Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

Tegime ajutise kommuuni, mis sarnaneb tavalise SA-MP Eesti Kommuuniga, kuid selles on ka erinevusi. Kui Sul on huvi seal foorumis näiteks reklaamida oma serverit, jagada teistele enda ideid või ise saada targaks, siis on see foorum üks teine Eesti Kommuun, kust hakkad abi saama ja ise teistele abi andma. Hetkel on foorum uus ja liikmed alles registreeruvad, sellepärast on foorum tühjavõitu, see paraneb umbes kuu aja jooksul. Loodan positiivset tagasisidet!

Registreeru, logi ja hakka uurima, võibolla Sind see huvitab.

 

Lehekülg: s-gaming.eu

 

Küsimuste korral saatke PM või lisage skype.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eee.. mis see nüüd mulle annab, kui ma regan kommuuni, millest keegi pole kuulnud või lähen vähemalt kohta, kus on aktiivseid liikmeid kes mind ka raatsivad aidata ehk?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
//...// Kui Sul on huvi seal foorumis näiteks reklaamida oma serverit, jagada teistele enda ideid või ise saada targaks, siis on see foorum üks teine Eesti Kommuun, kust hakkad abi saama ja ise teistele abi andma. Hetkel on foorum uus ja liikmed alles registreeruvad//..//

Kes abistab? Muidugi mitte sina... Ei näe kahel kommuunil erinevusi, kuna mõlemates saab mänguserverit reklaamida või siis abi küsida. Sinu "kommuun"il pole mõtet.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

JRISETH, kust ma sulle kohe 101 liiget võtan, kui ma ütlesin ju,et asi areneb iga päevaga ja liikmeid tuleb, muidugi hetkel on seal igav, kuid ma ei saa kuskilt võtta korraga liikmeid ja uusi teemasi. 2-l kommuunil pole mõtet? Miks mitte? Miks ei või olla 2 tükki, minuarust see ei segaks kedagi, ühes foorumis on rohkem informatsiooni, teises on vähem ja võibolla nii mõndagi targemat tuleb sinna üles. Muidugi aitan ka mina abivajajaid, nii palju kui võimalik, oleneb asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
JRISETH, kust ma sulle kohe 101 liiget võtan, kui ma ütlesin ju,et asi areneb iga päevaga ja liikmeid tuleb, muidugi hetkel on seal igav, kuid ma ei saa kuskilt võtta korraga liikmeid ja uusi teemasi. 2-l kommuunil pole mõtet? Miks mitte? Miks ei või olla 2 tükki, minuarust see ei segaks kedagi, ühes foorumis on rohkem informatsiooni, teises on vähem ja võibolla nii mõndagi targemat tuleb sinna üles. Muidugi aitan ka mina abivajajaid, nii palju kui võimalik, oleneb asjast.

 

No minu point on selles, et eesti sa-mp ei ole väga suur ja ei ole mõttet olemasoleva asja kõrval ühte juurde teha, eriti veel, kui praegune eesti sa-mp foorum töötab väga hästi. See pmst sama hea, kui teha ID-kaardile juurde mingisugune DI-kaart, kuna keegi arvas, et võiks ju mõlemat omada kuigi ID-kaart toimib hästi.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No jah. Teeme siis nii,et kellele vähegi asi meeldib ja tahab siis registreeruge, kellele ei meeldi, siis ok, ärge tulge. Keegi ei käsegi, võib ju proovida selle kommuuniasjaga, asi vast nii hull ka pole. Arvan,et võite võtta seda kui tavalist kerget uut kommuuni, mis on uus ja vajab arendamist & rahvast. Võiks viisakusest tegelikult vastu tulla ja asjaga edu ju soovida, kuna keegi ju ei saa piiri ette panna,et SA:MP foorum on olemas ja keegi ei tee mingit uut ja mida iganes veel, või saab, või mis? Sest,et hiljem jääb see stuff alles, mida keegi postitab mingist abivajamisest või siis ise pakub abi, hiljem tuleb lihtsalt sa:mp foorum sellele lisaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Ütleksin nii palju, et Seriousel ei ole piisavalt kogemusi taolise kommuuni juhtimiseks. Ilmselt teeb ta selle hoopis selleks, et sealt ise pidevalt abi küsida. Miks üldse Typhome juhitud kommuuni kõrvale teist juurde vaja on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma ei nimetaks seda kogemuseks, ütle mulle, mis on rasket kommuuni juhtimisel? Kommuuni arendamisel ma juba hakkaks midagi mõtlema? Aga lihtsalt seda juhtida on ju imelihtne? Ma ei näe seal midagi rasket, või sinu jaoks on seal midagi rasket? See ongi selleks,et mina aitan teisi ja nemad mind vastu ju, mitte,et ma panen kohe mingi hea asja pealt mida teine teeb silma looja? Typhome juhitud kommuun jääb ja kõik ok, ma ei saa siiski aru, millest tekitada sellist niiöelda probleemi siit? Minu foorumi mõte on teha lõppude lõpuks sellest ka rollimängufoorum, ajaviiteks tegin lihtsalt,et vaadata kuidas asi hakkab sujuma ka kommuuni, kus saame asju arutada ja võibolla ka targemaks, mõnel juhul võibolla jääd lollimaks, kuid see oleneb asjast ise. Kui see kommuun ei hakka populaarsust vähemalt rahva ja postituste poolt koguma, siis see sulgub hiljem, kui see hakkab, siis mul pole põhjust seda sulgeda?

