliselt saab jah, aga siis ta peab kujundama selle krediitkaardi kasutamise nii, nagu keegi võõras oleks ilma tema loata seda kaarti kasutanud.

Ehk siis mingi erinev IP tema tavalisest IP-st jne.

 

Aga see pole nii lihtne sellesmõttes, et sa ei saa omale tasuta bonde tekitada nii. Kui Jagex kaotab raha, siis nad kuidagi võtavad selle mingil viisil sinu rs kontolt tagasi. Tõenäoliselt võtavad bondi ära ja tekitavad su rs kontole negatiivse krediidi.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda muidugi, kuid ma mõtlen just seda, et kui eksisteerib nö. legaalne ja illegaalne turg RSGP osas, siis ei tohiks olla petuskeemi autoril väga suurt probleemi sellegi poolest, kuna kaardiga saab oma bondid kätte ja bondid müüdud. Rsgp müüa kellegile kokkuostjale soodsa hinnaga maha ja põhimõtteliselt olekski ju probleem nagu kadunud. Siis enam see ei huvita kas on kontol negatiivne krediit või midagi.

 

Aga ega ma ei ole kindel ka, ma põhimõtteliselt ainult spekuleerin siin, kuna ei ole ise veel kordagi seda süsteemi nende bondidega ametlikult proovinud ega uurinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda muidugi, kuid ma mõtlen just seda, et kui eksisteerib nö. legaalne ja illegaalne turg RSGP osas, siis ei tohiks olla petuskeemi autoril väga suurt probleemi sellegi poolest, kuna kaardiga saab oma bondid kätte ja bondid müüdud. Rsgp müüa kellegile kokkuostjale soodsa hinnaga maha ja põhimõtteliselt olekski ju probleem nagu kadunud. Siis enam see ei huvita kas on kontol negatiivne krediit või midagi.

 

Aga ega ma ei ole kindel ka, ma põhimõtteliselt ainult spekuleerin siin, kuna ei ole ise veel kordagi seda süsteemi nende bondidega ametlikult proovinud ega uurinud.

 

 

Jah, nii see võib minna, mis tähendab, et tavakasutajal oleks väga ohtlik musta turu RSGP-d osta, ehk nad ostaks ainult Jagexilt, et mitte oma konto pekki keeramisega riskida. See võibki olla Jagexi kaval plaan musta turgu summutada. :D

 

Samas, selline update tehti mängus EVE Online umbes 4 a tagasi, ja kullapoed on siiamaani püsti...


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tahaks uskuda, et kui ostad bonde ja müüd need edasi, teed chargebacki ning miinus krediidi saab bondide ostja, kolmas iski. Siis ei julgeks osta ju keegi bonde kaasmängijatelt, mis tähendaks, et need oleks mõttetud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.