Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Starman toob turule 200Mbit/s internetiühenduse

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Telekommunikatsioonifirma Starman teatas äsja, et alates homsest hakkab ettevõte pakkuma Eesti kiireimat kodukasutajale suunatud internetiühendust, mille allalaadimiskiirus saab olema 200 ja üleslaadimiskiirus 20 Mbit/s. Värskendatud XL paketti pakutakse koheselt uutele klientidele. Sama hinnaga, ent suurema läbilaskega ühenduse jaoks peab olemasolev klient pöörduma klienditeenindusse.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

100Mbit pole minunigi veel levinud ja juba pakutakse 200mbit. -.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul ei ole siin veel 100mbitigi, tsurkad võiks ennem igaleühele 100 ära teha.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ei ole siin veel 100mbitigi, tsurkad võiks ennem igaleühele 100 ära teha.

 

Minu teada on nad kõik kiirused absoluutselt igas kohas võimalikuks nüüd teinud. Kui lihtsalt pole vastavaid toiminguid seal tehtud, et kohe see kiire ühendus tuppa panna on hoopis midagi muud. Võimalus neil selleks on, kui soovi avaldad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Minu teada on nad kõik kiirused absoluutselt igas kohas võimalikuks nüüd teinud. Kui lihtsalt pole vastavaid toiminguid seal tehtud, et kohe see kiire ühendus tuppa panna on hoopis midagi muud. Võimalus neil selleks on, kui soovi avaldad.

 

Igas kohas kindlasti ei saa võtta 100Mbit/s netti. Peamiselt on see siiski ainult linnades. Elioni lehel on kaart olemas, kust näeb, kas sinu majas on 100Mbit/s võrk olemas või mitte.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul endal 150mbit 4G pulgaga, kuid see 200 tundub vägagi hea ! :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peab vist internetipakkujat vahetama :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Varsti on oodata vast Elioni veelgi kiirema netiühendusega :D


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul endal starman oma 6 aastat kindlasti olnud ning pole mingeid probleeme, ma ei saa aru mille üle te vingute. Mul on väga-väga harva net ära vms.

Muudetud liikme argo342'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Elion ja Starman sõdivad selle kiiruse pärast. Eks varsti on 1 GB/s olemas eestis.

 

Mõtled nüüd 1GB/s või 1Gb/s? 8Gbps kiirus oleks päris ulme, aga millegipärast ei usu, et keegi sellise netiga midagi peale hakkaks. Kui sa mõtlesid 1Gbps siis sellest niipalju, et Elionist on võimalik saada 240€ kuus 1Gbps download ning 200Mbps upload.

 

Varsti tuleb Starmanil hakata kaableid vahetama, sest praeguste kaablite kaudu tuleb max 440Mbps, kuid Elioni fiberoptiline kaabel võimaldab kordades rohkem, kui see.

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.