Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

EETSEE & Koit Toome

Soovitatud postitused

Gamerid, või kuidas iganes ma teid kutsuda saaksin, koguaeg on stated, et ooh eetsee, sa sakid täiega lihtsalt, aga tulge ja öelge seda mulle näkku, hater või HATERID, most def HATERID. Sellegipoolest, ootan teid sinna ja siis ootan ka teie peret sinna, siis ootan teie seltskonda sinna, siis ootan teie sõpru, kellele mu muusika meeldib, siis ootan nende pere ja sõpru siia ja siis kui performance on läbi, siis ootan teid enda NINAETTE ja ma tahan teie suust seda sõna kuulda, ma tahan seda TEIE suust kuulda "EETSEE, sa sakid" ja siis ma saan teieüle lihtsalt naerda.. Aga kui ma niiväga sakin, siis miks sa sõiduraha kulutasid ja Paldiski sõitsid, et mind vaatama tulla? Siis ma saan lihtsalt kõhutäie naeda, aga igastahes olge kohal.

Esinen kolme trackiga.

  • Olin Arg
  • Tänu Teile
  • See on EETSEE (oi, seda ma ootan, see biit on amazing)

EETSEE FACEBOOKIS:

https://www.facebook.com/pages/Eetsee/195247513905827

EVENT: https://www.facebook.com/events/181041368740230/

 

Mina alustan kell 9 laval & südaööl tuleb disko, kuni kella kolmeni, naljakas, eks? a fuck you, mate.

1000009_10201858917900502_1612247680_n.jpg


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes siis sõpruskohtumisel mängivad?


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See on väga random video atm, ega ma otseselt ei öelnud kellelegi, et filmiks, et mingit kvaliteetset esinemist näidata. Ta oli kõlaritel tegelikult ja, liiga lähedal, aga eks järgminekord tuleb parem.. Samuti on veel videosi tulemas, esinetud sai kolme trackiga, need on veel peidus.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.