Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere.

 

Mis nime alt ma ebayst leian fake beatsid? Kellegil on kogemusi nendega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kogemusi on, jõledad asjad on. Mõeldud ainult eputamiseks healjuhul, mingit kvaliteeti seal näha ei saa... Kui tahad kvaliteeti, hinda ja samas ka natuke eputada, võta Pioneerid. Kvaliteet paigas, odavaimad saad a la 15 euri kätte ja firma eputamiseks ka piisav.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kogemusi on, jõledad asjad on. Mõeldud ainult eputamiseks healjuhul, mingit kvaliteeti seal näha ei saa... Kui tahad kvaliteeti, hinda ja samas ka natuke eputada, võta Pioneerid. Kvaliteet paigas, odavaimad saad a la 15 euri kätte ja firma eputamiseks ka piisav.

 

+1, endal on ka tavalised inear pioneerid, üli hea sound ning üsna tagasihoidliku kuid hea väljanägemisega klapp


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuttav just tellis kuskilt, 5€ tükk aga heli ei olnud just kõige parem imo. Kui vaja võin uurida kust tellis.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, olen mitmeid Beats by Dre fake versioone testinud ja ei kvaliteedi üle küll kurta ei saa. Neid erinevaid..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

C4NDY omad on ka odavad 10€-sed klapid, aga häält teevad hästi ja bass on parem, piisavalt parem kui 15€-sed Philipsi klapid on. Bassi on, kõrva istub hästi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kui te mõtlete in-ear klappe, siis mulle väga ei istu need. Ebamugavad ja väga ei taha kõrvas püsida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Julgen ka Pioneer'i klappe soovitada. Ostsin ühed odavamad (~14€) ning olen rahul, igatahes paremad kui Sony omad 25€ eest. Viimased lõpetasid heli edastamise umbes kuu peale soetamist. :D

 

Endal ka 25€ Sony in-earid aga lasevad heli läbi päris palju :/


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.