Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Loodame,et see on õige koht kuhu selle posti teen.

 

Teemase

Otsin 2-4 inimest,kes tegeleb mängimisega(CS,happywheels,ja sellised vanemad mängud)ja vähemalt 1,kes oskab kasutada Vegast(või mõnda muud videotöötlus programmi)

 

Plaanis oleks teha selline asi nagu channel(nagu pewdipie ja need teised), kus teeme seda ja toda(näitame skilli,teeme nalja jne)

Kui saaks sponsorid taha siis on plaanis teha ka CSi kommuun, 3-4 serverit.

Kodulehega tegelen ise,ja samuti foorumiga.

 

NB!Homme valmib under construcion leht ja feedback.

 

 

SKYPE:i.will.do7

HOT:iwilldo@hot.ee

MAIL:black.boy@mail.ee

Facebook:Kaimar Ennika

 

Tean,et postitus on väheke imelik, aga loodan, et mõistate mida ma silmas pean.

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui vana sa oled? Ja mis mõttes teed kodulehe, kas nagu veebis (Need websid jms.) või HTML/CSS? Kui teed HTML-is siis mis tasemel su tööd on?
HTMLis teen ja 13 olen,jookske nüüd kõik ära, et ma nii noor olen.Põhiliselt kasutan templatesi, aga neid pluginaid ja värke särke lisan ise.

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui vana sa oled? Ja mis mõttes teed kodulehe, kas nagu veebis (Need websid jms.) või HTML/CSS? Kui teed HTML-is siis mis tasemel su tööd on?

Aitan natuge mudast välja sind, isik on 12-13 aastane (Vähemalt nii ta mulle väitis), kahtlen küll et sellest asja saab kuid edu sellegi poolest. Põhjused miks ma arvan, et sellest ei saa asja:

1.Selline asi nõuab enamasti investeeringut (Nt.domain)

2.Arvatavasti on sellega tahetud mitte ainult vabast ajast videosid teha, vaid ka mingit raha teenida.

3/2.Läbi youtube, ega lehe reklaamidega ei saa isik raha teenida, kuna see nõuab vanust vähemalt 18.

3/4.Alla 18 aastane ei saa seda raha sealt kuidagi kätte ja ei usu, et see olekski midagi mida selle channeli haldajate jne. vahel ära jagada.

Muudetud liikme wizardsgfx'i poolt

Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aitan natuge mudast välja sind, isik on 12-13 aastane (Vähemalt nii ta mulle väitis), kahtlen küll et sellest asja saab kuid edu sellegi poolest.

 

EDIT// Ei näinud postitust üleval pool.

 

Kui sa üritad öelda, et 12/13 ei või saada kuulsaks gameplaydega siis ma arvan sa eksid. Ma olen ise 13 aastat vana, ma oskan kasutada photoshoppi, teha algseid logosid ja bannereid, AE-s videot kokku monteerida pole raske. Ma pole ka mingi heelium. Ja ma ei usu, et ma hakkaks videotes pläma ajama, pigem, ma teeksin enne video tegemist (Ma räägin preagu ülevaadetest, aga tema vist tahab muud teha) mingi teksti kokku ja siis võtaksin video ajal sealt midagi ja esitaksin rahvale mängimise ajal. Kasvõi fakte mängust.

//Muutsid postitust:

1. Domeen ei vaja investeeringut. Ei ole vaja ka foorumit ja kodulehte. Piisab kanalist, miks on komentaari kast all?

2. Sellele ma kahjuks vastata ei saa :D Ei oska tema eest vastata. Aga tavaliselt, ma räägin enda eest hetkel ja ka paljude teiste eest, et minu jaoks pole asi rahas, pigem kui ma teeksin, ma teeksin seda kuna mulle meeldib mängida ja mulle meeldib ka teistega koos mängida (A.ka vaatajatega)

3. Ei saa vastata.

4. Ei saa vastata.

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa üritad öelda, et 12/13 ei või saada kuulsaks gameplaydega siis ma arvan sa eksid. Ma olen ise 13 aastat vana, ma oskan kasutada photoshoppi, teha algseid logosid ja bannereid, AE-s videot kokku monteerida pole raske. Ma pole ka mingi heelium. Ja ma ei usu, et ma hakkaks videotes pläma ajama, pigem, ma teeksin enne video tegemist (Ma räägin preagu ülevaadetest, aga tema vist tahab muud teha) mingi teksti kokku ja siis võtaksin video ajal sealt midagi ja esitaksin rahvale mängimise ajal. Kasvõi fakte mängust.