 

Kust see kuradi lollus,et ma tegin selle kommuuni sellepärast,et ma soovin teistelt abi? Anna siia üks teema, mis seda tõestab või mingi väike lauseke, olen ma tahtnud kellegilt oma foorumis abi? Nagu tõsist abi? Tõsiselt, ära oleta või mõtle ette.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Ma ei nimetaks seda kogemuseks, ütle mulle, mis on rasket kommuuni juhtimisel? Kommuuni arendamisel ma juba hakkaks midagi mõtlema? Aga lihtsalt seda juhtida on ju imelihtne? Ma ei näe seal midagi rasket, või sinu jaoks on seal midagi rasket?

Sa pead oskama valida inimesi, kes on sobilikud sinu aitamiseks. Lisaks pead olema külma närviga ja taluma kriitikat. Seda viimast sa seda ei suuda kindlasti. Kui ma avaldasin arvamust, et sa ei oska serverit juhtida, kutsusid sa mind emovennaks ja ühes teises teemas rääkisid ärapanemisest, kuigi ma lihtsalt ütlesin, et sinu pakutud lahendus on väga vale. Nagu näha, ei sobi sa mitte millegi juhiks.

Vanadest kogemustest veel natuke: Kui sa kaotasid eelmisel korral enda administratiivi usalduse ning nad lahkusid, mõtlesid sa välja vale, et sul oli kavas nad juba järgmisel päeval eemaldada. Sellised enda maine päästmise üritused on inimlikud, kuid läbinähtavad. Kui nad tulid üle teise serverisse, asusid sa enda jüngritega selle mainet rikkuma, reklaamides seda SnJ serveris. Mul on võimalus logid saada, kui vaja.

 

See ongi selleks,et mina aitan teisi ja nemad mind vastu ju, mitte,et ma panen kohe mingi hea asja pealt mida teine teeb silma looja?

Lollus. Esimest asja sa lihtsalt ei suuda, kuna sa ei oska arendada. See pole ainult minu arvamus, kõik ütlevad seda. Võin tõestada, kui vaja. Pigem pakun ma välja sellise asja, et sa tegid selle foorumi, kuna sa ei saanud mujalt abi. Ka seda võin tõestada, et sa olid teiste jaoks äärmiselt tüütu ja rääkisid teiste arendajatega vaid siis, kui sa vajasid abi.

