Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Veebikodanik.png

AVATUD KAUAOODATUD VEEBIKODANIK SERVER!

 

 

Miks just meiega?

Vastus on lihtne, meil on lõbus ning mängiva kutsuv seltskond, igasugused ideed, tagasisided kõik on oodatud.

Peaasi, et saaksime serveri teha nii mängijate sõbralikuks kui mängijatele meeldiks ja nad oleks nõus seal mängima.Tehinguid tegema teistega jne kuna server on alles uus siis seal pole alguses kõike mida te vajate ning selleks on kõik ideed ja muu oodatud.Serveris on ka loterii Mida suurem võit seda parem (Miks?) kuna server pole nagu muud serverid vaid hinnad oleme püüdnud teha enamvähem sarnased päriseluga nt:Maja maksab 200,000 tavaline 2 korruseline, ning serveris on ka jobs.

 

Kogemusi?

Kogemusi on mul eelnevast serverist mida ma omasin, aga peale suve läks maha põhjuseks rahvast ei käinud põhipõhjus on see, et 1.6.4- hele on vähe cracked lauchereid , et inimesed kellel pole premiumit saaks mängida.1 võimalus tava premium laucheriga mängima saamiseks tuleb lihtsalt nett korraks välja lülitada ja vajutada play offline .

 

Põhiinfo

IP:178.238.235.242:25604

Cracked MC: Siin

slotte:24( Vajaduselt suurendame)

Foorum: Hetkel puudub.

SMS TEENUSED: Olemas

Olete oodatud.

P.S 17.sept loodame, et saame ka avalikustada meie cs serveri ip ;)

Lihtsalt palju teha sellepärast pole veel jaganud IP´d

Muudetud liikme VeebiK'i poolt
Tekstistiil muudetud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tektsi stiil on väga häiriv.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

[h=2]SUUR EHITAMIS BUG PARANDATUD![/h]mida see peaks tähendama nüüd?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
SUUR EHITAMIS BUG PARANDATUD!

 

mida see peaks tähendama nüüd?

Tervist Revilo, ma lihtsalt vastan sulle siis ära, et sa saaksid teada mis serveris toimus.Nimelt olin ma unustanud kustutamata jätta EssentialsProtect mille tagajärjel ei saanud mängijad ühtegi plokki maha panna ega lõhkuda ja siis kui see sai parandatud tuli veel bug, et spawnis sai griifida kuid prott oli peal lihtsalt seal oli vale flag pantud- Kõike Paremat ; )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist Revilo, ma lihtsalt vastan sulle siis ära, et sa saaksid teada mis serveris toimus.Nimelt olin ma unustanud kustutamata jätta EssentialsProtect mille tagajärjel ei saanud mängijad ühtegi plokki maha panna ega lõhkuda ja siis kui see sai parandatud tuli veel bug, et spawnis sai griifida kuid prott oli peal lihtsalt seal oli vale flag pantud- Kõike Paremat ; )

 

Ma eeldan, et jutt käib ikka essentialsantibuildist, sest essentialsprotect ei takista ehitamist minuarust? (modifyworld ja essentialsantibuild ei tööta koos ja seetõttu ei saa inimesed ehitada)


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Oleks teadnud, et alustades saab endale allolevad asjad, poleks serverisse tulnud. Suur miinus minu arvates ning peaksite seda muutma.

VeebiK.JPG

Vabandust tõesti, see jäi mul ühest teisest configist sisse ja ma mõtlesin, et muudan ära, aga ära unustasin praegu asun seda parandama.

 

//parandatud

 

Ma eeldan, et jutt käib ikka essentialsantibuildist, sest essentialsprotect ei takista ehitamist minuarust? (modifyworld ja essentialsantibuild ei tööta koos ja seetõttu ei saa inimesed ehitada)

jah just mul endal tuli viga sisse

Muudetud liikme VeebiK'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan ka installida kõik essentials pluginad [motd on natuke sassis: double nimi + rank ja country asemel näitab aint %country (EssentialsGeoIP puudumise tõttu)]

Muudetud liikme T3hPr0z'i poolt
edit

no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.