Agree

Arvasin, et oled 16-17 :D

Jutujärgi jäi selline mulje.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa üritad öelda, et 12/13 ei või saada kuulsaks gameplaydega siis ma arvan sa eksid. Ma olen ise 13 aastat vana, ma oskan kasutada photoshoppi, teha algseid logosid ja bannereid, AE-s videot kokku monteerida pole raske. Ma pole ka mingi heelium. Ja ma ei usu, et ma hakkaks videotes pläma ajama, pigem, ma teeksin enne video tegemist (Ma räägin preagu ülevaadetest, aga tema vist tahab muud teha) mingi teksti kokku ja siis võtaksin video ajal sealt midagi ja esitaksin rahvale mängimise ajal. Kasvõi fakte mängust.

//Muutsid postitust:

1. Domeen ei vaja investeeringut. Ei ole vaja ka foorumit ja kodulehte. Piisab kanalist, miks on komentaari kast all?

2. Sellele ma kahjuks vastata ei saa :D Ei oska tema eest vastata. Aga tavaliselt, ma räägin enda eest hetkel ja ka paljude teiste eest, et minu jaoks pole asi rahas, pigem kui ma teeksin, ma teeksin seda kuna mulle meeldib mängida ja mulle meeldib ka teistega koos mängida (A.ka vaatajatega)

3. Ei saa vastata.

4. Ei saa vastata.

Ma ei tahagi raha teenida,teen nii sama, et inimesed saaksid mu feilide üle naerda jne.

Sorry wizard, aga SHUT THE FUCK UP, pead sa alati mingit raha taga ajama.Nii kui ma tahan mingit asja teha tuled sina siia kohe kargama.See ei tähenda, et sa minust parem oled, et mina ei või teha.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta ei ole siit mingit raha taga ajanud, what you talkin bout' Willis?

Ta lihtsalt tõi välja mõned asjad miks ta arvab, et sellest asja ei saa ja soovis edu, mitte ei palunud sult raha.

 

Probably olid sa ise loll ja küsisid pmis talt "tule minu kanali graafikaguruks"

 

Kui saaks sponsorid taha siis on plaanis teha ka CSi kommuun, 3-4 serverit.

 

Eestis hakkab cs välja surema, talvel tuleb vähem mängijaid jälle tagasi ja nii see mäng iga aastaga järiest sureb.

Ja tavalisel youtuberil ei ole sponsoreid, HDTanel on erand, ta on omale sponsorid taha sebinud, tal on selleks aega ning võimalused + ta on täisealine.

 

Õige sponsorlus ei käi nii, et räägid msnis läbi et täidad need ja need punktid ja sponsor olemas, vaid sponsoritel on omad nõudmised mida sa pead täitma etc. - sponsorluse leping (?)

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ta ei ole siit mingit raha taga ajanud, what you talkin bout' Willis?

Ta lihtsalt tõi välja mõned asjad miks ta arvab, et sellest asja ei saa ja soovis edu, mitte ei palunud sult raha.

 

Probably olid sa ise loll ja küsisid pmis talt "tule minu kanali graafikaguruks"

Küsisin?


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta ei ole siit mingit raha taga ajanud, what you talkin bout' Willis?

Ta lihtsalt tõi välja mõned asjad miks ta arvab, et sellest asja ei saa ja soovis edu, mitte ei palunud sult raha.

 

Probably olid sa ise loll ja küsisid pmis talt "tule minu kanali graafikaguruks"

 

Kui saaks sponsorid taha siis on plaanis teha ka CSi kommuun, 3-4 serverit.