 

Vastuseks sinu vastustele mulle S-Gamingu foorumis tsiteeriksin ühte räpparit, kelle nimi mulle ei meenu: "Mul ei ole suur ego, kuid sinust pean end paremaks". Kui sa kavatsed mulle vastata, too välja fakte, mitte ära kirjuta mingeid segaseid oletusi, nagu sul kombeks on.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mida iganes ausalt, kust kuradi otsast ma sul SnJ reklaamisin? Seletasin,et mina see polnud, minu IP pealt on oma 3 inimest peale minu, mida sa sogad koguaeg, ma tõsiselt ei viitsi sinuga jälle mingi 8 lehekülge hakata vaidlema, see on lollus lihtsalt, alla annan mina, kuna ma olen targem ja annangi alla ja niguinii sellest vahet pole kuna see stuff mida me siin vaidleme kustutatakse järjekordselt. Ma pole sul mingi tatikas, kes üritab reklaamimisega midagi saavutada, olen juba sealt east välja kasvanud ja mind ei huvita mingine kuradi reklaamimine ja selline asi, nagu tõsiselt, miks sa üritad kogaueg kõigist üle olla? Kasutaja tegid ka mu foorumi selle põhimõttega, et endaarust tarka panna? Mul pole sinu tarkusi vaja ja sinu sõpru nagu Rass ja teised ka vaja, on Sul selge? Ma võin tõestada,et ma olen abi küsinud,kuid ka nii,et enne küsinud kas sa ikka saad mind aidata või kas sul on aega, ma pole kellegile nii sundivalt peale käinud,et davai ütle see koodirida muidu sured ära. Sa tõesti oled nagu kuradi suur ego ja ole seda edasi, kui sa seda soovid, mind tõsiselt ei huvita sinu tegemised ja sinu tarkused. See, mida ma praegu kirjutan siin ja üleval pool ei ole mingi segane oletus, vaid nii ongi. Sa targutad ainult teiste elu üle ja enda asjad on sinuarust kõik 5 pluss, mine vaata enda servereid, mis sul olnud on? Sul on olnud serverid ja ma ei ütleks,et sa ei oska arendada, aga ma ei ütle ka seda,et sa kuradi kõva mees oskaks omanik olla, sa lihtsalt tahad üle olla ja näidata oma pugejatele, et sa tõeliselt seda oled. Sa oled see õige tark muidugi,kes ütleb mulle ja on isa eest,et ma pean oskama valida inimesi ja mis kuradi moraali sa veel mulle ei loe? Saan aru,et sul on õigus arvamuse üle, kuid tõsiselt mind ei huvita sinu ja sinu niiöelda sõprade arvamused. Mind huvitab ükski mingine normaalne,kes ei hakka kohe kritiseerima igat postitust. Ma ei viitsi tõsiselt siin postcountima hakata, baibai.

 

Kust see kuradi lollus,et ma tegin selle kommuuni sellepärast,et ma soovin teistelt abi? Anna siia üks teema, mis seda tõestab või mingi väike lauseke, olen ma tahtnud kellegilt oma foorumis abi? Nagu tõsist abi? Tõsiselt, ära oleta või mõtle ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Kasuta lõike, palun. Silmadel oli valus. Sinu sõbrad käisid tõesti meile keeramas. Kuid sina olid selle korraldaja, see on kindel.

 

» (report) Serious - 19-07-15:36 -- Ma tahan ultratimesse mängijaid juurde.

» (report) Serious - 19-07-15:35 -- Selle eest hoolitsevad mul sõbrad.

» (report) Serious - 19-07-15:35 -- Las langeb pojake, ultratime oma ka varsti maas.

» (report) Serious - 19-07-15:34 -- Tema laimab mu serverit, mul on inimesed kes tema oma teevad maha.

» (report) Serious - 19-07-15:34 -- Ma ütlesin,et ma teen tasapisi kvannile tagasi, aga mitte mina ei reklaaminud..

» (report) Serious - 19-07-15:34 -- Kahjuks see polnud mida, ma ei hakka nimetama kes.

 

» (report) kvanniserverid.eu - 19-07-14:31 -- tulge kvanni serveri - ultratime.eu

» (report) kvanniserverid.eu - 19-07-14:31 -- tulge kvanni serveri - ultratime.eu

 

(report) kvann. - 19-07-15:18 -- TULGE KVANNINGSENI SERVERI - http://WWW.ULTRATIME.EU SUPER UUENDUSED JA ATIIM

 

Selles osas on sul õigus, et sa pole veel abi küsinud. Põhjuseks on see, et sa ei arenda praegu. Kui aga hakkad pihta, hakkad sa kõigilt abi küsima. Vormista oma tekst korralikult ära, siis räägin edasi, praegu oli väga halb lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.