Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

black-and-white-free-header-art-with-center-swirls.jpg

 

Nimetu Servers | 1# Official

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Kohti:16

Host:Gamehost.ee

Mod: Official

IP:188.92.161.24:27000

SMS Teenused: Olemas

Koduleht: Tulekul

Amxbans:http://user1188.web.gamehost.ee/ban_list.php

FACEBOOKI LEHT: https://www.facebook.com/NimetuPublik

___________________________________________________________

Vaadake ka gameplay videosid! http://www.youtube.com/channel/UCR3cI-54fr2wonnSnjYck4Q

Muudetud liikme Haukanamatata'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aa , et ma ei ole siis keegi !? siis pole teile seda foorumit ka vaja ! eemaldan adminid!

 

Seda räägi talle privas.

Teema tundub ise enesest okei. Soovitaks facebooki loosimises mitte loosida neid admineid ja asju, mõtetu, tehke pigem serveris see loosimine või foorumis. Facebookis loosige steam gifte ja asju. Ja see banner mis teil siin on, on minuarust suht jubeda disainiga, ma ei tea mis välismaa lippu te seal proovisite joonistada aga see ei sobi sinna.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aa , et ma ei ole siis keegi !? siis pole teile seda foorumit ka vaja ! eemaldan adminid!

Cmon mees, sa oleks keegi kui sa oleks normaalne olnud ja mitte selline et teed mingi lambika foorumi ja siis kohe nõuad amxbans ja cpanel ja ftp rightse. ebanormaalne

 

Seda räägi talle privas.

Teema tundub ise enesest okei. Soovitaks facebooki loosimises mitte loosida neid admineid ja asju, mõtetu, tehke pigem serveris see loosimine või foorumis. Facebookis loosige steam gifte ja asju. Ja see banner mis teil siin on, on minuarust suht jubeda disainiga, ma ei tea mis välismaa lippu te seal proovisite joonistada aga see ei sobi sinna.

 

Teeme ümber :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuda kavatsete jagada välja kampaania nr. 1 auhinnad, kui te ei näe, kes on likenud teie FB lehte? Muidu suht sisukas info, mida tavaliselt alguses ei viitsita kirjutada kuni Caffe hoiatuse teeb ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kuda kavatsete jagada välja kampaania nr. 1 auhinnad, kui te ei näe, kes on likenud teie FB lehte? Muidu suht sisukas info, mida tavaliselt alguses ei viitsita kirjutada kuni Caffe hoiatuse teeb ;)

 

Sain ise ka sellest just aru.

Kampaania paranduseks vaadake meie facebooki lehte!

https://www.facebook.com/NimetuPublik

 

Serveril ostetud juba esimesed adminid ja vipid. Kell 12 öösel oli meil 13 inimest sees

 

Tulge mängima! Esimesed adminid ja vipid ostetud. Öösel oli serveris 13 inimest juba

Muudetud liikme Haukanamatata'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tulge mängima, vaikselt juba rahvast käib, eile öösel oli 13 inimest sees, tellitud ka juba esimesed vipid ja adminid SERVERIS KA FREE VIP!

Muudetud liikme Haukanamatata'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pelama pojad!

Server on juba natukene kuulsamaks saanud, rahvast on põhimõtteliselt koguaeg sees mingi 5-10 inimest! LOODAME, ET TEID LIITUB MEIEGA ROHKEM :)

 

Ilusat nolamist.

Muudetud liikme Haukanamatata'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Info on hea, aga banner / pilt on jama minu tunda.

Ja pubil võiks ikka vähemalt 18 sloti olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
lahe server, ütled adminile : nahhuj sa kobistad türakott, ja juba perm bann lendab....

Mis selles imelikku on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis selles imelikku on?

 

Täpselt sama küsimus. Hamster ma adminnina oleks ka juba banni ära visanud.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.