 

Eestis hakkab cs välja surema, talvel tuleb vähem mängijaid jälle tagasi ja nii see mäng iga aastaga järiest sureb.

Ja tavalisel youtuberil ei ole sponsoreid, HDTanel on erand, ta on omale sponsorid taha sebinud, tal on selleks aega ning võimalused + ta on täisealine (korralik kirjaviga oli siin :D).

 

Õige sponsorlus ei käi nii, et räägid msnis läbi et täidad need ja need punktid ja sponsor olemas, vaid sponsoritel on omad nõudmised mida sa pead täitma etc. - sponsorluse leping (?)

 

 

Muutsin oma postitust, loe veel, ma ei üritanud su kanali tegemise soovi maha teha lol.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no offence aga sellise suhtumisega ei lähe sul midagi korda. Sa tegid sellise teema, sa saad RAUDSELT negatiivset vastukaja, kui ei kannata siis miks teha teema?


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanus ei mängu sisuliselt mitte mingisugust rolli kanali kvaliteedis - pigem on määravaks osaks ju videote kvaliteet. Tähtis oleks, et video oleks huvitav/naljakas ja kaasahaarav. Et inimesed tahaksid näha veel ja veel sarnaseid video'sid. Tunnen mitut 11-13 aastast isikut, kes minuarvates on palju täiskasvanulikumad kui paljud ~18 aastased. Just sayin'

Samas peab tõdema ka seda, et nooremad inimesed ei hooli eriti kvaliteedist vms, pigem oma kasust (võin eksida antud isiku puhul).

Teema looja peaks hetkel peast pühkima igasuguse tulu teenimise ning keskenduma kanali ja video'te loomisele.

Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kannatan vastukaja, aga mul jääb selline mulje ,et wizard ajab koguaeg raha taga,näiteks kui kuskil on mingi logo otsimis post śiis tema lendab kohe laivi, et räägime rahast jne.Alati ei pea raha maksma,tasuta saab ka teha asju.Finnishile:

Ma ei mõtle mingeid eraisikuid,ma mõtlen päris firmasi,ükskord sain raha ühelt toeatajalt,15 eurot.

 

Vanus ei mängu sisuliselt mitte mingisugust rolli kanali kvaliteedis - pigem on määravaks osaks ju videote kvaliteet. Tähtis oleks, et video oleks huvitav/naljakas ja kaasahaarav. Et inimesed tahaksid näha veel ja veel sarnaseid video'sid. Tunnen mitut 11-13 aastast isikut, kes minuarvates on palju täiskasvanulikumad kui paljud ~18 aastased. Just sayin'

Samas peab tõdema ka seda, et nooremad inimesed ei hooli eriti kvaliteedist vms, pigem oma kasust (võin eksida antud isiku puhul).

Teema looja peaks hetkel peast pühkima igasuguse tulu teenimise ning keskenduma kanali ja video'te loomisele.

Edu!

Ei tahagi sellega raha teenida, tahan rahvale lihtsalt meelelahutust pakkuda.

Tänud!

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Firmad tahavadki sponsorlus lepingut ju... =D

CS1.6 alale pole mõttet midagi teha, surev mäng, mängust läheb iga aastaga rohkem kui juurde tuleb ning hetkel olev konkurents on kõrge, pigem mingi uuem mäng :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sponsori saamine on väga keeruline.. keegi pole huvitatud sponsoreerimast inimest, kelle kanalil puudub kindel kaatajaskond.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Firmad tahavadki sponsorlus lepingut ju... =D

CS1.6 alale pole mõttet midagi teha, surev mäng, mängust läheb iga aastaga rohkem kui juurde tuleb ning hetkel olev konkurents on kõrge, pigem mingi uuem mäng :)

Olen taotluse teinud ja olen ikka saanud toetust.

 

Bump!

 

NB!Homme valmib under construcion leht ja feedback.

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea näib suhteliselt mõttetu idee. Kuidagi kõrini nendest ahvimistest. Pean silmas nagu pewdipie vms. Mõelge midagi originaalset välja ja see CS 1.6 jätke üldse rahule dead mäng juba.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.